
ONLINE DO 23°°
Vstavané spotrebiče Umývačky riadu Pre vyššiu sokel Plne integrované Bosch SBH4EVX08E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 060.00 €cena práve teraz767.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73769, Výrobca: Bosch | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Serie | 4 Bosch SBH4EVX08E + cashback 80 EUR
Serie 4 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm , VarioPanty
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Plně vestavná myčka nádobí, 60 cm, , VarioPanty
SBH4EVX08E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 B
energie2 / voda3: 65 kWh / 9 l
kapacita: 14 sad nádobí
doba trvání programu:4 3:55 h:min
hladina hluku: 44 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 43 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, EfficientDry, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand
Technologie mytí a senzory
EfficientDry a výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel / polinox
Systém košů
VarioFlex systém košů
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
tlačítka ovládání nahoře
popisky na panelu: anglický text
InfoLight (červený)
ukazatel zbytkového času v minutách
akustický signál ukončení programu
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
Vario panty
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. ochrany pracovní desky před párou
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 86.5 x 59.8 x 55 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky













Serie | 4 Bosch SBH4EVX08E + cashback 80 EUR
Serie 4 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm , VarioPanty
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SBH4EVX08E |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu bez panela |
| Hlučnosť max | 44 dB |
| Zásuvka na príbory | áno |
| Počet sád riadu | 14 |
| Spôsob sušenia | EfficientDry a výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | áno |
| Spôsob montáže | plně vestavný |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Výškovo nastaviteľný sokel | Horizontálně a vertikálně |
| Dodávané príslušenstvo | Parotěsná zábrana |
| Trvanie programu | 3:55 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, EfficientDry, Poloviční náplň, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, tichý, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | vestavný |
| Home Connect | áno |
| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Čas automatického pohotovostného režimu/siete | 2,0 min |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Spotreba energie v pohotovostnom režime/siete (spôsob vypnutia modulu Wi-Fi nájdete v užívateľskej príručke) | 2,0 W |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
| Farba | N/A |
| Umiestnenie ovládacieho panelu | nahoře |
| Dizajnová rad | Serie | 4 |
| Materiál vnútorného priestoru | celonerezová vana s polinoxovým dnem |
| Možnosti panelu dverí | dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | áno |
| Počet programov | 6 |
| Kontrolka stavu programu | Červená |
| Farebné vnútorné osvetlenie | nie |
| Kontrolka stavu programu v boku dvierok | nie |
| Systém košov | vysoká flexibilita vkládání s košem Vario Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | akustický signál |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
| Vnútorné osvetlenie | nie |
| TimeLight | nie |
| OpenAssist | nie |
| EmotionLight | nie |
| RackMatic | áno |
| Energetická trieda | B |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 915 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 670 mm |
| Hmotnosť | 35,9 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 865 mm |
| Maximálna výška výklenku | 925 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 600 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 608 mm |
| Hmotnosť nábytku vpredu (min - max) | 4.5 - 11 |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 200 mm |
| AquaStop | áno |
| Detská poistka | nie |













Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 18 x | ||
| 4 | 2 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
S myčkou Bosch SBH4EVX08E jsem velmi spokojen. Oceňuji hlavně široký výběr programů, kvalitu mytí, automatické otevírání dvířek a systém VarioPanty, který mi ušetřil spoustu nervů při montáži. Malé příbory jsou dobře uchycené díky vysokým zoubkům v horním koši, takže se během mytí neotáčejí. Koš na příbory se při zasouvání občas trochu zadrhává, ale nijak mě to neomezuje. Myčku určitě doporučuji.
Po prvních několika dnech používání jsme s myčkou velmi spokojeni, podobně jako tomu bylo u naší předchozí. Přechod na tento model byl bez komplikací a splnil naše očekávání.
Velké plus je třetí zásuvka na příbory (tzv. „3. šuplík“), která výrazně zlepšuje organizaci prostoru a umožňuje efektivnější využití spodních košů. Příbory jsou lépe umyté a není potřeba klasický košík, což uvolní místo pro větší nádobí.
Kvalita mytí je zatím bez výhrad – nádobí je čisté i při běžných programech. Oceňujeme také řešení údržby myčky, zejména snadné čištění filtru (síta), které je intuitivní a rychlé.
Bosch SBH4EVX08E je za mě skvělá myčka. Nádobí je perfektně umyté, provoz je příjemně tichý a díky dobře řešeným košům se do ní všechno pohodlně poskládá. Velké plus vidím i v úspornosti a celkově kvalitním provedení.
Uz moja druha umyvacka v inom byte, presne taka ista je ticha, umyva velmi dobre. Nevyhoda je trosku komplikovanejsi navod na instalaciu ale da sa to absolvovat je v nom zbytocne vela informaciach o veciach ktore su jasne a potom clovek zbytocne premysla a vaha
Táto umývačka patrila medzi najdôležitejšie spotrebiče pri výmene spotrebičov. Pokračujem v používaní Bosh, nakoľko prevedenie umývačky od materiálov, usporiadania, výsuvného systému, ovládania, spektrum programov, wifi pripojenie su pri Bosh bezkonkurenčné. Umývačku považujem za efektívnu investíciu, ktorá mi výrazne uľahčuje praktické fungovanie.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.