Parametre Electrolux EGS6436SX
Typ ohřevu deskyPlynový
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)40x560x480
BarvaNerez
InstalaceVestavná
OvládáníKnoflíky
Typ výrobkuplynová varná deska
Materiál ovládacího paneluvýlisek
Levá přední zónaMariane, Vícekorunkový hořák WOK
Electrolux EGS6436SX
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EGS6436SX
PNC 949 640 659
Varná deska plynová Slim line
Detaily produktu
Rychlý hořák na této varné desce od firmy Electrolux je konstruován tak, aby teplo dosáhlo dna nádob rychle. Dodává tak rychlejší a intenzivnější plamen a zároveň šetří až 20 % energie.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu desky Plynový
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 40x560x480
Barva Nerez
Instalace Vestavná
Ovládání Knoflíky
Typ výrobku plynová varná deska
Materiál ovládacího panelu výlisek
Levá přední zóna Mariane, Vícekorunkový hořák WOK
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ varné desky: Plynová
Otočné knoflíky
Levá přední: Mariane, Vícekorunkový hořák WOK, 4000W/128mm
Levá zadní: Mariane, střední hořák, 1900W/70mm
Střední přední: ,
Střední zadní: ,
Pravá přední: malý hořák, Mariane, 1000W/54mm
Pravá zadní: Mariane, střední hořák, 1900W/70mm
Zabezpečení desky:
Souprava pro připojení k plynu
Výkon
Typ ohřevu desky: Plynový
Levá přední zóna - výkon/průměr: 4000W/128mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1900W/70mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1000W/54mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1900W/70mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 40x560x480
Délka přívodního kabelu (m): 1.1
Hloubka výřezu (mm): 480
Šířka výřezu (mm): 560
Hmotnost (kg): 10
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 640 659
Barva: Nerez
Instalace: Vestavná
Ovládání: Knoflíky
Typ výrobku: plynová varná deska
Materiál ovládacího panelu: výlisek
Levá přední zóna: Mariane, Vícekorunkový hořák WOK
Levá zadní zóna: Mariane, střední hořák
Pravá přední zóna: malý hořák, Mariane
Pravá zadní zóna: Mariane, střední hořák
Levá přední zóna - ovládání: progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek
Levá zadní zóna - ovládání: progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek
Pravá přední zóna - ovládání: progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek
Pravá zadní zóna - ovládání: progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek
EAN kód produktu: 7332543609567
Parametre Electrolux EGS6436SX
Typ ohřevu deskyPlynový
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)40x560x480
BarvaNerez
InstalaceVestavná
OvládáníKnoflíky
Typ výrobkuplynová varná deska
Materiál ovládacího paneluvýlisek
Levá přední zónaMariane, Vícekorunkový hořák WOK
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EGS6436SX |
| Sortiment | varné dosky |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Plynový |
| Typ dosky | Plynová |
Dizajn| Farba | Nerez |
| Materiál ovládacieho panelu | výlisek |
Flexibilita varných zón| Ľavá predná varná zóna | Mariane, Vícekorunkový hořák WOK |
| Ľavá zadná varná zóna | Mariane, střední hořák |
| Pravá predná varná zóna | malý hořák, Mariane |
| Pravá zadná varná zóna | Mariane, střední hořák |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | progresivní regulace plynu, bezpečnostní kohoutek |
Výkon| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 4000W/128mm |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | , |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 1900W/70mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1000W/54mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 1900W/70mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | , |
Komfort| Ovládanie | Knoflíky |
| Otočné gombíky | áno |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | plynová varná deska |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 1,1 m |
| Súprava na pripojenie k plynu | áno |
Technické špecifikácie| EAN | 7332543609567 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 640 659 |
Rozmery a hmotnosť| Hmotnosť | 10,0 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 40x560x480 mm |
| Hĺbka výrezu | 480 mm |
| Šírka výrezu | 560 mm |