
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s predným plnením Electrolux EW8F5412AC






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 152.00 €cena práve teraz817.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73664, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW8F5412AC
Pračka předem plněná 800 UltraCare
Detaily produktu
Pračka 800 UltraCare zaručeně vypere každé vlákno vašeho oblečení. Díky předmíchání a rovnoměrnému rozdělení pracího prostředku a aviváže dosahuje velmi účinného praní při nízké teplotě a krátkém cyklu.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
A
Délka cyklu, program Eco 40-60
3:58
Třída účinnosti odstředění
B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
72
Rozměry (mm)
847x597x636
Barva
Bílá
Kompletní specifikace
Specifikace
Náplň prádla: 10 kg
Rychlost odstřeďování (max.): 1400 ot./min.
Prací programy: UltraQuick 49 min., bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , odstřeď./vypouštění, máchání , Hygiena, džíny , Sportwear, rychlý 20 minut, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
Paměťová funkce pro často používaná nastavení
Protipěnový systém
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:58
Objem bubnu (l): 73
Instalace
Rozměry (mm): 847x597x636
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 475 513
Prací programy: UltraQuick 49 min., bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , odstřeď./vypouštění, máchání , Hygiena, džíny , Sportwear, rychlý 20 minut, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
Funkce: zap./vyp., Temp, Spin, Autodose, předpírka, SteamEasyIron, FinishIn, Refresh, ExtraLight, Light, Normal, RemoteStart, start/pauza
Woolmark: Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor
Barva předních dvířek: E Full Dark Grey
EAN kód produktu: 7333394061979
Jazyk ovládacího panelu: čeština














| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW8F5412AC |
| Sortiment | práčky |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 10 kg |
| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | E Full Dark Grey |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Programy | bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, Hygiena, džíny , Memory 1 / Favourite 1, rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, syntetika, UltraQuick 49 min., vlna |
| Detský zámok | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Funkcie | Autodose, ExtraLight, FinishIn, Light, Normal, zap./vyp., předpírka, Refresh, RemoteStart, Spin, start/pauza, SteamEasyIron, Temp |
| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394061979 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 475 513 |
| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 636 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 450 mm |
| Objem bubna | 73 l |














Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 11 x | ||
| 4 | 1 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vše odpovídá tak jak je psáno, realita je snad i o něco lepší.
+ Pračka se všemi potřebnými funkcemi+ Automatické dávkování čistícího prostředku i aviváže+ Ždímání 1400 otáček+ Osvěžení prádla párou, nebo použití praní s párou pro dezinfekci ručníků+ veškeré informace a ovládání pomocí mobilní aplikace+ V rámci "black friday" za cenu obyčejných praček
Pračku a sušičku jsme vybírali podle požadovaných vlastností a Electrolux má vše, co jsme očekávali. Pomocí spojovacího mezikusu jsme získali skvělý set.
80% VýbornéPračka působí kvalitně a bytelně a ačkoli jsem měl strach z dotykových tlačítek, fungují bez problémů. Raději ale využívám aplikaci pro ovládání pračky, kde si mohu perfektně zvolit jaké prádlo peru a pračka se postará o zbytek sama. Díky automatickému dávkování pracího prostředku a aviváže běžně pračku pouštím na dálku přes telefon tak, abych přijel domů a mohl věšet prádlo. Rovněž příchozí notifikace na telefon, že za pár minut bude dopráno a že pokud nestíhám, může se prací cyklus ještě natáhnout jsou super. Vřele doporučuji, dobře poslouží všem.
Skvělý výrobek. Tichá, ekonomický nenáročná designově hezká pračka. Dokonalé vyždímá prádlo. Velka spokojenost.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.