
ONLINE DO 23°°
Voľne stojace spotrebiče Kávovary Siemens kávovary cashback EQ 700 Siemens TQ723E03





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz1 279.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99168, Výrobca: Siemens | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Siemens TQ723E03 + cashback 80 EUR
Plně automatický kávovar EQ700 iAroma nerez
![]() | Extra silná káva a skvelá aróma: aromaDouble ShotExtra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkciu. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvoľní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn. |
Užite si ticho s kávou - superSilent.Vďaka technológii SuperSilent môžete začať relaxovať v momente zapnutia kávovaru. Vďaka dômyselnej konštrukcii zariadenia s optimálnou zvukovou izoláciou a špeciálnym tesnením je hluk výrazne znížený. To všetko tvorí najtichší plne automatický kávovar od Siemens. | ![]() |
![]() | Používateľské profily - individualCoffee System.Kávu vždy majte presne tak, ako sa vám páči. IndividualCoffee System ukladá mená a preferencie užívateľov. A pamätá si každé nastavenie - od sily po veľkosť šálky - takže používatelia si môžu ľahko pripraviť svoje obľúbené kávy a mliečne špeciality jednoduchým stlačením tlačidla. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Plně automatický kávovar, EQ700 iAroma, nerez
TQ723E03
Chuť
až 41 horkých a studených nápojů (včetně mléka, mléčné pěny a horké vody) v přístroji i aplikaci Home Connect
včetně ColdBrew specialit
funkce teplého mléka, mléčné pěny a horké vody
aromaSelect - 3 různé aromatické profily (mírné, vyvážené, výrazné)
nastavitelný poměr mléka pro klasické mléčné nápoje
inteligentní nastavení síly - adaptivní řízení kávy na základě síly a velikosti nápoje
aromaDouble Shot - snižuje hořkost ve velkých nápojích díky dvěma procesům spařování
Funkce předehřátí: proplach horkou vodou před přípravou kávy pro optimalizaci její teploty
Řada kávových receptů přímo ve vašem kávovaru.
Včetně vodního filtru Brita Intenza
Komfort
Displej iSelect - 5 ”barevný TFT displej s dotykovou a posuvnou funkcí
Oblíbené nápoje: uložit až 20 oblíbených nápojů
XL nápoje o objemu až 480 ml a nastavitelná odkapávací mřížka pro větší šálky nebo cestovní hrnky
funkce konvice na kávu
oneTouch DoubleCup - získejte dva šálky pouhým stisknutím tlačítka
2.4 l vyjímatelná nádržka na vodu
Výkon
ceramDrive - vysoce kvalitní mlýnek vyrobený z keramiky odolný proti opotřebení
vodní čerpadlo s tlakem 19 bar
superSilent: nejtišší plnoautomatický kávovar Siemens díky výrazné redukci hluku
Hygiena
autoMilk Clean - automatické čištění párou po každém nápoji
calc’nClean - kombinovaný odvápňovací a čisticí program pro menší úsilí
odnímatelná spařovací jednotka - pro snadné a hygienické čištění
vhodné do myčky: výpust na nápoje, odkapávací miska a odkapávací misky
automatické připomenutí čištění, odvápnění nebo výměny vodního filtru
Home Connect
dálkové ovládání - ovládejte svůj spotřebič odkudkoli
coffeePlaylist - vyberte v aplikaci několik nápojů a připravte si je ve vámi zvoleném pořadí
další know-how týkající se kávy
Poutavý a informativní obsah přímo na displeji díky funkci Coffeetainment
aktualizace softwaru - vždy nejnovější verze softwaru
online podpora
Zabezpečení: bezpočnost je nejvyšší prioritou Home Connect. Aplikace Home Connect byla testována a certifikována podle TÜV IT. Šifrovaný přenos dat přes protokol Home Connect chrání před neoprávněným přístupem.
Různé
flexibilní řešení pro mléko: použitelné s jakýmkoli druhem nádoby na mléko
320 g nádoba na kávové zrno s víkem na ochranu aroma
nastavitelný stupeň mletí (víceúrovňový)
dětská pojistka
Příslušenství
přiložené příslušenství: vodní filtr BRITA Intenza, testovací proužek pro tvrdost vody
Zvlášť dostupné příslušenství: čisticí tablety (TZ80001...), odvápňovací tablety (TZ80002...), vodní filtr BRITA Intenza (TZ70003/TZ70033), sada pro péči o plně automatické kávovary (TZ80004...), izolovaná nádoba na mléko (TZ80009N)






















Siemens TQ723E03 + cashback 80 EUR
Plně automatický kávovar EQ700 iAroma nerez
![]() | Extra silná káva a skvelá aróma: aromaDouble ShotExtra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkciu. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvoľní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn. |
Užite si ticho s kávou - superSilent.Vďaka technológii SuperSilent môžete začať relaxovať v momente zapnutia kávovaru. Vďaka dômyselnej konštrukcii zariadenia s optimálnou zvukovou izoláciou a špeciálnym tesnením je hluk výrazne znížený. To všetko tvorí najtichší plne automatický kávovar od Siemens. | ![]() |
![]() | Používateľské profily - individualCoffee System.Kávu vždy majte presne tak, ako sa vám páči. IndividualCoffee System ukladá mená a preferencie užívateľov. A pamätá si každé nastavenie - od sily po veľkosť šálky - takže používatelia si môžu ľahko pripraviť svoje obľúbené kávy a mliečne špeciality jednoduchým stlačením tlačidla. |
| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | TQ723E03 |
| Sortiment | kávovary |
| Tlak | 19,0 bar |
| Objem zásobníka na vodu | 2,4 l |
| Mliečny systém | Integrovaný mléčný systém s nádobou |
| Sekundárna farba | černá |
| Funkcie Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Farba | nerez |
| Kapacita zásobníka na kávové zrno | 320 g |
| AromaDoubleShot | áno |
| Individuálne nastaviteľný parameter | aromaSelect, velikost, poměr mléka, síla |
| Výber nápojov | Americano, Americano XL, Babyccino, Café au lait, Cappuccino, Capuccino XL, Crema caffè, Caffè Grande, Cold Brew, Cold Brew Macchiato, Espresso doppio, Espresso Macchiato, Espresso, Flat White, mléčná pěna, teplé mléko, horká voda, horká voda XL, Taza de |
| Programy v aplikácii Home Connect | Black eye, Café cortado, Café con leche, Cortado, Dead eye, Doppio, Galão, Garoto, Großer Brauner, Kaapi, Kleiner Brauner, Koffie verkeerd, Red eye, Verlängerter, Verlängerter braun, Wiener Melange |
| Ohrievač šálkov | nie |
| Počet zásobníkov na kávové zrná | 1 |
| Osvetlenie šálkov | nie |
| Funkcia hrnca | áno |
| Výškové nastavenie výstupu kávy | 7,5 - 16,5 |
| Koncept displeja | TFT dotykový displej |
| Čistenie mliečneho systému | áno |
| Demontovateľný varný systém | áno |
| Diely je možné umývať v umývačke riadu | Odkapávací deska, XL klapka, Posuvník na kávovou sedlinu, Zásobník na mléko, Tryska na mléko, Trubice na mléko, Nádoba Trester, Odkapávací miska |
| Spôsob odstraňovania vodného kameňa | Odvápňovací program, Odvápňovací a čisticí program |
| superSilent | áno |
| individualCoffee System | áno |
| Príkon | 1 500,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 100,0 m |
| Šírka | 352 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 467 mm |
| Hmotnosť | 10,5 kg |






















Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 3 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Má už sestra, kde jsem se inspiroval lahodnou kávou, jak pressem tak mléčnými varianty.
S kávovarem jsem maximálně spokojená. Nejen že design kávovaru je nádherný ale především výkonný. Oceňuji především tichost přístroje, když mele kávu a také výběr z mnoha druhů kávy. Ovládání je jednoduché a plynulé. Líbí se mi, že si mohu vše nastavit i přes mobilní telefon, upravit si intenzitu kávy a dokonce si svou oblíbenou kávu i uložit.
Za mě nemá chybu.
Krásný a kvalitní kávovar.Tichy provoz , vynikající káva , možnost rozsáhlého nastavení , skvěle funguje i přes aplikaci.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.