
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s horným plnením Parné Electrolux EW7TN3372C






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 775.00 €cena práve teraz577.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T74231, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW7TN3372C
Pračka vrchem plněná 700 SteamCare
Detaily produktu
Naše vrchem plněná pračka série 700 s technologií SteamCare sníží pomačkání prádla až o jednu třetinu. Na konci programu vpustí do bubnu páru, která tkaniny narovná. Žehličku nechte uklizenou a ušetřete si námahu.
Klíčové specifikace
Délka cyklu, program Eco 40-60
3:25
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
C
Třída účinnosti odstředění
B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
79
Třída energetické účinnosti
C
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1251
Maximální kapacita (kg)
7
Rozměry (mm)
890x400x600
Kompletní specifikace
Specifikace
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 7 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1300 ot./min.
Velký LCD grafický displej
Program pro hedvábí
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, pára, Steam Cashmere, odstřeď./vypouštění, máchání , dětský , rychlý 14 minut, antialergický , outdoor, džínovina, vlna/hedvábí
Nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Rozměry VxŠxH (mm): 890 x 400 x 600
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:25
Maximální kapacita (kg): 7
Spotřeba vody, poloviční náplň - bavlna 60°C (l): 4
Objem bubnu (l): 42
Typ motoru: ÖKOInvertor
Instalace
Rozměry (mm): 890x400x600
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.61
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 142
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Energie
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: C
Třída účinnosti odstředění: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 79
Třída energetické účinnosti: C
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1251
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 913 148 312
Ovládání: Velký LCD displej
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, pára, Steam Cashmere, odstřeď./vypouštění, máchání , dětský , rychlý 14 minut, antialergický , outdoor, džínovina, vlna/hedvábí
Funkce: Temp Selection, výběr otáček, předpírka, Stain, pouze máchání, Soft Plus, Steam Plus, Delay, Time Manager, start/pauza
Woolmark: Woolmark Blue
EAN kód produktu: 7332543807659
Jazyk ovládacího panelu: čeština








| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW7TN3372C |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s horným plnením |
| Hlučnosť max | 79 dB |
| Maximálny počet otáčok | 1 300 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 7 kg |
| Systém motora | ÖKOInvertor |
| Vrchom plnená práčka | áno |
| Farba | Bílá |
| Nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
| Ovládanie | Velký LCD displej |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Programy | dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, pára, Steam Cashmere, syntetika, vlna/hedvábí, antialergický |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
| Funkcie | DELAY, pouze máchání, předpírka, Soft Plus, výběr otáček, STAIN, start/pauza, Steam Plus, TEMP SELECTION, TIME MANAGER |
| Energetická trieda | C |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
| EAN | 7332543807659 |
| Produktové číslo (PNC) | 913 148 312 |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 420 mm |
| Objem bubna | 42 l |








Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 42 x | ||
| 4 | 7 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
S pračkou jsem spokojena, velký výběr programů a pere perfektně. I předchozí pračku jsem měla Electrolux a sloužila 17 let. Spotřebičům znaky Electrolux důvěřuji.
Po několika týdnech používání musím říct, že jsem s pračkou opravdu spokojená. Programů má dostatek, pere efektivně a potichu, a prádlo je po vyprání měkké a voňavé. Líbí se mi také přehledný displej a možnost nastavení různých teplot i rychlostí odstřeďování. Skvělý poměr ceny a výkonu
Se zakoupenou pračkou značky Electrolux jsem naprosto spokojená.Má funkce, které jsem chtěla,pere skvěle, můžu si navolit čas, otáčky, páru.
Po 16 letech měním pračku a vzal sem stejnou značku.. Parní program úžasný je tichá prere skvěle.. Doufám že taky vydrží 16let
Pračka je naprosto tichá i při odstřeďování.Design je úžasný. Easy ovládání.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.