Electrolux LFK819K + cashback 100 EUR
Integrovaný odsavač par série 800 Hob2Hood
- SilenceTech: zajišťuje účinné odstranění pachů v tichosti. I při maximálním výkonu je v kuchyni ticho, což vám umožňuje přípravu jídla v klidu bez rušivých zvuků.
- Perfect Illumination: umožňuje přizpůsobit si prostředí kuchyně. Stmívatelné LED osvětlení rozjasní celou plochu vaření, a zajistí tak výjimečnou viditelnost. Přizpůsobte si intenzitu osvětlení i jeho teplotu ze studené na teplou pro dokonalou kombinaci
- Jakmile dokončíte přípravu jídla, stiskněte tlačítko Breeze, a stupeň odsávání se omezí na velmi tiché minimum, při kterém bude pracovat 60 minut. Díky tomu si můžete vychutnat jídlo v klidu, zatímco vzduch ve vaší kuchyni se v tichosti osvěží.
- Funkce Hob2Hood®: po zapnutí varné desky automaticky zapne osvětlení na digestoři. Při přípravě jídla se rychlost ventilátoru přizpůsobuje nastavení teploty na varné desce, čímž efektivně odstraňuje pachy při vaření.
- Dopřejte si kuchyň bez pachů s odsavačem par ExtractionTech Pro: Je vybaven naším nejvýkonnějším motorem s možností nastavení intenzivní rychlosti. Účinně odsává pachy vznikající při vaření, a zajišťuje tak v kuchyni svěží prostředí.
Parametre Electrolux LFK819K + cashback 100 EUR
BarvaMatně černá
Stupně výkonu3+Intensive; Breeze function
OvládáníElektronické tlačítkové
OsvětleníPerfect Illumination LED Stripe
Třída energetické účinnostiA
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h)330/620/730
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A)52/65/67
Třída účinnosti tukové filtraceD
Electrolux LFK819K + cashback 100 EUR
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
LFK819K
Integrovaný odsavač par série 800 Hob2Hood
Detaily produktu
Odsavač par 800 SilenceTech tiše a účinně odsává pachy s minimální hlučností. Vařte v klidném prostředí a užijte si čistý a svěží vzduch v kuchyni při každém vaření.
Klíčové specifikace
Barva Matně černá
Stupně výkonu 3+Intensive; Breeze function
Ovládání Elektronické tlačítkové
Osvětlení Perfect Illumination LED Stripe
Třída energetické účinnosti A
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h) 330/620/730
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A) 52/65/67
Třída účinnosti tukové filtrace D
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ odsavače: Strop, šířka 90 cm
Počet rychlostí: 3+Intensive; Breeze function
Hlučnost: min./max.: 52 / 65 dB(A)
Obvodové odsávání
Možnost nastavení recirkulace vzduchu: Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost. Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti. K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení.
Způsob ovládání: elektronická tlačítka
Dálkové ovládání (přiloženo)
Indikace znečištění tukového filtru
Indikace znečištění uhlíkového filtru
Osvětlení: Perfect Illumination LED Stripe, 2x
Typ a číslo tukového filtru : Hliníkový, 1
Rozměry V x Š x H (mm): 352 x 900 x 500
Výkon
Stupně výkonu: 3+Intensive; Breeze function
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h): 330/620/730
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A): 52/65/67
Teplota světla (K): 2700-4000-5000
Počet světel: 2
Spojení Hob2Hood: Ano
Minimální výkon recirkulace (m3/h): 310
Maximální výkon recirkulace (m3/h): 600
Výkon při recirkulaci (m3/h): 680
Hlasitost při minimálním výkonu (dB(A)): 59
Hlasitost při maximálním výkonu (dB(A)): 73
Instalace
Min. odstup od elektrické varné desky (cm): 80
Min. odstup od plynové varné desky (cm): 80
Obecná velikost (cm): 90
Recirkulace: Ano
Externí vývod: Ano
Hmotnost (kg): 21.3
Hmotnost včetně obalu (kg): 29.9
Rozměry VxŠxH (mm): 352x900x500
Instalace: Strop
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti tukové filtrace: D
Roční spotřeba energie (kW/rok): 49.1
Třída účinnosti dynamiky tekutin: A
Třída účinnosti osvětlení: A
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 942 051 552
Barva: Matně černá
Ovládání: Elektronické tlačítkové
Osvětlení: Perfect Illumination LED Stripe
Kód produktu (PNC): 942 051 552
EAN kód produktu: 7333394077512
UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV:Súčasťou balenia tohto výrobku nie je uhlíkový filter.
Uhlíkový filter nutné zakúpiť samostatne.Parametre Electrolux LFK819K + cashback 100 EUR
BarvaMatně černá
Stupně výkonu3+Intensive; Breeze function
OvládáníElektronické tlačítkové
OsvětleníPerfect Illumination LED Stripe
Třída energetické účinnostiA
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h)330/620/730
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A)52/65/67
Třída účinnosti tukové filtraceD
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | LFK819K |
| Sortiment | digestory / odsávača pár |
| Druh | stropné odsávače pár |
| Hlučnosť min | 52 dB |
| Hlučnosť max | 67 dB |
| Výkon | 330,0 m3/hod |
| Intenzívny výkon | 730,0 m3/hod |
| Inštalácia | Strop |
| Hliníkový tukový filter | áno |
| Prepojenie s varnou doskou | áno |
| Bočný odťah | áno |
| Typ odsávača | Strop, šířka 90 cm |
Dizajn| Farba | Matně černá |
| Osvetlenie | LED diódy |
| Osvetlenie LED | áno |
Špecifikácie| Typ a číslo tukového filtra | Hliníkový, 1 |
| Možnosť nastavenia recirkulácie vzduchu | Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost. Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti. K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení. |
| Spôsob ovládania | elektronická tlačítka |
Výkon| Počet rýchlostí | 3+Intensive; Breeze function |
| Stupne výkonu | 3+Intensive; Breeze function |
Komfort| Ovládanie | Elektronické tlačítkové |
| Indikácia znečistenia tukového filtra | áno |
| Indikácia znečistenia uhlíkového filtra | áno |
OsvetlenieFunkcie| Recirkulácia | áno |
| Indikácia výmeny filtra | áno |
| Hob2Hood | áno |
| Obvodové odsávanie | áno |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
SpotrebaPripojenieTechnické špecifikácie| EAN | 7333394077512 |
| Produktové číslo (PNC) | 942 051 552 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 900 mm |
| Výška | 352 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Hmotnosť | 21,3 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 29,9 kg |
| Min. odstup od elektrickej varnej dosky | 800 mm |
| Min. odstup od plynovej varnej dosky | 800 mm |
| Všeobecná veľkosť | 90 cm |