Siemens EX61AHYC1E
iQ700 Indukční varná deska 60 cm černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
- Matt Edition: 5× méně viditelných škrábanců
- Matt Edition: Matný povrch je odolný proti otiskům prstů.
- Matt Edition: Snadné čistění bez šmouh.
- flexInduction Plus: inteligentní rozšiřitelná varná zóna, která se přizpůsobí vašemu nádobí.
- touchSlider+: umožňuje ovládat úroveň výkonu jedním dotykem prstu.
Parametre Siemens EX61AHYC1E
Rozměry spotřebiče51x592x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
fryingSensorAno
Typ ovládáníMultitouch+
Flexibilita varných zón2 flexibilní varné zóny s rozšířením
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno
Siemens EX61AHYC1E
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
iQ700, Indukční varná deska, 60 cm, černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
EX61AHYC1E
Flexibilita varných zón
2x flexZone s rozšířením: používejte nádobí jakéhokoli tvaru nebo velikosti kdekoli v zóně dlouhé 40 cm nebo je dokonce umístěte do strany.
varná zóna, přední levá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
varná zóna, zadní levá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
varná zóna, zadní pravá: 190 mm, 230 mm , 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
varná zóna, přední pravá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
Komfort
senzorové ovládání touchSlider+: snadné nastavení a kontrola stupně výkonu díky dotykovému ovládacímu panelu
tlačítko Oblíbené: přímý přístup k oblíbeným funkcím pomocí nastavitelného tlačítka (k dispozici s připojeným účtem Home Connect)
17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
via HC app/MyButton: udržujte pokrmy teplé při přednastavené nízké úrovni výkonu
timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
minutka (lze zvolit místo časovače vypnutí): na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
hlasitost lze přizpůsobit osobním preferencím a potřebám
Úspora času a efektivita
powerBoost (nastavitelné pro všechny varné zóny): využijte o 50 % více výkonu při vaření např. vody, než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu
via HC app/MyButton: rozehřejte pánve rychleji než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu, a zároveň ochraňte jejich povrchovou úpravu
varné zóny se automaticky spojí nebo rozdělí podle tvaru a velikosti umístěného nádobí
flexMotion: při přesunu hrnce do jiné varné zóny můžete stisknutím tlačítka přenést všechna předchozí nastavení do nové zóny
automatický výběr varné zóny: po zapnutí varná deska automaticky zvolí varnou zónu, na kterou je umístěno nové nádobí
při přesouvání hrnců na flexibilní varné zóně se nastavení okamžitě přizpůsobí a varná zóna se přizpůsobí velikosti nádobí
quickStart: při zapnutí varná deska automaticky vybere varnou zónu s nádobím (umístěným ve vypnutém stavu)
reStart: v případě neúmyslného vypnutí obnovte všechna předchozí nastavení opětovným zapnutím varné desky do 4 sekund
Speciální výbava
fryingSensor Pro: zabraňuje připálení díky automatické regulaci teploty integrovaného senzoru
only via HC app: jednoduše vyhledat správné nastavení teploty pro určitý pokrm prostřednictvím aplikace Home Connect
Konektivita
vzdálená kontrola a ovládání: zkontrolujte, zda je varná deska vypnutá i když nejste doma, a najděte recepty nebo další funkce v aplikaci Home Connect
cookConnect system : automaticky zapne odsavač par při vaření díky WiFi propojení varné desky a odsavače par
ano: odsavač par automaticky přizpůsobuje výkon ventilátoru na základě nastavení varné desky, která průběžně poskytuje informace o průběhu vaření (s odpovídajícím odsavačem par a propojeným účtem Home Connect)
Smart home trigger (nastavitelný prostřednictvím aplikace Home Connect): otevřete chytrý svět z varné desky (nutný je partnerský přístup)
možnost aktualizace spotřebiče (dostupná s připojeným účtem Home Connect): udržujte spotřebič vždy aktuální s nejnovějším stavem softwaru
Design
Matt Edition 5× méně viditelných škrábanců
design bez rámečku
Bezpečnost
2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu: indikuje, které varné zóny jsou stále horké nebo teplé
dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
funkce Pauza: umožňuje pozastavit proces ohřevu, např. za účelem otevření dveří
hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
bezpečnostní vypínání: z bezpečnostních důvodů se ohřev vypne po nastaveném čase bez další uživatelské interakce (lze nastavit)
Instalace
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 51 x 592 x 522 mm
rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 51 x 560 x 490 - 500 mm
min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
příkon: 7.4 kW
powerManagement: v případě potřeby omezí maximální výkon (závisí na pojistkové ochraně elektrické instalace)
délka připojovacího kabelu: 110 cm, připojovací kabel je součástí spotřebiče
Parametre Siemens EX61AHYC1E
Rozměry spotřebiče51x592x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
fryingSensorAno
Typ ovládáníMultitouch+
Flexibilita varných zón2 flexibilní varné zóny s rozšířením
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno
Všeobecné| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | EX61AHYC1E |
| Sortiment | varné dosky |
| Počet varných zón, ktoré môžu byť použité súčasne | 4 |
| Typ dosky | indukční varná deska |
| Materiál dosky | sklokeramika |
| Matt Edition | áno |
Konektivita| Funkcie Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Možnosť aktualizovať spotrebič najnovšou verziou softvéru (k dispozícii s pripojeným účtom Home Connect) | áno |
| Smart Home Trigger pre individuálnu konfiguráciu | prostřednictvím tlačítka Oblíbené (k dispozici s připojeným účtem Home Connect, nutná partnerská služba) |
Dizajn| Farba | černá, matná |
| Typ rámčeka | design bez rámečku, instalace na pracovní desku |
| Ochrana skla | nie |
Flexibilita varných zón| Flexibilita varných zón | 2 flexibilní varné zóny s rozšířením |
| Rozmery varných zón | 4 x (19,0 x 23,0 cm) |
| Výkon varných zón | 4 x 2.2 (3.7) |
Výkon| Počet výkonových stupňov | 17 stupňů výkonu |
Komfort| Udržiavanie tepla | nie |
| activeLight | nie |
| Tlačidlo obľúbených | áno |
| Automatický prenos nastavenia | áno |
Asistent varenia| cookingSensor Plus | nie |
| Vyhľadanie správneho nastavenia pomocou asistenta Dish | K dispozici pouze prostřednictvím aplikace Home Connect (pro spotřebiče připojené k Home Connect). |
| activeLight Plus | nie |
Úspora času a efektivita| Funkcia Boost | všechny varné zóny |
| powerMove Pro | nie |
| Automatické spustenie varu | nie |
| Rýchle vypnutie | nie |
| Zobrazenie spotreby energie | nie |
| Automatické spojenie/oddelenie varných zón | áno |
| Zvýšenie/zníženie úrovne výkonu pomocou MoveMode | nie |
| Automatický výber zóny | áno |
Funkcie| Quick Start | áno |
| cookConnect system | áno |
| ReStart | áno |
Pripojenie| Príkon | 7 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 110,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 60 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 750 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 130 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 600 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 51 x 560-560 x 490-500 |
| Minimálna hrúbka pracovnej dosky | 16 mm |
Bezpečnosť| Bezpečnostné zariadenia | Dětská pojistka, Vypnutí doby nečinnosti, Vypnutí rozpoznání pánve/hrnce |