Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Čo môžete získať nákupom u nás?

 Váš nákupný
košík je prázdny

Autorizovaný e-shopTvoríme s Vami kuchyneMieleAEGSiemensFrankeElectroluxBlancoBoschLiebherr


+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Najlepšie ceny
Dobré ráno
vieme Vám poradiť pri výbere
Siemens spotrebičov.

ZÍSKAJTE NAJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETE A SERVIS
KUCHYNSKÉHO ŠTÚDIA

Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa priania

zadajte dopyt
odpovieme ihneď
Starostlivosť o zákazníkovProfesionálne poradenstvo
a služby kuchynského
štúdia.
SpotrebičeŠiroká ponuka
spotrebičov a kuchynského
príslušenstva.
MontážePoskytujeme montáže
vykonávané skúsenými
techniky.
Sme onlineOnline od 8:30 do 22:00.
Máme skúsený tím.

Úvod » Všetko o nákupe » Čo môžete získať nákupom u nás?

Čo môžete získať nákupom u nás?


Kompletné poradenstvo pri nákupe vstavaných a voľne stojacich spotrebičov, odsávačov pár, drezov a batérií. Sme schopní vám zostaviť set vstavaných spotrebičov vo vami zvolenej cenovej relácii. S nami nemôžete urobiť chybu.

Ak nám poskytnete kontakt na svojho stolára či kuchynské štúdio, všetko dohodneme s nimi a Vás budeme o všetkom informovať. Jednoduchosť Vám môže ušetriť čas.

Tým, že nám pošlite dopyt alebo zavoláte sa môžete presvedčiť o našich znalostiach a hlave svojim dotazom môžete dostať zľavu pri nákupe viacerých spotrebičov a alebo Vám operátor ponúkne akčný model za cenu, ktorú na internete nenájdete. Radi Vám urobíme radosť.

Radi Vám zdarma uskladníme tovar na našich skladoch a kamerovým systémom, kde máme všetko pod kontrolou. Robíme to z dôvodov istoty že vami objednaný tovar Vám doručíme včas, preto sa nebojte objednať svoj ​​set vstavaných spotrebičov skôr, ako potrebujete. Je to istota spokojnosti oboch strán.

Doprava zadarmo- na vybraný tovar Vám radi poskytneme dopravu zdarma.

Ak kupujete vstavané spotrebiče, alebo iba umývačku či novú vstavanú chladničku, radi vám zabezpečíme odbornú montáž spotrebičov. Ak si u nás objednáte montáž, môžete nakúpiť tovar s 15% dph, tým ušetríte svoje peniaze a možno aj čas, pretože nemusíte už nikoho zháňať.

Naše infolinky fungujú denne od 9 - 22h, môžete nám zavolať s dopytom spotrebičov, s dotazom na to, ako správne používať svoj ​​nový spotrebič, alebo vám radi vysvetlíme jednotlivé funkcie, oznámime vám termín dodania, poskytneme Vám zľavu a alebo za Vás vybavíme reklamáciu.

Poskytujeme zľavy pri nákupe viacerých spotrebičov, ale sme schopní vám urobiť ponuku aj na jednotlivé kusy. Stačí nám zavolať alebo napísať a my Vám poskytneme zľavu, alebo vám radi ponúkneme ešte lepší tovar v akčnej ponuke, ktorá bude určená len pre vás.

S nami máte istotu, že nakupujete tovar určený pre slovenský trh.

Spolupracujeme priamo so zastúpením pre Českú republiku. Áno sme partnermi firiem, ktorých tovar ponúkame a práve vďaka tomuto obchodnému vzťahu môžeme poskytovať široký sortiment produktov, máme všetky znalosti o novinkách a dokážeme Vám poradiť pri Vašom nákupe.

Odporučíme vám kuchynské štúdio alebo stolára. Ak potrebujete novú kuchyňu alebo chcete len rekonštrukciu a hľadáte kvalitný firmu, neváhajte sa nás opýtať, v našej databáze máme niekoľko overených firiem, ktoré si získali už mnoho našich zákazníkov svojou výborne odvedenou prácou.

Potrebujete komfortné dopravu? Vynesenie a zabudovanie spotrebičov, chcete využiť kompletných služieb? Pre nás to nie je problém, radi Vám všetko zariadime, a Váš nákup bude úplne bez práce.

Nechceme po Vás zaplatiť tovar do predu. Využite platby na dobierku v hotovosti pri prevzatí.

Ak nemáte dôveru pri nakupovaní na internete, pozrite sa na našej histórii firmy a na naše výsledky účtovania. Všetko je verejne na vysledovanie. My pôsobíme na trhu od roku 2006 a cieľom našej firmy je poskytovať tie najlepšie služby a využiť všetky znalosti a zručnosti pre Váš bezstarostný nákup bez rizika.

Nevybrali ste si správne, alebo ste si to jednoducho rozmysleli? Nevadí, do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu, využite túto možnosť pri nákupe na internete.

Sety spotrebičov

Poradenstvo spotrebičov Miele, Siemens, AEG
+420 603 33 04 48

Ako vybrať vhodnú rúru

V dnešnej dobe sa už bez kvalitného spotrebiča - rúry už nezaobídeme. V minulosti jej funkciu plnila klasická pec, ale postupom času a vývoja pr..

Ako vybrať varnú dosku

Pri výbere varnej dosky musíme najskôr rozlíšiť, ktorý typ potrebujeme. Základné rozdelenie varných dosiek je na plynové varné dosky, sklokerami..

Predstavujeme

Trendy jari prichádza do Vašej kuchyne. Vyberte si s nami tie najlepšie správnej spotrebiče. Na našom specialzivaném eshope vyberajte vstavané spotreb..

Moderné interiéry

Ideme cestou kompletnej ponuky interiérov a práve z týchto dôvodov sme rozšírili ponuku individuálne produkcie o rad obývacích stien . Celej zosta..

Skvelé modernej kuchyne

Výroba kuchýň a kuchynských liniek na zákazku Každá kuchyňa je originálom podľa Vašich predstáv. Ak máte svoju predstavu, ste nároční a chcete vy..

Práčka a sušička.

Ak potrebujete vybrať set práčky a sušičky, ktorý k sebe patria, kontaktujte nás. Radi Vám vysvetlíme funkcie a kvalitu spotrebičov, ak si u nás obje..

Rady a tipy »
Bosch PXE875BB1E

Bosch PXE875BB1E
605.60,- €

Electrolux EIV63440BS

Electrolux EIV63440BS
489.00,- €

Elica FILO IX/A/60

Elica FILO IX/A/60
815.50,- €

Franke SET G70 - MRG 611-62 tmavě hnědá + FG 7486 tmavě hnědá

Franke SET G70 - MRG 611-62 tmavě hnědá + FG 7486 tmavě hnědá
351.10,- €

Liebherr CTPag 2121

Liebherr CTPag 2121
559.00,- €

Siemens LC98BIP50

Siemens LC98BIP50
777.40,- €

Electrolux EIV8457

Electrolux EIV8457
869.00,- €

Blanco SET 08 - C ( 518521 DALAGO 5 + 519415 MIDA ) antracit

Blanco SET 08 - C ( 518521 DALAGO 5 + 519415 MIDA ) antracit
265.00,- €

Electrolux LFP316S

Electrolux LFP316S
117.90,- €

Franke KWC ZOE LEDSHINE Nerez

Franke KWC ZOE LEDSHINE Nerez
932.00,- €

VstavanéSpotrebiče.sk
ONLINE 7 dní v týždni

Všetko okolo kuchyne
Maximálna starostlivosť a flexibilita
Copyright © 2007-2018 2Traders CZ s.r.o.
 
Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448 , 602 730 303
Našim zákazníkům se skutečně věnujeme, u nás získáte PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ A TU NEJLEPŠÍ CENU při výběru spotřebičů, dřezů i kuchyně