
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Plne integrované zabudovateľné umývačky Plne integrované zabudovateľné umývačky 60cm Electrolux EEC67310L






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 258.00 €cena práve teraz677.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T66504, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Electrolux EEC67310L + cashback 100 EUR
ComfortLift® - první zdvihatelný koš Díky našemu jedinečnému mechanismu ComfortLift® se již nemusíte ohýbat při plnění a vyndávání nádobí z vaší myčky. Lehkým stisknutím držadla se dolní koš vysune hladce nahoru směrem k vám. Je první na světě, od nás pr
![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EEC67310L
Vestavná myčka nádobí ComfortLift 60 cm série 900 AirDry ComfortLift SENSE
Myčka nádobí 800 ComfortLift® je první na světě, která usnadňuje vkládání i vyndávání nádobí. Naše jedinečná technologie umožňuje zdvihnout koš lehkým stisknutím držadla do úrovně pasu. Je to tak pohodlné, že už nikdy nebudete chtít nic jiného.
Klíčová specifikace
Typ spotřebiče: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
Rozměry (mm): 818x596x550
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x570
Programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Délka přívodního kabelu (m): 1.6
Délka napouštěcí hadice (cm): 180
Délka vypouštěcí hadice (cm): 180
Specifikace
8 programů, 4 teplot(y)
Mycí programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Hlučnost: 44 dB(A)
Kapacita mytí: 13: Podle normy IEC pro sadu nádobí. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička.
Systém sušení: AirDry
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikátor doplnění soli
Indikace funkcí: světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný
Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení
Horní košík má 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo Electrolux, Postranní držáky košíku
Dolní košík má 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift®, Nerezové držadlo
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 818 x 596 x 550
Vestavné rozměry V(min/max)xŠxH (mm): 820/900 x 600 x 570
Instalace: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Invertor motor
Instalace
Typ spotřebiče: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
Rozměry (mm): 818x596x550
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x570
Délka napouštěcí hadice (cm): 180
Délka vypouštěcí hadice (cm): 180
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Hmotnost (kg): 38.67
Kolečka a nožičky: 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu, Výšková nastavitelnost 0-8 cm
Energie
Příkon (W): 1950
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 434 729
Programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTO Sense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Délka přívodního kabelu (m): 1.6
Napájecí napětí (V): 220-240
Počet programů: 8
Počet teplot: 4
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód
Paprsek na podlaze: červený a zelený
FuzzyLogic - množstevní automatika: Ano
Vlastnosti dolního koše: 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift®, Nerezové držadlo
Vlastnosti horního koše: 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo Electrolux, Postranní držáky košíku
EAN kód produktu: 7332543780228
Třída energetické účinnosti: D
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 14
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 85
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 11
Trvání programu (h:min): 4:00
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 44
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 49.9













Electrolux EEC67310L + cashback 100 EUR
ComfortLift® - první zdvihatelný koš Díky našemu jedinečnému mechanismu ComfortLift® se již nemusíte ohýbat při plnění a vyndávání nádobí z vaší myčky. Lehkým stisknutím držadla se dolní koš vysune hladce nahoru směrem k vám. Je první na světě, od nás pr
![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EEC67310L |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu bez panela |
| Hlučnosť max | 44 dB |
| Zásuvka na príbory | áno |
| Počet sád riadu | 14 |
| Počet teplôt | 4 |
| Spôsob sušenia | AirDry |
| Inštalácia | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodný senzor | áno |
| Zariadenia proti zaplaveniu | spínací plovák |
| Typ napúšťací hadice | Aqua control |
| Systém motora | Inverter BLDC |
| Nastaviteľné koše | áno |
| Ikea montáž | áno |
| Typ konštrukcie | Vestavná |
| 8 programov, 4 teplôt(y) | áno |
| Počet programov | 8 |
| Odložený štart | áno |
| Panel s textom a symbolmi | áno |
| Vodný senzor detekuje úroveň zašpinenia vody a upravuje spotrebu vody | áno |
| Indikácia funkcií | světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, extra hygienický, GlassCare, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný |
| Výškovo nastaviteľný horný košík, dokonca aj pri plnom naložení | áno |
| Lúč na podlahe | červený a zelený |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, programy, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horného koša | 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vinné sklenky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo |
| Vlastnosti dolného koša | 4 foldable tines Comfort Lift®, Nerezové držadlo |
| Programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Umývacie programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| FuzzyLogic | áno |
| Automatické otváranie dverí | áno |
| Energetická trieda | D |
| Spotreba vody | 11,0 l |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Index energetickej účinnosti | 49,9 |
| Príkon | 1 950,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7332543780228 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 434 729 |
| Pohotovostný režim | 0,5 W |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 41,6 kg |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 800 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 800 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 820-900x600x550 mm |













Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 57 x | ||
| 4 | 8 x | ||
| 3 | 1 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 1 x |

60% DobréBohužel, myčka "Electrolux 900 komfort lift" nám díky vadnému programátoru přestala sloužit 2 měsíce po záruce!Velké zklamání !!!
80% VýbornéZakoupena již podruhé značka Elektrolux, neboť první myčka je i po 8 letech plně funkční a byla přesunuta do zahradní kuchyně. U této bych přivítal vnitřní osvětlení, ale vysouvací koš je skvělý.
Myčka myje a suší velice dobře. Super je vyklápěcí spodní koš. Co oceňuji je dodání ochranné plastové folie proti vlhkosti na pracovní desku spolu s myčkou. Na co si musím zvykat je jiné uspořádání spodního koše. Co mi chybí u myčky v této ceně je vnitřní osvětlení.
Myčka splnila očekávání, kvalita za rozumnou cenu.
Super funkce zvedání spodního koše. Funguje bez problémů.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.