
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s horným plnením Electrolux EW7TN23372C






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 775.00 €cena práve teraz495.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T67911, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
![]() | Jemnosť vďaka starostlivosti o každé vláknoFunkcia SoftPlus zabezpečuje dôkladné navlhčenie a rovnomerné rozloženie aviváže pre každé vlákno. Bielizeň tak zostane jemná, voňavá a čerstvá po dlhšiu dobu. |
Odevy bez záhybov a poťahov hneď po rukeNaša vrchná práčka série 700 s technológiou SteamCare zníži rozdrvenie bielizne až o tretinu. Na konci programu vloží do bubna pár, ktorý tkaninu narovná. Nechajte žehličku umyť a ušetrite si námahu. | ![]() |
![]() | Starostlivosť na mieru v kratšom časeTechnológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby sa predišlo zbytočnému dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Electrolux EW7TN23372C
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 7 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1300 ot./min.
Velký LCD grafický displej
Program pro hedvábí
Specifikace
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 7 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1300 ot./min.
Velký LCD grafický displej
Program pro hedvábí
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, pára, Steam Cashmere, odstřeď./vypouštění, máchání , dětský , rychlý 14 minut, antialergický , outdoor, džínovina, vlna/hedvábí
Automatické nastavení bubnu do horní pozice pro otevření na konci programu
Nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Techcnické specifikace
Vlastnosti
Barva ovládacího panelu Bílá
Barva Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1300
Materiál nádrže Carboran
Technologie praní Eco ventil
Funkce Temp Selection, výběr otáček, předpírka, Stain, pouze máchání, Soft Plus, Steam Plus, Delay, Time Manager, start/pauza
Typ plnícího otvoru Carboran s jemným otevíráním
Energie
Maximální kapacita (kg) 7
Účinnost praní A
Příkon (W) 2200
Spotřeba vody (l) 48
Rozměry a instalace
Výška (mm) 890
Šířka (mm) 400
Hloubka (mm) 600
Maximální hloubka (mm) 600
Čistá hmotnost (kg) 59
Výška balení (mm) 965
Šířka balení (mm) 435
Hloubka balení (mm) 690
Ostatní
EAN kód produktu 7332543815326
Kód produktu (PNC) 913 148 315
Třída energetické účinnosti C
Délka cyklu, program Eco 40-60 3:25







![]() | Jemnosť vďaka starostlivosti o každé vláknoFunkcia SoftPlus zabezpečuje dôkladné navlhčenie a rovnomerné rozloženie aviváže pre každé vlákno. Bielizeň tak zostane jemná, voňavá a čerstvá po dlhšiu dobu. |
Odevy bez záhybov a poťahov hneď po rukeNaša vrchná práčka série 700 s technológiou SteamCare zníži rozdrvenie bielizne až o tretinu. Na konci programu vloží do bubna pár, ktorý tkaninu narovná. Nechajte žehličku umyť a ušetrite si námahu. | ![]() |
![]() | Starostlivosť na mieru v kratšom časeTechnológia SensiCare prispôsobuje program aktuálnej náplni, aby sa predišlo zbytočnému dlhému praniu. Odevy si tak dlhšie zachovajú svoj vzhľad a hebkosť. |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW7TN23372C |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s horným plnením |
| Hlučnosť max | 79 dB |
| Display | áno |
| Maximálny počet otáčok | 1 300 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 7 kg |
| Systém motora | ÖKOInvertor |
| Vrchom plnená práčka | áno |
| Farba | Bílá |
| Nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
| Ovládanie | Velký LCD displej |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Rýchly program | áno |
| Programy | máchání , odstřeď./vypouštění, pára, Steam Cashmere, syntetika, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, antialergický , dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, vlna/hedvábí |
| Parné pranie | áno |
| Antialergický program | áno |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
| SteamCare | áno |
| SoftPlus | áno |
| SensiCare | áno |
| Funkcie | DELAY, pouze máchání, předpírka, Soft Plus, výběr otáček, STAIN, start/pauza, Steam Plus, TEMP SELECTION, TIME MANAGER |
| Energetická trieda | C |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
| EAN | 7332543815326 |
| Produktové číslo (PNC) | 913 148 315 |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 59,0 kg |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 420 mm |
| Objem bubna | 42 l |







Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 42 x | ||
| 4 | 7 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
S pračkou jsem spokojena, velký výběr programů a pere perfektně. I předchozí pračku jsem měla Electrolux a sloužila 17 let. Spotřebičům znaky Electrolux důvěřuji.
Po několika týdnech používání musím říct, že jsem s pračkou opravdu spokojená. Programů má dostatek, pere efektivně a potichu, a prádlo je po vyprání měkké a voňavé. Líbí se mi také přehledný displej a možnost nastavení různých teplot i rychlostí odstřeďování. Skvělý poměr ceny a výkonu
Se zakoupenou pračkou značky Electrolux jsem naprosto spokojená.Má funkce, které jsem chtěla,pere skvěle, můžu si navolit čas, otáčky, páru.
Po 16 letech měním pračku a vzal sem stejnou značku.. Parní program úžasný je tichá prere skvěle.. Doufám že taky vydrží 16let
Pračka je naprosto tichá i při odstřeďování.Design je úžasný. Easy ovládání.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.