
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Plne integrované zabudovateľné umývačky Plne integrované zabudovateľné umývačky 60cm Electrolux KHGB9400L






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 940.00 €cena práve teraz715.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73406, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
KHGB9400L
Vestavná myčka nádobí série 700 GlassCare
Detaily produktu
Sklenice potřebují o něco šetrnější péči, obzvláště při jejich mytí. Je proto dobře, že držáky SoftGrips, umístěné v horním koši myčky nádobí řady 700 Pro, bezpečně, avšak šetrně podrží vaše sklenice. Zatímco gumové hroty SoftSpikes zajistí, že se nepoškrábou.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce
Vestavná
Instalace
Vestavná, plně integrovaná
Rozměry (mm)
818x596x550
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
820-900x600x550
Programy
160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Délka přívodního kabelu (m)
1.6
Délka napouštěcí hadice (cm)
180
Délka vypouštěcí hadice (cm)
180
Kompletní specifikace
Specifikace
8 programů, 4 teplot(y)
Mycí programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Kapacita mytí: 15: Podle normy IEC pro sadu nádobí. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička.
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikace funkcí: indikátor pro leštidlo, sůl, budík, světelný bod na podlaze, dvoubarevný, zpožděný start 1-24h, XtraPower - extra silný, extra hygienický, GlassCare
Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení
Horní košík má 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo
Dolní košík má 4 foldable tines,Plastic handle
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Inverter BLDC
Paprsek na podlaze: červený a zelený
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 15
Trvání programu (h:min): 4:00
Instalace
Rozměry (mm): 818x596x550
Délka přívodního kabelu (m): 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm): 180
Délka vypouštěcí hadice (cm): 180
Příkon (W): 1950
Napájecí napětí (V): 220-240
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Hmotnost (kg): 37.9
Kolečka a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energie
Frekvence (Hz): 50
Třída energetické účinnosti: C
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 76
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 11
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 44
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 43.9
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 434 893
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, plně integrovaná
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x550
Programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Počet programů: 8
Počet teplot: 4
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zbývající čas, zpožděný start, servisní kód, programy
FuzzyLogic - množstevní automatika: Ano
Vlastnosti dolního koše: 4 foldable tines,Plastic handle
Vlastnosti horního koše: 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo
EAN kód produktu: 7333394029412














![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | KHGB9400L |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Počet sád riadu | 15 |
| Počet teplôt | 4 |
| Spôsob sušenia | AirDry |
| Inštalácia | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodný senzor | áno |
| Zariadenia proti zaplaveniu | spínací plovák |
| Typ napúšťací hadice | Aqua control |
| Systém motora | Inverter BLDC |
| Typ konštrukcie | Vestavná |
| 8 programov, 4 teplôt(y) | áno |
| Počet programov | 8 |
| Odložený štart | áno |
| Panel s textom a symbolmi | áno |
| Vodný senzor detekuje úroveň zašpinenia vody a upravuje spotrebu vody | áno |
| Indikácia funkcií | světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný |
| Výškovo nastaviteľný horný košík, dokonca aj pri plnom naložení | áno |
| Lúč na podlahe | červený a zelený |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horného koša | 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo |
| Vlastnosti dolného koša | 2 foldable tines, Plastové držátko |
| Programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Umývacie programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| FuzzyLogic | áno |
| Energetická trieda | C |
| Spotreba vody | 11,0 l |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Index energetickej účinnosti | 43,9 |
| Príkon | 1 950,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7333394029412 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 434 893 |
| Pohotovostný režim | 0,5 W |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 37,9 kg |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 800 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 800 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 820-900x600x550 mm |














Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 41 x | ||
| 4 | 6 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Mám ji chvíli, zatím dobrý. Vše ostatní ukáže čas.Koše jsou velké a praktické, na příbory je horní šuplík, na což si teprve zvykám.Oceňuji také, že na konci programu se sama otevře a větrá.
80% VýbornéPerfektně myje, intuitivní jednoduché ovládání spotřebiče. Oceňuji automatické otevření dvířek po domytí nádobí - má sice dojít k dosušení prouděním vzduchu z venku myčky, ale v ten okamžik je nádobí ještě mokré a nevhodné k okamžitému uklizení do skříňky. Oproti mojí staré myčce mi zpočátku nevyhovovalo výškové nastavení košů - i když je horní koš na nižší poloze, nemá dostatek prostoru na vyšší skleničky na víno :) :), ale už jsem si zvykla.Jinak za mě spokojenost
zatím použita jednou po instalaci, naprostá spokojenost, jen s ovládáním ještě trochu bojuji.
Kvalitní a jednoduchý vyrobek. Rychlá jednoduchá instalace, krasne myje.
Velmi kvalitní, jsem spokojená na 100%, zatím mám spotřebič krátce, ale věřím, že bude sloužit stejně jako předešlý stejné značky
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.