Parametre Electrolux EN9W2496BE
Třída energetické účinnostiB
Délka cyklu, program Eco 40-603:40
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída účinnosti odstředěníB
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)76
OvládáníStřední LED displej
Objem bubnu (l)69
Electrolux EN9W2496BE
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EN9W2496BE
PNC 914 600 386
Pračka kombinovaná se sušičkou 900 DelicateCare
Detaily produktu
Pračka kombinovaná se sušičkou série DelicateCare 900 vám dá jistotu při praní a sušení vašeho oblíbeného oblečení, ať už je vyrobeno z čehokoli, dokonce i hedvábí a prachového peří. Technologie DelicateCare s tepelným čerpadlem přizpůsobí nízké teploty a pohyb bubnu jakékoli textilii. Dokonce i vaše hedvábné oděvy budou mít až o 50 % méně záhybů.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti B
Délka cyklu, program Eco 40-60 3:40
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1351
Třída účinnosti odstředění B
Třída emisí hluku šířeného vzduchem B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 76
Ovládání Střední LED displej
Objem bubnu (l) 69
Kompletní specifikace
Specifikace
Volně stojící pračka se sušičkou
Maximální náplň praní (kg): 9
Maximální rychlost odstřeďování (ot./min): 1400
Kapacita sušení (kg): 6
Program pro ruční praní
Jemný program určený speciálně pro hedvábí s přizpůsobeným odstřeďováním
Speciální programy pro ruční praní a vlnu
Druhy programů: bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, One Go 3H 3Kg, outdoor, máchání , hedvábí , Steam Freshscent, syntetika, vlna/ruční praní
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Ochrana proti vytopení
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 870 x 597 x 636
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:40
Objem bubnu (l): 69
Typ motoru: ÖKOInvertor
Způsob sušení: s tepelným čerpadlem
Instalace
Instalace: Volně stojící spotřebič
Maximální hloubka včetně dvířek (mm): 660
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.7
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 140
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Energie
Třída energetické účinnosti: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1351
Třída účinnosti odstředění: B
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 76
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 600 386
Ovládání: Střední LED displej
Woolmark: 801327023_woolmarkblue_ariellenor
Rozměry (mm): 870x597x660
Jazyk ovládacího panelu: Angličtina/symboly
Prací programy: bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, One Go 3H 3Kg, outdoor, máchání , hedvábí , Steam Freshscent, syntetika, vlna/ruční praní
EAN kód produktu: 7333394155364
Parametre Electrolux EN9W2496BE
Třída energetické účinnostiB
Délka cyklu, program Eco 40-603:40
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída účinnosti odstředěníB
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)76
OvládáníStřední LED displej
Objem bubnu (l)69
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EN9W2496BE |
| Sortiment | práčka so sušičkou |
| Spôsob sušenia | s tepelným čerpadlem |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 9 kg |
| Kapacita sušenia | 6 kg |
| Systém motora | ÖKOInvertor |
Špecifikácie| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
Komfort| Ovládanie | Střední LED displej |
| Jazyk ovládacieho panela | Angličtina/symboly |
Programy| Programy | bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, One Go 3H 3Kg, outdoor, máchání , hedvábí , Steam Freshscent, syntetika, vlna/ruční praní |
| Program vlna / ručné pranie | áno |
Spotreba| Energetická trieda | B |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
Pripojenie| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,7 m |
Technické špecifikácie| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394155364 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 600 386 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 597 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hĺbka | 660 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 400 mm |
| Objem bubna | 69 l |
| Maximálna hĺbka vrátane dvierok | 660 mm |
Bezpečnosť