Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku
infolinkainfolinkainfolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa želania
zadajte dopyt
odpovieme ihneď
infolinka
infolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Domov Všetko o nákupe Čo môžete získať nákupom u nás?

Čo môžete získať nákupom u nás?


Kompletné poradenstvo pri nákupe vstavaných a voľne stojacich spotrebičov, odsávačov pár, drezov a batérií. Sme schopní vám zostaviť set vstavaných spotrebičov vo vami zvolenej cenovej relácii. S nami nemôžete urobiť chybu.

Ak nám poskytnete kontakt na svojho stolára či kuchynské štúdio, všetko dohodneme s nimi a Vás budeme o všetkom informovať. Jednoduchosť Vám môže ušetriť čas.

Tým, že nám pošlite dopyt alebo zavoláte sa môžete presvedčiť o našich znalostiach a hlave svojim dotazom môžete dostať zľavu pri nákupe viacerých spotrebičov a alebo Vám operátor ponúkne akčný model za cenu, ktorú na internete nenájdete. Radi Vám urobíme radosť.

Radi Vám zdarma uskladníme tovar na našich skladoch a kamerovým systémom, kde máme všetko pod kontrolou. Robíme to z dôvodov istoty že vami objednaný tovar Vám doručíme včas, preto sa nebojte objednať svoj ​​set vstavaných spotrebičov skôr, ako potrebujete. Je to istota spokojnosti oboch strán.

Doprava zadarmo- na vybraný tovar Vám radi poskytneme dopravu zdarma.

Ak kupujete vstavané spotrebiče, alebo iba umývačku či novú vstavanú chladničku, radi vám zabezpečíme odbornú montáž spotrebičov. Ak si u nás objednáte montáž, môžete nakúpiť tovar s 15% dph, tým ušetríte svoje peniaze a možno aj čas, pretože nemusíte už nikoho zháňať.

Naše infolinky fungujú denne od 9 - 22h, môžete nám zavolať s dopytom spotrebičov, s dotazom na to, ako správne používať svoj ​​nový spotrebič, alebo vám radi vysvetlíme jednotlivé funkcie, oznámime vám termín dodania, poskytneme Vám zľavu a alebo za Vás vybavíme reklamáciu.

Poskytujeme zľavy pri nákupe viacerých spotrebičov, ale sme schopní vám urobiť ponuku aj na jednotlivé kusy. Stačí nám zavolať alebo napísať a my Vám poskytneme zľavu, alebo vám radi ponúkneme ešte lepší tovar v akčnej ponuke, ktorá bude určená len pre vás.

S nami máte istotu, že nakupujete tovar určený pre slovenský trh.

Spolupracujeme priamo so zastúpením pre Slovenskú republiku. Áno sme partnermi firiem, ktorých tovar ponúkame a práve vďaka tomuto obchodnému vzťahu môžeme poskytovať široký sortiment produktov, máme všetky znalosti o novinkách a dokážeme Vám poradiť pri Vašom nákupe.

Odporučíme vám kuchynské štúdio alebo stolára. Ak potrebujete novú kuchyňu alebo chcete len rekonštrukciu a hľadáte kvalitný firmu, neváhajte sa nás opýtať, v našej databáze máme niekoľko overených firiem, ktoré si získali už mnoho našich zákazníkov svojou výborne odvedenou prácou.

Potrebujete komfortné dopravu? Vynesenie a zabudovanie spotrebičov, chcete využiť kompletných služieb? Pre nás to nie je problém, radi Vám všetko zariadime, a Váš nákup bude úplne bez práce.

Nechceme po Vás zaplatiť tovar do predu. Využite platby na dobierku v hotovosti pri prevzatí.

Ak nemáte dôveru pri nakupovaní na internete, pozrite sa na našej histórii firmy a na naše výsledky účtovania. Všetko je verejne na vysledovanie. My pôsobíme na trhu od roku 2006 a cieľom našej firmy je poskytovať tie najlepšie služby a využiť všetky znalosti a zručnosti pre Váš bezstarostný nákup bez rizika.

Nevybrali ste si správne, alebo ste si to jednoducho rozmysleli? Nevadí, do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu, využite túto možnosť pri nákupe na internete.

Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trhOdměny za věrnost

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.


Copyright © 2007-2019 2Traders CZ s.r.o.

Krásny deň, aj dnes sme tu pre Vás až do 23 hod !!! Poraďte sa s nami, prezvoní alebo napíšte sms: +420 603 330 448