Parametre Electrolux EW8F3494SQC
Třída energetické účinnostiA
Délka cyklu, program Eco 40-603:48
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemA
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)72
Rozměry (mm)847x597x576
BarvaBílá
Electrolux EW8F3494SQC
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW8F3494SQC
PNC 914 495 306
Pračka předem plněná 800 UltraCare UniversalDose
Detaily produktu
Pračka 800 UltraCare zaručeně vypere každé vlákno vašeho oblečení. Díky předmíchání a rovnoměrnému rozdělení pracího prostředku a aviváže dosahuje velmi účinného praní při nízké teplotě a krátkém cyklu.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti A
Délka cyklu, program Eco 40-60 3:48
Třída účinnosti odstředění B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchem A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 72
Rozměry (mm) 847x597x576
Barva Bílá
Kompletní specifikace
Specifikace
Náplň prádla: 9 kg
Rychlost odstřeďování (max.): 1400 ot./min.
Program pro hedvábí
Prací programy: bavlna , jemné prádlo, přikrývka, Eco 40-60, Hygiena, outdoor, rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, pára - osvěžení , syntetika, UltraQuick 59 min., vlna/hedvábí
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:48
Objem bubnu (l): 60
Instalace
Rozměry (mm): 847x597x576
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 495 306
Prací programy: bavlna , jemné prádlo, přikrývka, Eco 40-60, Hygiena, outdoor, rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, pára - osvěžení , syntetika, UltraQuick 59 min., vlna/hedvábí
Funkce: DelayRemote, ExtraRinse, zap./vyp., Pods, předpírka, tichý, Spin, STAIN, start/pauza, SteamEasyIron, Temp, TimeManager
Woolmark: Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor
Barva předních dvířek: E Dark Grey White Ring
EAN kód produktu: 7333394144351
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Parametre Electrolux EW8F3494SQC
Třída energetické účinnostiA
Délka cyklu, program Eco 40-603:48
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemA
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)72
Rozměry (mm)847x597x576
BarvaBílá
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW8F3494SQC |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s predným plnením |
| Hlučnosť max | 72 dB |
| Display | áno |
| Maximálny počet otáčok | 1 351 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 9 kg |
Dizajn| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | E Dark Grey White Ring |
Špecifikácie| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
Komfort| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
Programy| Programy | bavlna , jemné prádlo, přikrývka, Eco 40-60, Hygiena, outdoor, rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, pára - osvěžení , syntetika, UltraQuick 59 min., vlna/hedvábí |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
Funkcie| Woolmark | áno |
| Funkcie | DelayRemote, ExtraRinse, zap./vyp., Pods, předpírka, tichý, Spin, STAIN, start/pauza, SteamEasyIron, Temp, TimeManager |
Spotreba| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
Pripojenie| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
Technické špecifikácie| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394144351 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 495 306 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 576 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 450 mm |
| Objem bubna | 60 l |