Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Kuchyne cenové príklady

hľadanie
KuchyneSkríne a šatníkyVýrobaCenové príklady kuchýňCenové príklady skrineVýpredaj kuchýňReferencie

Domov Výroba kuchýň Kuchyne cenové príklady

Cenové príklady

Vytvorili sme niekoľko cenových príkladov kuchýň pre lepšiu orientáciu. Každá kuchyňa, ktorú vyrobíme je na mieru a ceny sa líšia dekorom a materiálom dvierok, veľkosťou kuchyne a hlavne vnútornou výbavou skríň.


Dohodnite si schôdzku ešte dnes na našich štúdiách a získajte tu najlepšiu ponuku

Kuchyňa v dekore rákosia

Rustikálna kuchyňa vo farbe rákosia s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení rákosia. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Priestranná biela kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela matná kuchyňa

Rovná kuchyňa sa pracovnou doskou v dekore čierneho betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Alpská biela kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa do U s kompaktnou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore mramoru. Dvierka sú v prevedení hodvábne šedej a alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná biela kuchyňa s imitáciou nerezu

Priestranná kuchyňa do U s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Moderná kuchyňa s imitáciou dubu

Moderná kuchyňa do L s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení dekoru dubu a kamennej šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení matne šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Praktická kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej farby. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení bridlicovo šedej a nerezu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Moderná matná kuchyňa

Moderná rustikálna kuchyňa s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa do L v dekore dubu

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore umelého kameňa. Dvierka sú v dekore dubu Halifax. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Betónová kuchyňa do L

Kuchyňa do L s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Virginia. Dvierka sú v dekore bridlicovo šedého betónu. Obklad z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena za tlmenia a kovanie HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Biela rovná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu San Remo. Dvierka sú v dekore Alpskej bielej. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa

Vidiecka kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Artisan. Dvierka sú v dekore lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná hodvábne šedá kuchyňa

Kuchyňa do U s laminátovou pracovnou doskou z kompaktného materiálu. Dvierka sú v dekore matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Moderná bezúchytová kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovým povrchom. Cena je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Krémová matná kuchyňa

Moderná bezúchytová prechodná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Halifax. Dvierka sú v prevedení matnej magnólie. Obklad je v rovnakom derkore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Piesková kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku s pracovnou doskou v dekore dubu Havanna. Dvierka sú v farbe piesku. Čierne doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je v rovnakom prevedení ako dvierka kuchyne. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu

Praktická matná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Provence. Obklad je rovnako v dekore dubu Provence. Dvierka v prevedení matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s pracovnou doskou z dubu

Priestranná biela matná kuchyňa s pracovnou doskou z dubu. Obklad v prevedení bieleho skla. Dvierka sú v prevedení bielej. Cena je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Čierna matná kuchyňa s bridlicovo šedou pracovnou doskou

Pánska čierna matná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore bridlicovo šedej. Obklad v rovnakom prevedení ako pracovná doska. Dvierka sú zalakované matné čierne. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá kuchyňa v matnom prevedení

Svetlá matná kuchyňa v šedom prevedení, s pracovnou doskou v dekore Copper Vintage. Obklad v rovnakom prevedení ako pracovná doska. Dvierka v prevedení príjemnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Biela matná kuchyňa s ostrovčekom

Moderná matná kuchyňa s prepojením do obývačky, s pracovnou doskou v dekore betónu. Obklad v prevedení ako pracovná doska Dvierka v matnej bielej a dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Lakovaná bridlicovo šedá kuchyňa

Malá kuchyňa s množstvom úložného priestoru, s compactnou pracovnou doskou a obkladom v rovnakom materiály. Dvierka v prevedení bridlicovo šedej a magnólie. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Vzdušná biela kuchyňa v kombinácií s drevodekorom. Pracovná doska v dekore dubu. Dvierka v prevedení biely lesk, a v kombinácií s dekorom dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Matná kuchyňa s nerezovým ostrovčekom

Moderná kuchyňa s nerezovým ostrovčekom. Compactná pracovná doska s dubovou doskou na jedenie. Dvierka v prevedení čierna lak mat. Obklad v rovnakom prevedení ako dvierka. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Hodvábne šeda kuchyňa

Jednoduchá mestská kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu. Dvierka v prevedení hodvábne šedej. Obklad je v takisto v dekore dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Bridlicovo šeda kuchyňa

Moderná kuchyňa v Xtra prevedení dvierok a pracovnej dosky s odolným 3D štrukturovaným povrchom. Dvierka a obklad v prevedení šedá bridlica. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Lakovaná kuchyňa s ostrovčekom

Mohutná lakovaná kuchyňa s prechodovými dverami do špajze. Dvierka v prevedení bieleho laku. Obklad v prevedení skla Float. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Drevená kuchyňa s ostrovčekom

Klasická drevená kuchyňa s ostrovčekom s čiernou pracovnou doskou a čiernymi doplnkami. Dvierka v prevedení dekoru dubu. Obklad v rovnakom dekore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Biela lakovaná kuchyňa

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore tmaveho betónu

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Alpska bielá kuchyň vo vysokom lesku

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa s drevenou pracovnou doskou

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Alpska biela kuchyňa s ostrovčekom

Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá kuchyňa

Kuchyňa do L zo Sierra dubu

Lakovaná kuchyňa do L

Kuchyňa do U v alpskej bielej

Piesková kuchyňa s ostrovčekom

Matná kuchyňa v alpskej bielej

Piesková kuchyňa vo vysokom lesku

Hodvábne šedá kuchyňa

Kuchyňa z dubu Halifax

Hodvábne šedá lakovaná kuchyňa

Grafitovo čierna kuchyňa

Biely betón a dub Havanna

Hodvábne šedá kuchyňa

Alpská biela kuchyňa s ostrovčekom

Čierna matna kuchyňa do U

Biela matná kuchyňa do L

Matná kuchyňa do U

Rustikálna biela matná kuchyňa

Bridlicovo šedá matná kuchyňa

Alpská biela kuchyňa vo vysokom lesku

Matná hodvábne šedá kuchyňa

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Rustikálna čierna kuchyňa

Lakovaná kuchyňa do L

Kamenná šedá kuchyňa

Mala lakovaná kuchyňa do L

Biela lakovaná kuchyňa

Lakovaná kuchyňa do L

Drevená rustikálna kuchyňa

Bielá lakovaná kuchyňa

Kamenna šedá kuchyňa

Moderná lakovaná kuchyňa

Útulna kuchyňa do U

Rustikálna kuchyňa s ostrovčekom

Malá útulná kuchyňa

Bielá lakovaná kuchyňa

Moderná lakovaná kuchyňa

Útulna matná kuchyňa

Malá lakovaná kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa

Mestská bielá matná kuchyňa

Praktická kuchyňa v industriálnom štýle

Šedá kuchyňa v prevedení lakovaného laminátu

Moderná kuchyňa vo farbe grafitovo čiernej

Laklaminátová kuchyňa s doskou v dreve

Bezúchytová kuchyňa vo vysokom lesku

Útulná matná kuchyňa s imitáciou dubu

Masivná vidiecká kuchyňa v laku

Bielá lakovaná kuchyňa

Vidiecká kuchyňa s pracovnou doskou v imitácii dubu

Útulná kuchyňa v dekore bieleho betónu

Hedvábne šedá lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Malá moderná kuchyňa

Hedvábne šedá kuchyňa v dekore dreva

Moderná kuchyňa s 3D povrchovou úpravou

Matná kuchyňa vo farbe tehlovo červenej

Bezúchytová kuchyňa v prevedení dubu

Vidiecká kuchyňa vo farbe alpskej bielej

Bezúchytová kuchyňa v prevední dubu

Mestská kuchyňa v dekore čierneho dubu

Moderná kuchyňa v imitácii čierného betónu

Bezúchytová kuchyňa v bielom laku

Vidiecka kuchyňa vo farbe rákosia

Svetlá kuchyňa vo vidieckom štýle

Bezúchytová kuchyňa v dekore svetláho dreva

Matná grafitovo čierná kuchyňa

Malá moderná svetlá kuchyňa

Moderná bridlicovo šeda kuchyňa

Industriálna kuchyňa v dekore kartáčovej ocele

Čierna vidiecka kuchyňa s doskou v dreve

Vidiecká kuchyňa v dekore dubu

Bridlicovo šedá kuchyňa s kamennou doskou

Matná čierna kuchyňa v dekore dubu

Matná hedábne šedá kuchyňa

Bielá lakovaná kuchyňa v dekore dubu
Spokojný zákazníkProfesionálne poradenstvoSpotrebiče pre slovenský trhKuchynské štúdioVyrábame kuchyne

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.

BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram      Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.

Novootvorené štúdio v Bratislave. Viac ako 200 spotrebičov na vyskúšanie. Priďte nás navštíviť. Nájdete nás na adrese Hrachová 14/C, Bratislava