Siemens TP725ET7 + cashback 80 EUR
Plně automatický kávovar EQ700 iAroma stříbrná "inox" metalická
- Objevte širokou nabídku mezinárodních kávových specialit pouze jediným přejetím prstu jak na smartphonu.
- Vychutnejte si řadu XL nápojů o objemu až 480 ml. Ideální s sebou do vašeho cestovního hrnku.
- Dokonalý dotykový displej v kombinaci s jedinečným operačním systémem - iSelect Display
- Objevte řadu lahodných kávových receptů přímo ve svém kávovaru.
- Chytrá příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma.
Parametre Siemens TP725ET7 + cashback 80 EUR
Rozměry spotřebiče380x309x467 mm
Objemová nádrž na vodu2.4 l
Počet zásobníků na kávová zrna1
Kapacita zásobníku na kávové zrno320 g
Ohřívač šálkůNeplatí
Mléčný systémIntegrovaný mléčný systém s hadičkou
Seznam mléčných nápojů, které je možné získat stisknutím jednoho tlačítka bez pohnutí šálkuLatte Macchiato, Cappuccino, Caffé Latte, Espresso Macchiato, Flat White, Café cortado, Café au lait, Café con leche, Cortado, Galão, Garoto, Großer Brauner, Kaapi, mléčná pěna, Verlängerter braun, teplé mléko, Latte macchiato XL, Cold Brew Macchiato
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno
Siemens TP725ET7 + cashback 80 EUR
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Plně automatický kávovar, EQ700 iAroma, stříbrná "inox" metalická
TP725ET7
Chuť
až 41 horkých a studených nápojů (včetně mléka, mléčné pěny a horké vody) v přístroji i aplikaci Home Connect
včetně ColdBrew specialit
funkce teplého mléka, mléčné pěny a horké vody
aromaSelect - 3 různé aromatické profily (mírné, vyvážené, výrazné)
nastavitelný poměr mléka pro klasické mléčné nápoje
inteligentní nastavení síly - adaptivní řízení kávy na základě síly a velikosti nápoje
aromaDouble Shot - snižuje hořkost ve velkých nápojích díky dvěma procesům spařování
Funkce předehřátí: proplach horkou vodou před přípravou kávy pro optimalizaci její teploty
Řada kávových receptů přímo ve vašem kávovaru.
Včetně vodního filtru Brita Intenza
Komfort
Displej iSelect - 5 ”barevný TFT displej s dotykovou a posuvnou funkcí
Oblíbené nápoje: uložit až 20 oblíbených nápojů
XL nápoje o objemu až 480 ml a nastavitelná odkapávací mřížka pro větší šálky nebo cestovní hrnky
funkce konvice na kávu
oneTouch DoubleCup - získejte dva šálky pouhým stisknutím tlačítka
2.4 l vyjímatelná nádržka na vodu
Výkon
ceramDrive - vysoce kvalitní mlýnek vyrobený z keramiky odolný proti opotřebení
vodní čerpadlo s tlakem 19 bar
superSilent: nejtišší plnoautomatický kávovar Siemens díky výrazné redukci hluku
Hygiena
autoMilk Clean - automatické čištění párou po každém nápoji
calc’nClean - kombinovaný odvápňovací a čisticí program pro menší úsilí
odnímatelná spařovací jednotka - pro snadné a hygienické čištění
vhodné do myčky: výpust na nápoje, odkapávací miska a odkapávací misky
automatické připomenutí čištění, odvápnění nebo výměny vodního filtru
Home Connect
dálkové ovládání - ovládejte svůj spotřebič odkudkoli
coffeePlaylist - vyberte v aplikaci několik nápojů a připravte si je ve vámi zvoleném pořadí
další know-how týkající se kávy
Poutavý a informativní obsah přímo na displeji díky funkci Coffeetainment
aktualizace softwaru - vždy nejnovější verze softwaru
online podpora
Zabezpečení: bezpočnost je nejvyšší prioritou Home Connect. Aplikace Home Connect byla testována a certifikována podle TÜV IT. Šifrovaný přenos dat přes protokol Home Connect chrání před neoprávněným přístupem.
Různé
flexibilní řešení pro mléko: použitelné s jakýmkoli druhem nádoby na mléko
320 g nádoba na kávové zrno s víkem na ochranu aroma
osvětlený výpust kávy
nastavitelný stupeň mletí (víceúrovňový)
dětská pojistka
Příslušenství
Cestovní termohrnek (480 ml)
přiložené příslušenství: vodní filtr BRITA Intenza, testovací proužek pro tvrdost vody
Zvlášť dostupné příslušenství: čisticí tablety (TZ80001...), odvápňovací tablety (TZ80002...), vodní filtr BRITA Intenza (TZ70003/TZ70033), sada pro péči o plně automatické kávovary (TZ80004...), izolovaná nádoba na mléko (TZ80009N)
Parametre Siemens TP725ET7 + cashback 80 EUR
Rozměry spotřebiče380x309x467 mm
Objemová nádrž na vodu2.4 l
Počet zásobníků na kávová zrna1
Kapacita zásobníku na kávové zrno320 g
Ohřívač šálkůNeplatí
Mléčný systémIntegrovaný mléčný systém s hadičkou
Seznam mléčných nápojů, které je možné získat stisknutím jednoho tlačítka bez pohnutí šálkuLatte Macchiato, Cappuccino, Caffé Latte, Espresso Macchiato, Flat White, Café cortado, Café au lait, Café con leche, Cortado, Galão, Garoto, Großer Brauner, Kaapi, mléčná pěna, Verlängerter braun, teplé mléko, Latte macchiato XL, Cold Brew Macchiato
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno
Všeobecné| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | TP725ET7 |
| Sortiment | kávovary |
| Tlak | 19,0 bar |
| Objem zásobníka na vodu | 2,4 l |
| Mliečny systém | Integrovaný mléčný systém s hadičkou |
| Sekundárna farba | černá |
Konektivita| Funkcie Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
Dizajn| Farba | stříbrná inox metalická |
Špecifikácie| Kapacita zásobníka na kávové zrno | 320 g |
Chuť| AromaDoubleShot | áno |
| Individuálne nastaviteľný parameter | aromaSelect, velikost, poměr mléka, síla |
| Výber nápojov | Americano, Americano XL, Babyccino, Café au lait, Cappuccino, Capuccino XL, Café cortado, Café con leche, Crema caffè, Caffè Grande, Cold Brew, Cold Brew Macchiato, Espresso doppio, Espresso Macchiato, Espresso, Flat White, mléčná pěna, teplé mléko, horká |
| Programy v aplikácii Home Connect | Black eye, Cortado, Dead eye, Doppio, Galão, Garoto, Großer Brauner, Kaapi, Kleiner Brauner, Red eye, Verlängerter, Verlängerter braun, Wiener Melange |
Pohodlie| Ohrievač šálkov | nie |
| Počet zásobníkov na kávové zrná | 1 |
| Osvetlenie šálkov | áno |
| Funkcia hrnca | áno |
| Výškové nastavenie výstupu kávy | 7,5 - 16,5 |
| Koncept displeja | TFT dotykový displej |
Hygiena| Čistenie mliečneho systému | áno |
| Demontovateľný varný systém | áno |
| Diely je možné umývať v umývačke riadu | Odkapávací deska, XL klapka, termohrnek na kávu, Posuvník na kávovou sedlinu, Tryska na mléko, Trubice na mléko, Nádoba Trester, Odkapávací miska |
| Spôsob odstraňovania vodného kameňa | Odvápňovací program, Odvápňovací a čisticí program |
Funkcie| superSilent | áno |
| individualCoffee System | áno |
Pripojenie| Príkon | 1 500,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 100,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 309 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 467 mm |
| Hmotnosť | 10,4 kg |