Parametre Electrolux EW8F5412SAC
Třída energetické účinnostiA
Délka cyklu, program Eco 40-603:58
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemA
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)72
Rozměry (mm)847x597x636
BarvaBílá
Electrolux EW8F5412SAC
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Electrolux EW8F5412SAC 914 475 517
Pračka předem plněná 800 UltraCare AutoDose
Specifikace
Prací programy: UltraQuick 49 min., bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , odstřeď./vypouštění, máchání , Hygiena, džíny , Sportwear, rychlý 20 minut, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
Paměťová funkce pro často používaná nastavení
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Technické specifikace
Třída energetické účinnosti: A
Maximální kapacita (kg): 10
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1400
Maximální hloubka včetně dvířek (mm): 660
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Spotřeba vody v litrech na cyklus, na základě programu eco 40-60. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán, a na tvrdosti vody: 50
Typ motoru: ÖKOinvertorový motor s doživotní zárukou
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Třída účinnosti odstředění: B
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:58
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Rozměry (mm): 847x597x636
Instalace: Volně stojící spotřebič
Barva: Bílá
Barva ovládacího panelu: Bílá
Barva předních dvířek: E Full Dark Grey
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Maximální rozměry (mm): 847x597x660
Prací programy: UltraQuick 49 min., bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , odstřeď./vypouštění, máchání , Hygiena, džíny , Sportwear, rychlý 20 minut, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
Objem bubnu (l): 73
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Woolmark: Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor
EAN kód produktu: 7333394120133
Vážený zbývající obsah vlhkosti: 53.9
Parametre Electrolux EW8F5412SAC
Třída energetické účinnostiA
Délka cyklu, program Eco 40-603:58
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemA
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)72
Rozměry (mm)847x597x636
BarvaBílá
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW8F5412SAC |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s predným plnením |
| Hlučnosť max | 72 dB |
| Display | áno |
| Maximálny počet otáčok | 1 400 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 10 kg |
Dizajn| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | E Full Dark Grey |
Špecifikácie| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
Komfort| Odložený štart | áno |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
Programy| Programy | bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, Hygiena, džíny , Memory 1 / Favourite 1, rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, syntetika, UltraQuick 49 min., vlna |
Funkcie| Funkcie | Autodose, ExtraLight, FinishIn, Light, Normal, zap./vyp., předpírka, Refresh, RemoteStart, Spin, start/pauza, SteamEasyIron, Temp |
Spotreba| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
Pripojenie| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
Technické špecifikácie| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394120133 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 475 517 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 636 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 450 mm |
| Objem bubna | 73 l |
Bezpečnosť98%



Hodnotilo 12 užívateľov Zverejnené recenzie sú zbierané od skutočných zákazníkov, ktorí výrobok zakúpili alebo použili. Pre väčšiu dôveryhodnosť sú recenzie overované.
Nordic
Overená recenzia Pridané 12.3.2026Vše odpovídá tak jak je psáno, realita je snad i o něco lepší.
Michal
Overená recenzia Pridané 14.12.2025+ Pračka se všemi potřebnými funkcemi+ Automatické dávkování čistícího prostředku i aviváže+ Ždímání 1400 otáček+ Osvěžení prádla párou, nebo použití praní s párou pro dezinfekci ručníků+ veškeré informace a ovládání pomocí mobilní aplikace+ V rámci "black friday" za cenu obyčejných praček
M.
Overená recenzia Pridané 7.10.2025Pračku a sušičku jsme vybírali podle požadovaných vlastností a Electrolux má vše, co jsme očekávali. Pomocí spojovacího mezikusu jsme získali skvělý set.
JH
Overená recenzia Pridané 22.4.2025Pračka působí kvalitně a bytelně a ačkoli jsem měl strach z dotykových tlačítek, fungují bez problémů. Raději ale využívám aplikaci pro ovládání pračky, kde si mohu perfektně zvolit jaké prádlo peru a pračka se postará o zbytek sama. Díky automatickému dávkování pracího prostředku a aviváže běžně pračku pouštím na dálku přes telefon tak, abych přijel domů a mohl věšet prádlo. Rovněž příchozí notifikace na telefon, že za pár minut bude dopráno a že pokud nestíhám, může se prací cyklus ještě natáhnout jsou super. Vřele doporučuji, dobře poslouží všem.
Radek
Overená recenzia Pridané 3.3.2025Skvělý výrobek. Tichá, ekonomický nenáročná designově hezká pračka. Dokonalé vyždímá prádlo. Velka spokojenost.
Zobraziť viac