Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Siemens

hľadanie
AEG ElectroluxFrankeSiemensBoschMieleLightstyle Výroba kuchýň

Domov Siemens

Siemens - BSH domácí spotřebiče s.r.o.

O značke Siemens


So značkou Siemens sa človek zoznámil už pred 150 rokmi. Niet divu, keď ich heslo je „Človek je meradlom nášho vývoja“. Vďaka tomuto heslu sa Siemens zameriava na zákazníka individuálne a snaží sa vyhovieť vo všetkých smeroch a prianiach zákazníka. Všetky produkty sú cielené na to, aby mal človek život jednoduchší a bežnej činnosti sa stali rýchlejšími.

Siemens Chladničky

Chladničky

Ohromujúca technológia, ktorá bude ladiť s vašou kuchyňou


Vstavané chladničky s mrazničkami Siemens so svojimi inovatívnymi prvkami poskytujú praktický priestor zaisťujúce čerstvosť ukladaných potravín. Každý deň vám budú prinášať naozajstnú radosť a zároveň zostanú diskrétne v pozadí. Spotrebiče je možné zabudovať do kuchynskej linky, takže budú nielen praktické, ale aj neviditeľné zároveň. Ku zladenie stačí pridať čierny panel, ktorý bude rovnaký alebo dekoratívne, ako je vaša kuchynská linka. Technológia ktorá môže byť nenápadní aj dobrá.


Chladničky Siemens v našej ponuke nájdete TU
Siemens Umývačky

Umývačky

Umývanie riadu so značkou Siemens. Znamená oslnivé výsledky


Inovatívne nápady a moderný dizajn, to všetko predstavujú umývačky riadu Siemens, vďaka ktorým je život jednoduchší. Ich maximálna flexibilita je absolútne očarujúca. Výškovo nastaviteľné bočné diely a stojančeky, dokonca aj veľké naberačky a alebo malé čajové lyžičky Všetko má svoje miesto. Či už ste hostiteľovi na večierku s priateľovi, alebo servírujete večeru vašej rodine, umývačka riadu Siemens vám váš riad umyje rýchlo a žiarivo.


Umývačky Siemens v našej ponuke nájdete TU
Siemens Rúry

Rúry

Varenie je hračka - ale je aj štýlové. Varte a pečte ako profesionáli.


Posunú vašu kuchyňu na vyššiu skurvený a to vďaka praktickým funkciám a nadčasového dizajnu rúr značky Siemens. Či už máte, rúru, sporák, rúru s integrovanou mikrovlnnou rúrou alebo kompaktné jednotku - máte ten správny spotrebič pre vaše potreby. Varíte radi zdravo a jedlo plné vitamínov? Potom tu pre vás sú kombinované parné rúry, alebo parné rúry Siemens.


Vstavané rúry Siemens v našej ponuke nájdete TU

Zistite viac o funkciách v nasledujúcich videách:


Siemens Varné dosky

Varné dosky

Ohromujúca rozmanitosť vašej kuchyne. Varenie s firmou Siemens


Varenie neznamená len umenie, ale aj dokonalé technológie. Všetko začína výberom varnej, alebo sporákové dosky. Siemens prináša do kuchyne mnoho inovatívnych a chytrých funkcií a varenie je potom o to jednoduchšie, oveľa pokojnejšie a pohodlnejšie. Či už si zvolíte, indukčnú platňu, samostatnú varnú platničku, sklokeramickú dosku, alebo plynovú varnú dosku v kombinácii s vstavaným sporákom, firma Siemens vám vždy ponúkne spotrebiče navrhnuté tak, aby nielen dobre vyzerali, ale hlavne spĺňali všetky vaše potreby. Ich vysoko kvalitné materiály a luxusný dizajn urobia z vašej kuchyne potešenie pre oči a varenie v nej bude oveľa radostnejší.


Varné dosky Siemens v našej ponuke nájdete TU

Zistite viac o funkciách v nasledujúcich videách:


Siemens Odsávače pár

Odsávače

Dokonalé riešenie pre každú kuchyňu. Odsávače pár Siemens


Siemens ponúka široké portfólio odsávačov pár. Dobre vieme, že každá kuchyňa je iná. Od klasického nástenného odsávača pár komínového typu, cez stropné odsávacie jednotky, ktoré sa po ukončení varenia zasunú späť do kuchynskej linky, až po neviditeľné ventilátorovom moduly.


Jednu vec, ale majú všetky odsávače pár Siemens spoločnú. Sú vybavené modernými motormi a kombináciu minimálnej hlučnosti pri vysoko výkonnom nasávania. Ich inovatívne filtračné systémy spoľahlivo odstraňujú, mastnotu, pary, zápachy a patrí medzi tie najúčinnejšie na svete po celú dobu svojej životnosti. Vďaka svojmu modernému a nadčasovému dizajnu a použitým prvotriednym materiálom ozdobí každý interiér.


Odsávače pár Siemens v našej ponuke nájdete TU
Spotrebiče Siemens


Medzi rozsiahlu ponuku domácich spotrebičov patrí Siemens umývačky riadu a Siemens práčky. Sú veľmi starostlivo dizajnovo riešené a poskytujú zákazníkovi nadštandardné služby. Umývačky riadu Siemens a práčky Siemens „myslí“ technikou aqua-senzor, ktorý automaticky redukuje počet umývacích chodov a zároveň šetri Vaše náklady na energiu a vodu.


Vstavané chladiace prístroje Siemens majú zónu pre zachovanie čerstvosti 0°C uchovajú vaše potraviny oveľa dlhšie čerstvé.


Siemens naozaj patrí medzi jednu z najväčších firiem na domáce spotrebiče a to ako voľne stojace, tak aj vstavané spotrebiče. V tejto chvíli Vám ponúkame v našom e-shope všetky produkty značky Siemens. Na základe veľmi dobrej spolupráce s touto firmou Vás môžeme uistiť o 100% servise Siemens, ktorý sa vždy snaží čo najrýchlejšie zákazníkovi pomôcť.


V prípade, že zvolíte novú kuchyňu a vyberte spotrebiče Siemens, sme pripravení Vám pripraviť cenovú ponuku priamo pre Vás. Môžete sa spoľahnúť na poradenstvo a predstavenie všetkých technológií, ktoré Siemens ponúka. Chceme, aby bol zákazník čo najviac spokojný a preto máme vyškolených operátorov na značku Siemens a tí Vám odporučí, podľa Vašich požiadaviek jednotprodukty.


Veríme, že s domácimi spotrebičmi Siemens budete spokojní niekoľko rokov a čas, ktorý Vám tieto spotrebiče ušetrí, využijete na veci, ktoré ste v minulosti nestíhali.

Spokojný zákazníkProfesionálne poradenstvoSpotrebiče pre slovenský trhKuchynské štúdioVyrábame kuchyne

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.

BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
Instagram      Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.

Novootvorené štúdio v Bratislave. Viac ako 200 spotrebičov na vyskúšanie. Priďte nás navštíviť. Nájdete nás na adrese Hrachová 14/C, Bratislava