Parametre Electrolux KGG753723L
Typ ohřevu deskyPlyn na sklokeramické desce
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)40x560x480
BarvaTextural Matt Black
InstalaceVestavná
OvládáníKnofílky 9 Steps Power
Typ výrobkuplynová varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Levá přední zónastřední hořák, Vertical flame
Electrolux KGG753723L
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
KGG753723L
PNC 949 631 052
Varná deska plynová GOG line
Detaily produktu
Matně černé hořáky se svislým plamenem se dají mýt v myčce nádobí a díky rychlejšímu zahřívání vám ušetří až 20 % energie. Přesnější hořák pro vyšší efektivitu zahřívá pouze pánev, kterou používáte.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu desky Plyn na sklokeramické desce
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 40x740x510
Barva Textural Matt Black
Instalace Vestavná
Ovládání Knofílky 9 Steps Power
Typ výrobku plynová varná deska
Materiál ovládacího panelu Sklo
Levá přední zóna střední hořák, Vertical flame
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ varné desky: Plyn na skle
Otočné knoflíky
Levá přední: střední hořák, Vertical flame, 1900W/78mm
Levá zadní: střední hořák, Vertical Flame, 1900W/78mm
Střední přední: Ultra Rapid Burner, Vertical flame, 3800W/124mm
Střední zadní: ,
Pravá přední: malý hořák, Vertical flame, 1000W/63mm
Pravá zadní: střední hořák, Vertical flame, 1900W/78mm
Zabezpečení desky:
Souprava pro připojení k plynu
Výkon
Typ ohřevu desky: Plyn na sklokeramické desce
Levá přední zóna - výkon/průměr: 1900W/78mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1900W/78mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1000W/63mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1900W/78mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 40x740x510
Délka přívodního kabelu (m): 1.1
Hloubka výřezu (mm): 740
Šířka výřezu (mm): 510
Radius výřezu (mm): 10
Hmotnost (kg): 15.3
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 631 052
Barva: Textural Matt Black
Instalace: Vestavná
Ovládání: Knofílky 9 Steps Power
Typ výrobku: plynová varná deska
Materiál ovládacího panelu: Sklo
Levá přední zóna: střední hořák, Vertical flame
Levá zadní zóna: střední hořák, Vertical Flame
Pravá přední zóna: malý hořák, Vertical flame
Pravá zadní zóna: střední hořák, Vertical flame
Levá přední zóna - ovládání: progresivní bezpečná regulace plynu
Levá zadní zóna - ovládání: progresivní bezpečná regulace plynu
Pravá přední zóna - ovládání: progresivní bezpečná regulace plynu
Pravá zadní zóna - ovládání: progresivní bezpečná regulace plynu
EAN kód produktu: 7333394137759
Parametre Electrolux KGG753723L
Typ ohřevu deskyPlyn na sklokeramické desce
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)40x560x480
BarvaTextural Matt Black
InstalaceVestavná
OvládáníKnofílky 9 Steps Power
Typ výrobkuplynová varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Levá přední zónastřední hořák, Vertical flame
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | KGG753723L |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | plynová varná doska |
| Typ ovládania | mechanické |
| Inštalácia | Vestavná |
| Wok horák | áno |
| Druhy ohrevu | Plyn na sklokeramické desce |
| Typ dosky | Plyn na skle |
Dizajn| Farba | Textural Matt Black |
| Materiál ovládacieho panelu | Sklo |
Flexibilita varných zón| Počet platničiek / horákov | 5 |
| Ľavá predná varná zóna | střední hořák, Vertical flame |
| Ľavá zadná varná zóna | střední hořák, Vertical Flame |
| Pravá predná varná zóna | malý hořák, Vertical flame |
| Pravá zadná varná zóna | střední hořák, Vertical flame |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | progresivní bezpečná regulace plynu |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | progresivní bezpečná regulace plynu |
Výkon| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 1900W/78mm |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | , |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 1900W/78mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1000W/63mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 1900W/78mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | Ultra Rapid Burner, Vertical flame, 3800W/124mm |
Komfort| Ovládanie | Knofílky 9 Steps Power |
| Otočné gombíky | áno |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | plynová varná deska |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 1,1 m |
| Súprava na pripojenie k plynu | áno |
Technické špecifikácie| EAN | 7333394137759 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 631 052 |
| Radius výrezu | 10 mm |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 740 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Hmotnosť | 15,3 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 40x560x480 mm |
| Hĺbka výrezu | 480 mm |
| Šírka výrezu | 560 mm |
| Radius výrezu | 10 mm |