Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku
infolinkainfolinkainfolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa želania
zadajte dopyt
odpovieme ihneď
infolinka
infolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Domov Electrolux

O značke Electrolux

Spotrebiče sú rozdelené do kategórií upratovanie (vysávače), varenie (mikrovlnné rúry, odsávače pár, sporáky, varné dosky či vstavané rúry), pranie (práčky, sušičky alebo práčky so sušičkou), umývanie riadu a chladenie (chladničky, mrazničky, apod.). Samozrejmosťou je možnosť voľby medzi spotrebičmi voľne stojacimi či vstavanými.


Electrolux ponúka spotrebiteľom najrôznejšie inovatívne rady, ktoré sa vyznačujú kľúčovými vlastnosťami ako sú napríklad šetrnosť k životnému prostrediu, nadčasový dizajn či iné ďalšie. Záleží iba na Vašich prioritách.Chladničky

Vynikajúci výkon a zároveň nízka spotreba energie. To sú chladničky Electrolux, ktoré umožnia vaše potraviny bezpečne skladovať a udržať je dlho čerstvé. Vyberte si zo širokej ponuky tú chladničku, ktorá plne uspokojí vaše potreby.

Chladničky Electrolux v našej ponuke nájdete TU

Umývačky

Lesk a dokonalú starostlivosť poskytujú vášmu riadu a sklu umývačky Electrolux. Ušetrí vám tiež veľa času, ktorý môžete využiť inak a ich prevádzka je navyše ohľaduplný k životnému prostrediu. Príslušenstvo k umývačkám sa postará o bezpečie vášho chúlostivého riadu a skla. Vďaka prípravkom na ošetrovanie umývačky potom docielite predĺženie jej životnosti.

Umývačky Electrolux v našej ponuke nájdete TU

Rúry

Variť, piecť a grilovať teraz môžete v jednej multifunkčnej rúre. Alebo si doprajte ešte väčší komfort a kúpte si multifunkčnú parnú rúru, vďaka ktorej budú vaše pokrmy vnútri šťavnaté a zvonku krásne chrumkavé.

Rúry Electrolux v našej ponuke nájdete TU

Varné dosky

Srdcom každej kuchyne je kvalitná varná doska, pomocou ktorej bude varenie rýchle a jednoduché, tiež s nízkou spotrebou energie. V ponuke sú indukčné, sklokeramické, elektrické, plynové i kombinované varnej dosky. Stačí si vybrať!

Varné dosky Electrolux v našej ponuke nájdete TU

Odsávače pár

Štýlový dizajn i premyslené riešenia - všetky modely mimoriadne tichých odsávačov pár Electrolux dôkladne odstráni výpary a zápach z každej kuchyne. Vaša domácnosť tak zostane krásne svieže.

Odsávače pár Electrolux v našej ponuke nájdete TU

História značky


Počiatky značky Electrolux možno vysledovať až do roku 1901. kedy bola vo švédskom Štokholme založená spoločnosť AB Lux. História spoločnosti je spojená s menom Axel Wenner-Gren - vtedajším marketingovým géniom. Spoločnosť AB Lux začala s výrobou petrolejových lámp, ktorých využitie sa po svete začalo šíriť neuveriteľnou rýchlosťou. Išlo predovšetkým o Lux lampu pre vonkajšie použitie, ktorá sa používala najmä v majákoch.


S odstupom času a s rastúcou konkurenciou bolo však jasné, že sa musí spoločnosť zamerať na rozšírenie ponuky svojho sortimentu. Počas niekoľkých rokov sa z malej firmičky stal jeden z najvýznamnejších producentov veľkých a malých domácich spotrebičov. Svoje pestré portfolium spotrebičov teraz vyváža do viac ako 150 krajín sveta a ročne predá viac ako 50 miliónov produktov. V súčasnej dobe skupina Electrolux ponúka svoje výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire.Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trhOdměny za věrnost

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.


Copyright © 2007-2019 2Traders CZ s.r.o.

Krásny deň, aj dnes sme tu pre Vás až do 23 hod !!! Poraďte sa s nami, prezvoní alebo napíšte sms: +420 603 330 448