
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s predným plnením AEG LFR73864VC






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 869.00 €cena práve teraz739.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73719, Výrobca: AEG | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
LFR73864VC
Pračka předem plněná 7000 ProSteam® UniversalDose
Detaily produktu
Pára místo praní je jedním z nejlepších způsobů, jak osvěžit oblečení, které ještě nepotřebuje úplně vyprat. Pračka 7000 ProSteam® může k osvěžení oděvů využít parní cyklus, který spotřebuje pouze 2 l vody na cyklus a je šetrnější k oděvům.
*Interní test s náplní 1 kg prádla, parní program vs. program na jemné prádlo.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
A
Maximální kapacita (kg)
8
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1600
Maximální hloubka včetně dvířek (mm)
599
Jazyk ovládacího panelu
čeština
Spotřeba vody v litrech na cyklus, na základě programu eco 40-60. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán, a na tvrdosti vody
42
Typ motoru
ÖKOinvertorový motor s doživotní zárukou
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
B
Kompletní specifikace
Specifikace
Prací programy: Smíšené prádlo 69min, Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , 20 min. - 3 kg, pára, outdoor, Hygiena, máchání , odstřeď./vypouštění
Volba pro extra máchání
Protipěnový systém
Počet přihrádek dávkovače pracího prostředku: 4
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Vybavení proti vyplavení se sensorem AquaControl
Výkon
Maximální kapacita (kg): 8
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1600
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:35
Objem bubnu (l): 60
Instalace
Maximální hloubka včetně dvířek (mm): 599
Rozměry (mm): 847x597x576
Instalace: Volně stojící spotřebič
Barva: Bílá
Barva ovládacího panelu: Bílá
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Příkon (W): 2200
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Vážený zbývající obsah vlhkosti: 44.9
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba vody v litrech na cyklus, na základě programu eco 40-60. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán, a na tvrdosti vody: 42
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Třída účinnosti odstředění: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 75
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 500 704
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Typ motoru: ÖKOinvertorový motor s doživotní zárukou
Barva předních dvířek: černá
Maximální rozměry (mm): 847x597x599
Prací programy: Smíšené prádlo 69min, Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , 20 min. - 3 kg, pára, outdoor, Hygiena, máchání , odstřeď./vypouštění
Woolmark: Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
EAN kód produktu: 7332543849550







| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | LFR73864VC |
| Sortiment | práčky |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 8 kg |
| Systém motora | ÖKOinvertorový motor s doživotní zárukou |
| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | černá |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Počet priehradok dávkovača pracieho prostriedku | 4 |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Programy | 20 min. - 3 kg, bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, Hygiena, Smíšené prádlo 69min, outdoor, máchání , odstřeď./vypouštění, pára, syntetika, vlna |
| Detský zámok | áno |
| AquaControl | áno |
| Voľba pre extra plákanie | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Vážený zostávajúci obsah vlhkosti | 44,9 |
| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Príkon | 2 200,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7332543849550 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 500 704 |
| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 599 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Objem bubna | 60 l |
| Maximálna hĺbka vrátane dvierok | 599 mm |







Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 29 x | ||
| 4 | 3 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Pračka nám byla doporučena prodejcem že nám vydrží několik let. Musím říci že pere tiše úsporně a krásný dizajn. Vždy se těším až manželka bude prát a já budu sledovat pračku místo televize. Líbí se mě moc.
velmi tichá, energeticky úsporná, s parní funkcí a šetrným praním. Splnila mé očekávání naprosto bez problému.
Pere skvěle, tiché, úsporné. Programy dávají smysl. Doporučuji.
80% VýbornéSušička je perfektní do se funkce a designu týče…co mě ale zarazilo je, že sklo dveří je po týdnu používání poškrábané? Tak to jsem u produktu za takovou cenu upřímně nečekala a jsem z toho dost smutná…protože to vidim pokaždé, když projdu okolo.
Výborná, kvalitní pračka. Občas se zasekne Pods v zásobníku a vzniká chyba E10. Pračku doporučujeme.
Zobraziť viacMedzi ozajstné odborníkmi vo výrobe voľne stojacich pračiek patrí značka AEG. Môžete očakávať naozaj kvalitný prania, kde sa špina a škvrny stanú už len hrou. Pokiaľ Vám ide o šetrnosť praní a chcete zachovať dlhšie vaše oblečenie ako nové, je to správna voľba. Či už si vyberiete vopred alebo zhora plnené práčky napríklad z kolekcie Neue Kollektion môžete si byť istí, že Vaša bielizeň bude šetrne vyprané, táto nová kolekcia používa systém prania OptiSense, ktorý vie automaticky rôznym druhom náplne poskytnúť potrebnú starostlivosť. Bubon u práčok AEG sa nazýva ProTex a bol navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadne jemnú starostlivosť. Ak ste sa rozhodli kúpiť voľne stojace práčku od tejto značky, ale neviete si rady, neváhajte kontaktovať našich vyškolených poradcov a získajte tak osobný prístup pri nákupe novej práčky.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.