Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Kuchyne cenové príklady

 • 6x STUDIO
  Bratislava
  Hrachová 14/C, Bratislava
  telefon: +421 949 337 854
  email: info@lightstyle.sk
  po - pia: 9:00 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Do 28.2. bude showroom zatvorený
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Len výdajné miesto
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  výdajné miesto
  Praha
  U Hostavického potoka 830/24, Praha 14
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:30 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Výdajné miesto
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 722 944 913
  email: info@mielecentercb.cz
  po - pia: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Výdajné miesto
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 776 004 050
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 18:00, so: 11:00 - 15:00
  mimo otváracej doby po dohode
  výdajné miesto
 • KUCHYNE
 • O nás O nás
 • O nákupe O nákupe
 • Doprava Doprava zadarmo na všetko!
 • Kontakt Kontakt
hľadanie
KuchyneSkríne a šatníkyVýrobaCenové príklady kuchýňCenové príklady skrineVýpredaj kuchýňReferencie

Výroba kuchýň Kuchyne cenové príklady

Cenové príklady

Vytvorili sme niekoľko cenových príkladov kuchýň pre lepšiu orientáciu. Každá kuchyňa, ktorú vyrobíme je na mieru a ceny sa líšia dekorom a materiálom dvierok, veľkosťou kuchyne a hlavne vnútornou výbavou skríň.


Dohodnite si schôdzku ešte dnes na našich štúdiách a získajte tu najlepšiu ponuku

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku v tvare U. Dvierka kuchyne sú vo vysokom lesku alpskej bielej. Kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane kovaní s tlmeniami.

Grafitová kuchyňa s ostrovčekom

Matná kuchyňa s ostrovčekom v matnom prevedení grafitu. Pracovná doska a obklad kuchyne je umelý kameň. Kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Piesková kuchyňa do L

Matná kuchyňa v tvare L v dekore piesku. Kuchyňa je v bezotlačkovom prevedení. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedého betónu

Šedá kuchyňa do tvaru L v dekore šedej bridlice. Kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia dubu Endgrain. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Bezúchytová orechová kuchyňa

Matná kuchyňa v tvare L v kombinácií dekorov matného piesku a imitácie orechu. Celá kuchyňa je v bezotlačkovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa v matnej bielej

Rustikálna kuchyňa do tvaru L v matnom bielom prevedení. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane kovaní s tlmeniami.

Kombinácia bielej a dubu

Biela bezúchytová kuchyňa v tvare L v kombinácií s hornými skrínkami v dekore imitácie dubu San Remo. Pracovná doska kuchyne je takisto imitácia dubu San Remo a obklad kuchyne je laminát v alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane kovaní s tlmeniami.

Piesková kuchyňa v matu

Matná kuchyňa v tvare u v dekore piesku. Celá kuchyňa je v bezotlačkovom prevedení. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Endgrain. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela bezúchytová kuchyňa

Biela matná kuchyňa v bezúchytovom prevedení v tvare L. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DP a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Biela kuchyňa s ostrovčekom vo vysokom lesku alpskej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne je imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyňa s imitáciou dubu

Matná kuchyňa s ostrovčekom a dvierkami v dekore grafitu a imitácie dubu SIerra. Praconvá doska a obklad kuchyne sú imitácia Dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Betónová kuchyňa s imitáciou dubu

Rovná kuchyňa s ostrovčekom a dvierka v dekore svetlého betónu a imitácie dubu Sierra. Pracovná doska a obklad kuchyne je imitácia bieleho betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikálne kuchyňa

Krémová rustikálna kuchyňa do tvaru L doplnená volne stojacími spotrebičmi. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej magnolie. Pracovná doska je imitácia Travertínu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Rovná kuchyňa s ostrovčekom

Biela rovná kuchyňa vo vysokom lesku alpskej bielej s ostrovčekom. Pracovná doska kuchyne je imitácia Dubu Sierra. Obklad kuchyne je tvrdené sklo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyňa s imitáciou dubu

Grafitová kuchyňa v tvare L s ostrovčekom. Kuchyňa v kombinácií s imitáciou dubu Sierra. Pracovná doska kuchyne je Žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyne je iba za nábytok, nie je v nej započítaná cena kamennej pracovnej dosky.

Krémová kuchyňa v rustikálnom štýle

Krémová kuchyňa v tvare L v rustikálnom štýle. Dvierka kuchyne sú v matnom prevedení magnolie. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Endgrain. Obklad kuchyne je tvrdené sklo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s imitáciou dubu

Bezúchytová biela kuchyňa v matnom prevedení. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia dubu Sierra. Cenakuchyne je vrátane dPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa s ostrovčekom

Priestranná bezúchytová kuchyňa do rodinného domu. Dvierka kuchyne sú matné prevedenie šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne je materiál laminam. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s prvkami dubu

Biela kuchyňa do U v rustikálnom štýle. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej alpskej bielej. Pracovná doska je imitácia masívneho dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Bridlicová kuchyňa v matu

Kuchyňa do U v dekore matne šedej bridlice. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Šedá kuchyňa v bezúchytové prevedení

Matná šedá kuchyňa v tvare L. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Biela kuchyňa s imitáciou duba

Biela kuchyňa s vysokými skriňami siahajúcimi po strop. Kuchyňa je vo farebnej kombinácií alpskej bielej a imitácie Dubu Sierra. Kuchyňa je doplnená zafrézovanou lištou namiesto úchytov. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Matná sivá kuchyňa s ostrovčekom

Rustikálna šedá kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou zo žuly Nero Zimbabwe. Kuchyňa je doplnená čiernymi úchytkami. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Matná kuchyňa s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Hodvábna kuchyňa v matu

Hodvábna kuchyňa v tvare U v matnom prevedení. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu San Remo a obklad kuchyne je imitácia Travertínu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH A BLUM.

Biela kuchyňa do rodinného domu

Biela kuchyňa v dekore alpskej bielej vo vysokom lesku. Pracovná doska kuchyne je laminát v dekore Ferro Bronz a obklad kuchyne je tvrdené sklo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore bieleného dubu

Bezúchytová kuchyňa v dekore imitácie dubu Halifax. Pracovná doska a obklad kuchyne je imitácia žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Biela rovná kuchyňa vo vysokom lesku alpskej bielej v bezúchytovom prevedení. Celá kuchyňa je priestranná a má dostatok úložného priestoru. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Hodvábne sivá kuchyňa s ostrovčekom

Hodvábna kuchyňa v bezúchytovom prevedení s pracovnou doskou z žuly. Kuchyňa je doplnená ostrovčekom na ktorom je varná doska s integrovaným odsávačom pár. Cena kuchyne je iba za nábytok, nie je v nej započítaná cena pracovnej dosky a spotrebičov.

Matná čierna kuchyňa s imitáciou duba

Priestranná čierna kuchyňa do tvaru U. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Havanna. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Bezotisková kuchyňa v matu

Biela matná kuchyňa do tvaru L zo skrinkami siahajúcimi po strop. Kuchyňa je doplnená o povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Šedá kuchyňa s ostrovčekom

Nadčasová kuchyňa do rodinného domu. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení v dekore šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne sú kamenná šedá bridlica. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Priestranná kuchyňa do rodinného domu

Priestranná kuchyňa do rodinného domu s dostatkom úložného priestoru. Kuchyňa je v dekore matnej alpskej bielej, dvierka kuchyne sú doplnené úchytkami. Pracovná doska kuchyne je imitácia dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Alpská biela kuchyňa v matu

Biela kuchyňa s ostrovčekom v matnom prevedení. Dekor kuchyne je alpská biela. Celá kuchyňa v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska kuchyne je imitácia šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Biela kuchyňa v bezúchytové prevedení

Moderný design kuchyne do rodinného domu. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Kuchyňa v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia mramoru Teramo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Biela kuchyňa s imitáciou duba

Priestranná kuchyňa zo skrinkami siahajúcimi po strop. Celá kuchyňa v bezúchytovom prevedení a matnej bielej kombinácií s imitáciou dubu Sierra. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácia bieleho betónu. Cena tlmení kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Moderná kuchyňa do malého bytu s maximálnym využitím priestoru

Matná bezotlačková kuchyňa v prevedení alpskej bielej, v kombinácií s dubom San Remo. Pracovné dosky a obklad z technického kameňa. Kombinácia úchopových líšt a bezúchytového riešenia a . Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná aj varná doska s odsávaním BORA.

Praktická kuchyňa pre rodinu s množstvom priestoru a možností

Priestranná plne vybavená kuchyňa v kombinácií Dubu Sierrna a bridlicovo šedého betónu. V kombinácií s čiernymi doplnkami, ktoré jej dodávajú eleganciu. Vrámci ceny kuchyne je aj stôl. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítana cena kovaní s tlmeniami BLUM a HETTICH.

Biela kuchyňa v bezúchytové prevedení

Mestská kuchyňa v matnej lakovanej kamennej šedej. Pracovné dosky a obklady v dekore Dubu Trámového. Vrátane nábytku v obývacej časti, a osvetlenia horných skriniek v kuchynskej časti. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Nadčasový otvorený interiér s jednoduchou údržbou

Moderná kuchyňa v prevedení matnej bezotlačkovej alpskej bielej a xtra dosiek v dekore šedej bridlice, v kombinácií s bezúchytovým prevedením. Vrátane stola, a nábytku v obývacej časti. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná varná doska s odsávaním BORA.

Moderná biela kuchyňa

Mestská kuchyňa v bielom matnom prevedení. Pracovná doska je imitácia dubu Sierra. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH A BLUM.

Čierna kuchyňa s ostrovčekom

Matná čierna kuchyňa v kombinácií s imitáciou orechu. Pracovná doska kuchyne je v dekore orechového stromu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa v matnom prevedení

Lakovaná biela kuchyňa v matnom prevedení v kombinácií s imitáciou dreva. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Bridlicová šedá kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa vo vysokom lesku. Pracovná doska z umelého kameňa. Obklad kuchyne je z tvrdeného skla. Cena kuchyne bez pracovnej dosky, vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa s ostrovčekom

Moderná šedá kuchyňa s ostrovčekom do rodinného domu. Pracovná doska je hnedý kompakt. Cena kuchyne je bez pracovnej dosky, vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa v bezúchytové prevedení

Moderná bezúchytová kuchyňa v alpskej bielej, v kombinácií s imitáciou dubu Sierra. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v dekore bieleho betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Krémová rustikálna kuchyňa

Krémová kuchyňa do rodinného domu v tvare L. Dvierka kuchyne sú v rustikálnom prevedení s nerezovými úchytmi. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Moderná kuchyňa v bielom bezúchytovom prevedení s ostrovčekom. Kuchyňa je v dekore alpskej bielej vo vysokom lesku, pracovná doska a obklad kuchyne sú v imitácií šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa v matu

Priestranná kuchyňa v matnom bielom prevedení s nerezovými úchytkami. Pracovná doska kuchyne je imitácia betónu v dekore šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela bezúchytová kuchyňa

Biela matná kuchyňa v bezúchytovom prevedení v kombinácií s imitáciou dubu. Pracovná doska kuchyne je v imitácií Dubu San Remo, obklad kuchyne je imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyňa

Krémová kuchyňa v rustikálnom prevedení. Dvierka kuchyne sú v matnom prevedení magnólie. Pracovná doska kuchyne je v prevedení imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa v matnej bielej

Biela matná kuchyňa v rustikálnom štýle. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je v prevedení imitácie dubu Endgrain. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Moderná kuchyňa s ostrovčekom

Nadčasová kuchyňa do rodinného domu v prevedení vysokého lesku alpskej bielej v kombinácií s imitáciou dubu Havanna. Celá kuchyňa sa v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kombinácia bielej a grafitu

Moderná priestranná kuchyňa s ostrovčekom v prevedení alpskej bielej a šedého grafitu. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Matná bridlicovo sivá kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa v kombinácií s imitáciou dubu Endgrain. Kuchyňa je situovaná do tvaru L a je v bezúchytovo prevedení. Pracovná doska a obklad sú v prevedení imitácie dubu Endgrain. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Bezúchytová kuchyňa v bielom prevedení

Biela matná kuchyňa v tvare L s hornými skrinkami siahajúcimi po strop. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v prevedení imitácie šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela matná kuchyňa s ostrovčekom

Biela kuchyňa s hornými skrinkami po strop v matnom prevedení alpskej bielej. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne je čierna žula. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa do mestského bytu

Moderná kuchyňa v matnom bielom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú imitácie šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrůvkem

Alpská biela v kombinácií s matnou čiernou. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Bez spotrebičov. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Priestranná kuchyňa s dostatkom úložného priestoru v bielom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z imitácie dubu Endgrain. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Matná kuchyňa v dekor šedej břidlice

Kuchyňa pre mladý pár do mestského bytu v prevedení matnej šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z lamina. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa s ostrůvkem

Matná kuchyňa s ostrovčekom v dekore šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z materiálu žula Nero Zimbabwe. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH, bez spotrebičov.

Kuchyňa s kamennou pracovnou doskou

Priestranná kuchyňa do tvaru U v bielom prevedení. Pracovná doska je čierna žula a obklad kuchyne z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Biela bezúchytové kuchyňa

Moderná priestranná kuchyňa v bielom bezúchytovom prevedení. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej alpskej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v prevedení imitácie dubu San Remo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Modrá kuchyňa v matu

Tyrkysová kuchyňa s ostrovčekom. Kuchyňa je vybavená čiernymi úchytmi. Pracovná doska je v imitácií mramoru. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kuchyňa vo vysokom lesku

Kuchyňa s ostrovčekom v prevedení biela vo vysokom. Pracovná doska je imitácia šedého betónu a obklad je z kaleného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa v matu

Biela kuchyňa v matnom prevedení do mestského bytu-Kuchyňa je vybavená skrinkami až po strop. Pracovná doska kuchyne je v prevedení imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Smotanová kuchyňa v matnom prevedení

Bazúchytová kuchyňa v smotanovom prevedení. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z bronzového kompaktu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore betóne

Svieža kuchyňa v dekore imitácie šedého betónu. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v prevedení imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Priestranná kuchyňa v tvare U v dekore šedej Bridlice. Kuchyňa je v rustikálnom štýle. Pracovná doska je v prevedení imitácie dubu San Remo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kombinácia bielej a dubu

Praktická a designovo čistá biela kuchyňa v kombinácií s drevom. Dvierka kuchyne sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je v prevedení imitácie dubu San Remo. Cena kuchyne je bez spotrebičov a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá mestská kuchyňa

Kuchyňa v kombinácií dekorov kamennej šedej a bridlicovo šedej. Pracovná doska je imitácia dubu Endgrain. Cena kuchyne je bez spotrebičov a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Hodvábna kuchyňa v matu

Krémová kuchyňa v matnom prevedení. Dvierka sú v dekore magnolie. Pracovná doska je žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Biela lakovaná kuchyňa s ostrovčekom v prevedení alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je z imitácie dubu San Remo. Obklad kuchyne je z kaleného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela rovná kuchyňa

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Magnólia vo vysokom lesku

Kuchyňa s ostrovčekom v dekore magnolie. Magnolia tiež býva označovaná ako smotanová fabra. Dvierka kuchyne sú magnolia vo vysokom lesku. Pracovná doska a obklad z imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Hodvábne sivá kuchyňa v matu

Hodvábne šedá kuchyňa v tvare L. Dvierka kuchyne sú v matnom prevedení. Kuchyňa je doplnená zafrézovanými uhcýtovými madlami. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Kombinácia bielej a dreva

Biela lakovaná kuchyňa do tvaru U. Dvierka kuchyne sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v prevedení imitácie šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa do mestského bytu

Útulná kuchyňa v dekore alpskej bielej s otvorenými policami v horných skrinkách. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z imitácie dubu San Remo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa do mestského bytu. Celá kuchyňa je v beúchytovom prevedení. Dvierka kuchyne sú v dekore vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je imitácia šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Matná kuchyňa s ostrovčekom

Nadčasová kuchyňa s ostrovčekom a hornými skrinkami ku stropu. Dvierka a korpus sú v dekore matnej magnolie. Pracovná doska kuchyne je v dekore imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa do tvaru U

Moderná kuchyňa do U v dekoroch hodvábne šedej a bridlicovo šedej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú v dekore imitácie dunu Provence. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Betónovo šedá kuchyňa

Útulná kuchyňa do mestského bytu. Dvierka kuchyne sú v prevedení betónovo šedej bridlice. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z imitácie dubu San Remo. Cena za kuchynskú linku je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaná s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa s imitáciou duba

Kombinácia dubu a šedej bridlice pôsobí elegantne a moderne. Dvierka kuchyne sú v matnom prevedení. Kuchyňa je bezúchytová. Cena za kuchynskú linku je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaná s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa do mestského bytu

Útulná kuchyňa do mestského bytu, dvierka kuchyne sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska je imitácia čierneho betónu a obklad kuchyne je u tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Matná kuchyňa v dekore alspkej bielej

Priestranná a moderná kuchyňa v matnom prevedení. Dvierka sú v dekore alpskej bielej, pracovná doska je imitácia šedého betónu. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Bezúchytové kuchyňa

Otvorená kuchyňa do veľkého domu. Dvierka sú v prevedení antracitu a hodvábne šedej. Pracovná doska a obklad kuchyne sú z imitácie mramoru, Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Moderná biela kuchyňa s otvorenými drevenými regálmi. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej bielej. Pracovná doska a obklad kuchyne je imitácia šedého betónu. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Moderné kuchyňa vo vysokom lesku

Priestranná moderná kuchyňa v lakovanom prevedení. Dvierka kuchyne sú v dekore vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je z umelého kameňa a obklad je z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa v dekore rákosia

Vzdušná kuchyňa v rustikálnom prevedení, dvierka kuchyne sú v prevedení rákosia. Pracovná doska a obklad kuchyne je z imitácie dunu Provence. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Priestranná šedá kuchyňa

Priestranná kuchyňa v rustikálnom štýle, dvierka kuchyne sú v prevedení kamennej šedej. Pracovná doska kuchyne je čierny kompakt. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je v prevedení imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Matná kuchyňa v dekore bridlice

Rovná kuchyňa v dekore šedej matnej bridlice. Dvierka kuchyne sú v prevedení imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Mestská biela kuchyňa

Útulná kuchyňa do mestského bytu. Kuchyňa je v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Pracovná doska a obklad sú v prevedení imitácie šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyňa s kamennou pracovnou doskou

Nadčasová kuchyňa v prevedení šedej bridlice. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Pracovná doska kuchyne je kameň žula Zimbabwe. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa v matnom prevedení

Moderná kuchyňa v matnom prevedení alpskej bielej. Pracovná doska kuchyne je žula Nero Zimbabwe v prevedení Antik. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Priestranná hodvábne šedá kuchyňa v matnom prevedení a pracovná doska v dekore imitácie dubu Sierra. Obklad kuchyne je z kaleného bieleho skla. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom

Moderná a funkčná kuchyňa do domu, ideálna pre mladý pár. Kombinácia príjemných matných farieb, a bezúchytového riešenia. Čierna použití na doplnkoch vyzdvihuje dizajn a farebné prevedenie kuchyne. Troj kombinácia farieb Dub Sierra, matná hodvábne šedá a bridlicovo šedý betón.

Kombinácia dubu a šedej bridlice

Priestranná moderná kuchyňa do rodinného domu stvorená pre spoločenský život. Kuchyňa ponúka množstvo úložného priestoru, s ponukou spotrebičov je rovnako stvorená pre milovníkov varenia a pečenia, a s dostatkom miest na sedenia aj na spoločné jedenie ako aj pohodlnú komunikáciu pri práci v kuchyni. Kuchyňa je kombinácia tmavej šedej a prírodného odtieňa dubu.

Grafitovo šedá matná kuchyňa

Loftová kuchyňa pre milovníkov tmavých farieb, a množstva pracovného priestoru. Aj napriek šikmému stropu kuchyňa ponúka všetko potrebné, ako sedenie veľká plocha na prácu a aj dostatok úložného priestoru.

Kuchyňa s ostrovčekom v dekore šedej bridlice

Moderná mestská kuchyňa v šedých odtieňoch. Ideálna pre mladú rodinu, s dostatkom úložného priestoru. Navyše šedé odtiene možno kombinovať s akýmikoľvek farebnými doplnkami. Možnosť prispôsobenia na mieru.

Šedá rustikálna kuchyňa

Rustikálna kuchyňa s kompaktnou pracovnou doskou. Dvierka kuchyne sú v prevedení kamennej šedej. Obklad kuchyne je biele kalené sklo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedého kameňa

Priestranná moderná kuchyňa vhodná pre väčšia priestory. Matné prevedenie s dostatkom úložného priestoru, a pracovnej plochy. Doplnená o čierne doplnky ktoré podtrhujú jej vzhľad. Možnosť prispôsobiť na mieru.

Priestranná šedá kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa v tvare U. Pracovná doska kuchyne je žula Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení matne šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Rustikálna kuchyňa s ostrovčekom

Priestranná rustikálna kuchyňa s ostrovčekom. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej. Pracovná doska je z imitácie dubu Artisan. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení BLUM a HETTICH.

Matná čierna a svetlý dub

Moderná matná čierna kuchyňa s pracovnou doskou z masícneho dubu. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej čiernej a imitácie dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za kovania s tkmeniami BLUM a HETTICH.

Čierna matná kuchyňa

Matná čierna kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení čiernej matnej a imitácie dubu Sierra. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Bezúchytková kuchyňa s ostrovčekom v tmavom prevedení. Dvierka a obklady kuchyne sú v v prevedení šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku

Mestská kuchyňa do L v dekore šedej bridlice. Pracovná doska je v prevedení imitácie šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za kovania a tlmenia HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore dubu s ostrovčekom

Drevená kuchyňa s ostrovčekom v dekore dubu Sierra. Pracovná doska je lamino v provedení bieleho betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmeni.

Hodvábna kuchyňa vo vysokom lesku

Priestranná kuchyňa do L v dekore magnolie. Dvierka kuchyne sú v prevedení vysokého lesku. Pracovná doska je v dekore Ferro Bronze. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom

Matná hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej a alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Matná biela kuchyňa s ostrovčekom

Mestská kuchyňa v matnom prevedení alpskj bielej. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska je imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane kovaní a tlmení HETTICH A BLUM.

Krémová kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa v krémovom prevedení vo vysokom lesku. Dvierka kuchyne sú v dekore magnolie vo vysokom lesku. Pracovná doska je lamino v medenom dekore. Cena kuchyne je vrátane kovaní a tlmení.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Matná hodvábne šedá kuchyňa do tvaru L s pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej hodvábne šedej. Obklady kuchyne sú vyrobené z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku

Útulná kuchyňa do tvaru U s pracovnou doskou z imitácie šedého betónu. Dvierka kuchyne sú v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Obklad kuchyne je z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrýtane DPH, kovaní a tlmení HETTICH A BLUM.

Čierna matná kuchyňa

Prestranná kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu, obklady sú rovnako z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení matnej čiernej a imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Kuchyňa v dekore šedá bridlica

Moderná kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z dubu Artisan. Dvierka sú v prevedení šedej bridlica. Cena kuchyne zahŕňa aj skrinky a regálové v obývacej časti. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná hodvábne šedá kuchyňa

kuchyne, kuchyne na mieru, výroba kuchýň, kuchyne do L, lakované kuchyne, lacné kuchyne, dopyt kuchyne, nobilia kuchyne, kuchyňa, zľava na kuchyňu, moderná kuchyňa

Lakovaná kuchyňa s bezotlačkovým povrchom

Priestranná kuchyňa do U s pracovnou doskou v imitácii trámového dubu. Dvierka sú v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovým povrchom. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Moderná betónová kuchyňa

Moderná kuchyňa v dekore betónu v kombinácii s drevom. Dvierka v prevedení šedého a bridlicovo šedého betónu. Cena zahŕňa skrinky v obývacej časti a regále. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Biela matná kuchyňa

Vzdušná moderná kuchyňa v bezúchtovom prevedení. Dvierka sú v prevedení biela matná. Pracovná doska v dekore betónu. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Kuchyňa v dekore šedého kamena

Útulná loftová kuchyňa do L. Dvierka sú v prevedení kamennej šedej. Pracovná doska v dekore betónu. Obklad v rovnakom dekore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Hodvábne šedá kuchyňa

Príjemná mestská kuchyňa v matnom prevedení. Dvierka sú v dekore bridlicovo šedej a hodvábne šedej farby. Pracovná doska a obklad v dekore dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Alpská biela kuchyňa s ostrovčekom

Rustikálna kuchyňa s jedálňou. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej. Pracovná doska v dekore dubu. Obklad s potlačou dlažobných kociek. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Kuchyňa v dekore rákosia

Rustikálna kuchyňa vo farbe rákosia s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení rákosia. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Priestranná biela kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela matná kuchyňa

Rovná kuchyňa sa pracovnou doskou v dekore čierneho betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Alpská biela kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa do U s kompaktnou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore mramoru. Dvierka sú v prevedení hodvábne šedej a alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná biela kuchyňa s imitáciou nerezu

Priestranná kuchyňa do U s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Moderná kuchyňa s imitáciou dubu

Moderná kuchyňa do L s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení dekoru dubu a kamennej šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení matne šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Praktická kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej farby. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení bridlicovo šedej a nerezu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Moderná matná kuchyňa

Moderná rustikálna kuchyňa s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa do L v dekore dubu

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore umelého kameňa. Dvierka sú v dekore dubu Halifax. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Betónová kuchyňa do L

Kuchyňa do L s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Virginia. Dvierka sú v dekore bridlicovo šedého betónu. Obklad z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena za tlmenia a kovanie HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Biela rovná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu San Remo. Dvierka sú v dekore Alpskej bielej. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa

Vidiecka kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Artisan. Dvierka sú v dekore lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná hodvábne šedá kuchyňa

Kuchyňa do U s laminátovou pracovnou doskou z kompaktného materiálu. Dvierka sú v dekore matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Moderná bezúchytová kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovým povrchom. Cena je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Krémová matná kuchyňa

Moderná bezúchytová prechodná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Halifax. Dvierka sú v prevedení matnej magnólie. Obklad je v rovnakom derkore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Piesková kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku s pracovnou doskou v dekore dubu Havanna. Dvierka sú v farbe piesku. Čierne doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je v rovnakom prevedení ako dvierka kuchyne. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu

Praktická matná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Provence. Obklad je rovnako v dekore dubu Provence. Dvierka v prevedení matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.