Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Kuchyne cenové príklady

 • 6x STUDIO
  Bratislava
  Hrachová 14/C, Bratislava
  telefon: +421 949 337 854
  email: info@lightstyle.sk
  po - pia: 9:00 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Praha
  U Hostavického potoka 830/24, Praha 14
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:30 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 722 944 913
  email: info@mielecentercb.cz
  po - pia: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otváracej doby po dohode
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 725 422 822
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 18:00, so: 11:00 - 15:00
  mimo otváracej doby po dohode
 • KUCHYNE
 • O nás O nás
 • O nákupe O nákupe
 • Doprava Doprava zadarmo na všetko!
 • Kontakt Kontakt
hľadanie
KuchyneSkríne a šatníkyVýrobaCenové príklady kuchýňCenové príklady skrineVýpredaj kuchýňReferencie

Domov Výroba kuchýň Kuchyne cenové príklady

Cenové príklady

Vytvorili sme niekoľko cenových príkladov kuchýň pre lepšiu orientáciu. Každá kuchyňa, ktorú vyrobíme je na mieru a ceny sa líšia dekorom a materiálom dvierok, veľkosťou kuchyne a hlavne vnútornou výbavou skríň.


Dohodnite si schôdzku ešte dnes na našich štúdiách a získajte tu najlepšiu ponuku

Biela kuchyňa do mestského bytu

Biela kuchyňa s ostrůvkem

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Matná kuchyňa v dekor šedej břidlice

Šedá kuchyňa s ostrůvkem

Kuchyňa s kamennou pracovnou doskou

Biela bezúchytové kuchyňa

Modrá kuchyňa v matu

Kuchyňa vo vysokom lesku

Biela kuchyňa v matu

Smotanová kuchyňa v matnom prevedení

Kuchyňa v dekore betóne

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Kombinácia bielej a dubu

Šedá mestská kuchyňa

Hodvábna kuchyňa v matu

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Biela rovná kuchyňa

Magnólia vo vysokom lesku

Hodvábne sivá kuchyňa v matu

Kombinácia bielej a dreva

Biela kuchyňa do mestského bytu

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Matná kuchyňa s ostrovčekom

Šedá kuchyňa do tvaru U

Betónovo šedá kuchyňa

Šedá kuchyňa s imitáciou duba

Biela kuchyňa do mestského bytu

Matná kuchyňa v dekore alspkej bielej

Bezúchytové kuchyňa

Biela kuchyňa s ostrovčekom

Moderné kuchyňa vo vysokom lesku

Rustikálna kuchyňa v dekore rákosia

Priestranná šedá kuchyňa

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Matná kuchyňa v dekore bridlice

Mestská biela kuchyňa

Šedá kuchyňa s kamennou pracovnou doskou

Biela kuchyňa v matnom prevedení

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom

Moderná a funkčná kuchyňa do domu, ideálna pre mladý pár. Kombinácia príjemných matných farieb, a bezúchytového riešenia. Čierna použití na doplnkoch vyzdvihuje dizajn a farebné prevedenie kuchyne. Troj kombinácia farieb Dub Sierra, matná hodvábne šedá a bridlicovo šedý betón.

Kombinácia dubu a šedej bridlice

Priestranná moderná kuchyňa do rodinného domu stvorená pre spoločenský život. Kuchyňa ponúka množstvo úložného priestoru, s ponukou spotrebičov je rovnako stvorená pre milovníkov varenia a pečenia, a s dostatkom miest na sedenia aj na spoločné jedenie ako aj pohodlnú komunikáciu pri práci v kuchyni. Kuchyňa je kombinácia tmavej šedej a prírodného odtieňa dubu.

Grafitovo šedá matná kuchyňa

Loftová kuchyňa pre milovníkov tmavých farieb, a množstva pracovného priestoru. Aj napriek šikmému stropu kuchyňa ponúka všetko potrebné, ako sedenie veľká plocha na prácu a aj dostatok úložného priestoru.

Kuchyňa s ostrovčekom v dekore šedej bridlice

Moderná mestská kuchyňa v šedých odtieňoch. Ideálna pre mladú rodinu, s dostatkom úložného priestoru. Navyše šedé odtiene možno kombinovať s akýmikoľvek farebnými doplnkami. Možnosť prispôsobenia na mieru.

Šedá rustikálna kuchyňa

Rustikálna kuchyňa s kompaktnou pracovnou doskou. Dvierka kuchyne sú v prevedení kamennej šedej. Obklad kuchyne je biele kalené sklo. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedého kameňa

Priestranná moderná kuchyňa vhodná pre väčšia priestory. Matné prevedenie s dostatkom úložného priestoru, a pracovnej plochy. Doplnená o čierne doplnky ktoré podtrhujú jej vzhľad. Možnosť prispôsobiť na mieru.

Priestranná šedá kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa v tvare U. Pracovná doska kuchyne je žula Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení matne šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Rustikálna kuchyňa s ostrovčekom

Priestranná rustikálna kuchyňa s ostrovčekom. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej. Pracovná doska je z imitácie dubu Artisan. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení BLUM a HETTICH.

Matná čierna a svetlý dub

Moderná matná čierna kuchyňa s pracovnou doskou z masícneho dubu. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej čiernej a imitácie dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za kovania s tkmeniami BLUM a HETTICH.

Čierna matná kuchyňa

Matná čierna kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení čiernej matnej a imitácie dubu Sierra. Celá kuchyňa je v bezúchytovom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Bezúchytková kuchyňa s ostrovčekom v tmavom prevedení. Dvierka a obklady kuchyne sú v v prevedení šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení HETTICH a BLUM.

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku

Mestská kuchyňa do L v dekore šedej bridlice. Pracovná doska je v prevedení imitácie šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za kovania a tlmenia HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore dubu s ostrovčekom

Drevená kuchyňa s ostrovčekom v dekore dubu Sierra. Pracovná doska je lamino v provedení bieleho betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmeni.

Hodvábna kuchyňa vo vysokom lesku

Priestranná kuchyňa do L v dekore magnolie. Dvierka kuchyne sú v prevedení vysokého lesku. Pracovná doska je v dekore Ferro Bronze. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom

Matná hodvábne šedá kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej a alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní s tlmeniami.

Matná biela kuchyňa s ostrovčekom

Mestská kuchyňa v matnom prevedení alpskj bielej. Dvierka kuchyne sú v dekore matnej alpskej bielej. Pracovná doska je imitácia šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane kovaní a tlmení HETTICH A BLUM.

Krémová kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa v krémovom prevedení vo vysokom lesku. Dvierka kuchyne sú v dekore magnolie vo vysokom lesku. Pracovná doska je lamino v medenom dekore. Cena kuchyne je vrátane kovaní a tlmení.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Matná hodvábne šedá kuchyňa do tvaru L s pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka kuchyne sú v prevedení matnej hodvábne šedej. Obklady kuchyne sú vyrobené z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku

Útulná kuchyňa do tvaru U s pracovnou doskou z imitácie šedého betónu. Dvierka kuchyne sú v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Obklad kuchyne je z tvrdeného skla. Cena kuchyne je vrýtane DPH, kovaní a tlmení HETTICH A BLUM.

Čierna matná kuchyňa

Prestranná kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu, obklady sú rovnako z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení matnej čiernej a imitácie dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena kovaní a tlmení.

Kuchyňa v dekore šedá bridlica

Moderná kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z dubu Artisan. Dvierka sú v prevedení šedej bridlica. Cena kuchyne zahŕňa aj skrinky a regálové v obývacej časti. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná hodvábne šedá kuchyňa

kuchyne, kuchyne na mieru, výroba kuchýň, kuchyne do L, lakované kuchyne, lacné kuchyne, dopyt kuchyne, nobilia kuchyne, kuchyňa, zľava na kuchyňu, moderná kuchyňa

Lakovaná kuchyňa s bezotlačkovým povrchom

Priestranná kuchyňa do U s pracovnou doskou v imitácii trámového dubu. Dvierka sú v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovým povrchom. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Moderná betónová kuchyňa

Moderná kuchyňa v dekore betónu v kombinácii s drevom. Dvierka v prevedení šedého a bridlicovo šedého betónu. Cena zahŕňa skrinky v obývacej časti a regále. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Biela matná kuchyňa

Vzdušná moderná kuchyňa v bezúchtovom prevedení. Dvierka sú v prevedení biela matná. Pracovná doska v dekore betónu. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Kuchyňa v dekore šedého kamena

Útulná loftová kuchyňa do L. Dvierka sú v prevedení kamennej šedej. Pracovná doska v dekore betónu. Obklad v rovnakom dekore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Hodvábne šedá kuchyňa

Príjemná mestská kuchyňa v matnom prevedení. Dvierka sú v dekore bridlicovo šedej a hodvábne šedej farby. Pracovná doska a obklad v dekore dubu Sierra. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Alpská biela kuchyňa s ostrovčekom

Rustikálna kuchyňa s jedálňou. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej. Pracovná doska v dekore dubu. Obklad s potlačou dlažobných kociek. Cena kuchyne je vrátane kovaní s tlmeniami a dph.

Kuchyňa v dekore rákosia

Rustikálna kuchyňa vo farbe rákosia s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení rákosia. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Priestranná biela kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela matná kuchyňa

Rovná kuchyňa sa pracovnou doskou v dekore čierneho betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení vysokého lesku alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Alpská biela kuchyňa s imitáciou dubu

Kuchyňa do U s kompaktnou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore mramoru. Dvierka sú v prevedení hodvábne šedej a alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná biela kuchyňa s imitáciou nerezu

Priestranná kuchyňa do U s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH A BLUM.

Moderná kuchyňa s imitáciou dubu

Moderná kuchyňa do L s pracovnou doskou v imitácií šedého betónu. Dvierka sú v prevedení dekoru dubu a kamennej šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH, a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení matne šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Praktická kuchyňa s ostrovčekom a pracovnou doskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvierka sú v prevedení alpskej bielej vo vysokom lesku. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá matná kuchyňa

Rovná kuchyňa s pracovnou doskou z umelého kameňa. Dvierka sú v prevedení matnej hodvábne šedej farby. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore šedej bridlice

Kuchyňa do U s pracovnou doskou v dekore šedej bridlice. Dvierka sú v prevedení bridlicovo šedej a nerezu. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Moderná matná kuchyňa

Moderná rustikálna kuchyňa s pracovnou doskou z imitácie dubu. Dvierka sú v prevedení matnej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Kuchyňa do L v dekore dubu

Kuchyňa do L s pracovnou doskou v dekore umelého kameňa. Dvierka sú v dekore dubu Halifax. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Betónová kuchyňa do L

Kuchyňa do L s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Virginia. Dvierka sú v dekore bridlicovo šedého betónu. Obklad z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena za tlmenia a kovanie HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Biela rovná kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu San Remo. Dvierka sú v dekore Alpskej bielej. Obklad je z rovnakého materiálu ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Rustikálna kuchyňa

Vidiecka kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou v dekore dubu Artisan. Dvierka sú v dekore lakovanej alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej zarátaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná hodvábne šedá kuchyňa

Kuchyňa do U s laminátovou pracovnou doskou z kompaktného materiálu. Dvierka sú v dekore matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a je v nej započítaná cena za tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Grafitovo čierna kuchyňa

Moderná bezúchytová kuchyňa s laminátovou pracovnou doskou. Dvierka sú v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovým povrchom. Cena je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Krémová matná kuchyňa

Moderná bezúchytová prechodná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Halifax. Dvierka sú v prevedení matnej magnólie. Obklad je v rovnakom derkore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Piesková kuchyňa vo vysokom lesku

Moderná kuchyňa vo vysokom lesku s pracovnou doskou v dekore dubu Havanna. Dvierka sú v farbe piesku. Čierne doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je v rovnakom prevedení ako dvierka kuchyne. Cena kuchyne je vrátane DPH a vrátane tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu

Praktická matná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu Provence. Obklad je rovnako v dekore dubu Provence. Dvierka v prevedení matnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Biela kuchyňa s pracovnou doskou z dubu

Priestranná biela matná kuchyňa s pracovnou doskou z dubu. Obklad v prevedení bieleho skla. Dvierka sú v prevedení bielej. Cena je vrátane DPH a je v nej započítaná cena tlmení a kovaní HETTICH a BLUM.

Čierna matná kuchyňa s bridlicovo šedou pracovnou doskou

Pánska čierna matná kuchyňa s pracovnou doskou v dekore bridlicovo šedej. Obklad v rovnakom prevedení ako pracovná doska. Dvierka sú zalakované matné čierne. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá kuchyňa v matnom prevedení

Svetlá matná kuchyňa v šedom prevedení, s pracovnou doskou v dekore Copper Vintage. Obklad v rovnakom prevedení ako pracovná doska. Dvierka v prevedení príjemnej hodvábne šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Biela matná kuchyňa s ostrovčekom

Moderná matná kuchyňa s prepojením do obývačky, s pracovnou doskou v dekore betónu. Obklad v prevedení ako pracovná doska Dvierka v matnej bielej a dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Lakovaná bridlicovo šedá kuchyňa

Malá kuchyňa s množstvom úložného priestoru, s compactnou pracovnou doskou a obkladom v rovnakom materiály. Dvierka v prevedení bridlicovo šedej a magnólie. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Biela kuchyňa vo vysokom lesku

Vzdušná biela kuchyňa v kombinácií s drevodekorom. Pracovná doska v dekore dubu. Dvierka v prevedení biely lesk, a v kombinácií s dekorom dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Matná kuchyňa s nerezovým ostrovčekom

Moderná kuchyňa s nerezovým ostrovčekom. Compactná pracovná doska s dubovou doskou na jedenie. Dvierka v prevedení čierna lak mat. Obklad v rovnakom prevedení ako dvierka. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Hodvábne šedá kuchyňa

Jednoduchá mestská kuchyňa s pracovnou doskou v dekore dubu. Dvierka v prevedení hodvábne šedej. Obklad je v takisto v dekore dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Bridlicovo šedá kuchyňa

Moderná kuchyňa v Xtra prevedení dvierok a pracovnej dosky s odolným 3D štrukturovaným povrchom. Dvierka a obklad v prevedení šedá bridlica. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Lakovaná kuchyňa s ostrovčekom

Mohutná lakovaná kuchyňa s prechodovými dverami do špajze. Dvierka v prevedení bieleho laku. Obklad v prevedení skla Float. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Drevená kuchyňa s ostrovčekom

Klasická drevená kuchyňa s ostrovčekom s čiernou pracovnou doskou a čiernymi doplnkami. Dvierka v prevedení dekoru dubu. Obklad v rovnakom dekore ako pracovná doska. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM

Biela lakovaná kuchyňa

Príjemná malá kuchyňa zo skriňou. Dvierka sú v prevedení lesklej lakovanej bielej. Oživené prvkami v drevodekore. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Kuchyňa v dekore tmaveho betónu

Moderná priestranná bezúchytová kuchyňa v kombinácií dvoch betónov. Dvierka bridlicovo šedý betón a biely betón. Pracovná doska je v prevedení bridlicovo šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Svetlá nadčasový kuchyňa v vo vysokom lesku. Dvierka lakované biele v kombinácii s pracovnou doskou v dekore betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Alpska bielá kuchyň vo vysokom lesku

Príjemná otvorená kuchyňa vo vysokom lesku. Dvierka v prevedení alpskej bielej. Horné skrinky v dekore dubu. Pracovná doska a obklad sú z materiálu kompakt. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Rustikálna kuchyňa s drevenou pracovnou doskou

Rustikálna vidiecka kuchyňa vo farbe rákosia. Pracovná doska v dekore dubu v kombinácií s čiernymi doplnkami. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Alpská biela kuchyňa s ostrovčekom

Jednoduchá kuchyňa s ostrovčekom v prevedení alpskej bielej. Pracovná doska v prevedení alpskej bielej a dubu. Obklad v prevedení alpskej bielej. Cena kuchyne je vrátane DPH a sú v nej započítané tlmenia a kovania HETTICH a BLUM.

Hodvábne šedá kuchyňa

Útulná mestská kuchyňa zo sedením. Dvierka v prevedení matnej hodvábne šedej. Pracovná doska a obklad v prevedení Dubu Havanna. Pultová doska v dekore bridlicovo šedého betónu. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Kuchyňa do L zo Sierra dubu

Mestská kuchyňa zo sedením. Kuchyňa v dekore dubu. Pracovná doska s obkladom v dekore Mramor Teramo. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Lakovaná kuchyňa do L

Príjemná mestská kuchyňa vo farbe lesklej magnólie. Pracovná doska a obklad sú v dekore Dubu Havanna. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Kuchyňa do U v alpskej bielej

Priestranná moderná kuchyňa do U, s priestorom na sedenie. Dvierka sú v prevedení Alpskej bielej, a dubu. Obklad v dekore betónu, a doplnky v čiernom prevedení. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Piesková kuchyňa s ostrovčekom

Otvorená kuchyňa s ostrovom v pieskovom odtieni. Pracovná doska a obklad v prevedení Ferro Bronze. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Matná kuchyňa v alpskej bielej

Moderná priestranná kuchyňa so sedením. Dvierka v prevedení matnej, matnej Alpskej bielej. Pracovná doska s obkladom v dekore dubu. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Piesková kuchyňa vo vysokom lesku

Otvorená kuchyňa s dostatkom úložného priestoru. Dvierka v dekore piesku. Pracovná doska a obklad v prevedení Copper Vintage. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Betónová kuchyňa do U

Priestranná moderná kuchyňa v dekore betónu. Dvierka v prevedení šedého betónu. Pracovná doska a obklad v prevedení šedej bridlice. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Kuchyňa z dubu Halifax

Kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacím prestorom. Dvierka v prevedení Dubu Halifax. Pracovná doska a obklad v prevedení Ferro Bronze. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Hodvábne šedá lakovaná kuchyňa

Útulná kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou. Dvierka sú v prevedení lesklej hodvábne šedej. Pracovná doska v dekore dreva Mixwood. Obklad s potlačou dlažobných kociek. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Grafitovo čierna kuchyňa

Moderná priestranná kuchyňa s obývačkou a sedením. Dvierka v prevedení grafitovo čiernej s bezotlačkovou úpravou, v kombinácií s dvierkami v dekore dubu. Pracovná doska a obklad v dekore Terazzo šedej. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Biely betón a dub Havanna

Hodvábne šedá kuchyňa

Alpská biela kuchyňa s ostrovčekom

Klasická kuchynská linka zo sedením, prepojená až do obývacej časti. Dvierka v prevedení alpskej bielej. Pracovná doska a obklad v prevedení dubu Havanna. Cena kuchyne je vrátane DPH a kovaní s tlmeniami.

Čierna matna kuchyňa do U

Biela matná kuchyňa do L

Matná kuchyňa do U

Rustikálna biela matná kuchyňa

Bridlicovo šedá matná kuchyňa

Alpská biela kuchyňa vo vysokom lesku

Matná hodvábne šedá kuchyňa

Biela lakovaná kuchyňa vo vysokom lesku

Rustikálna čierna kuchyňa

Lakovaná kuchyňa do L

Kamenná šedá kuchyňa

Mala lakovaná kuchyňa do L

Biela lakovaná kuchyňa

Lakovaná kuchyňa do L

Drevená rustikálna kuchyňa

Bielá lakovaná kuchyňa

Kamenna šedá kuchyňa

Moderná lakovaná kuchyňa

Útulna kuchyňa do U

Rustikálna kuchyňa s ostrovčekom

Malá útulná kuchyňa

Bielá lakovaná kuchyňa

Moderná lakovaná kuchyňa

Útulna matná kuchyňa

Malá lakovaná kuchyňa

Bridlicovo šedá kuchyňa

Mestská bielá matná kuchyňa

Praktická kuchyňa v industriálnom štýle