Parametre Electrolux EW8TA3562C
Délka cyklu, program Eco 40-603:17
Třída emisí hluku šířeného vzduchemC
Třída účinnosti odstředěníB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)79
Třída energetické účinnostiA
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1451
Maximální kapacita (kg)6
Rozměry (mm)890x400x600
Electrolux EW8TA3562C
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW8TA3562C
PNC 913 148 385
Pračka vrchem plněná 800 UltraCare
Detaily produktu
Pračka vrchem plněná série 800 s technologií UltraCare smíchá prací prostředek a aviváž s vodou dříve, než se dostanou do bubnu. Díky tomu je prádlo rychle a důkladně vyprané a jeho kvalita zůstává zachována. Tkaniny jsou vždy jemně a šetrně ošetřeny, takže vypadají a na dotyk působí jako nové.
Klíčové specifikace
Délka cyklu, program Eco 40-60 3:17
Třída emisí hluku šířeného vzduchem C
Třída účinnosti odstředění B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 79
Třída energetické účinnosti A
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1451
Maximální kapacita (kg) 6
Rozměry (mm) 890x400x600
Kompletní specifikace
Specifikace
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 6 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1500 ot./min.
Velký LCD grafický displej
Prací programy: dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, pára, Steam Cashmere, syntetika, UltraWash, vlna
Nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Rozměry VxŠxH (mm): 890 x 400 x 600
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:17
Maximální kapacita (kg): 6
Objem bubnu (l): 42
Typ motoru: ÖKOInvertor
Instalace
Rozměry (mm): 890x400x600
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.61
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 202
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Energie
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: C
Třída účinnosti odstředění: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 79
Třída energetické účinnosti: A
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1451
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 913 148 385
Ovládání: Velký LCD displej
Prací programy: dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, pára, Steam Cashmere, syntetika, UltraWash, vlna
Funkce: DELAY, pouze máchání, předpírka, Soft Plus, výběr otáček, STAIN, start/pauza, Steam Plus, TEMP SELECTION, TIME MANAGER
Woolmark: Woolmark Green
EAN kód produktu: 7333394148113
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Parametre Electrolux EW8TA3562C
Délka cyklu, program Eco 40-603:17
Třída emisí hluku šířeného vzduchemC
Třída účinnosti odstředěníB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)79
Třída energetické účinnostiA
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1451
Maximální kapacita (kg)6
Rozměry (mm)890x400x600
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW8TA3562C |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s horným plnením |
| Hlučnosť max | 79 dB |
| Display | áno |
| Maximálny počet otáčok | 1 451 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 6 kg |
| Systém motora | ÖKOInvertor |
| Vrchom plnená práčka | áno |
DizajnŠpecifikácie| Nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
Komfort| Ovládanie | Velký LCD displej |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
Programy| Programy | dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, pára, Steam Cashmere, syntetika, UltraWash, vlna |
Funkcie| UltraWash | áno |
| Funkcie | DELAY, pouze máchání, předpírka, Soft Plus, výběr otáček, STAIN, start/pauza, Steam Plus, TEMP SELECTION, TIME MANAGER |
Spotreba| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
Pripojenie| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
Technické špecifikácie| Kolieska a nožičky | 2 nastavitelné a 2 fixní nožky |
| EAN | 7333394148113 |
| Produktové číslo (PNC) | 913 148 385 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 400 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 2 020 mm |
| Objem bubna | 42 l |