
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Sporáky Sklokeramické sporáky Sklokeramické sporáky 50cm Electrolux LKR520066W






![]()
![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 446.00 €cena práve teraz314.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73606, Výrobca: Electrolux | ||||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
LKR520066W
Sklokeramický sporák
Detaily produktu
Při horkovzdušném pečení ventilátor rovnoměrně distribuuje teplo do horní i spodní částí trouby a pomáhá připravit rovnoměrně upečené pokrmy.
Klíčové specifikace
Systém tepelné úpravy
Multifunkční
Rozměry (mm)
858x500x600
Třída energetické účinnosti
A
Typ ohřevu desky
Sklokeramický
Max. příkon (W)
7845
Barva
Bílá
Napájecí napětí (V)
230
Čištění trouby
Černý smalt
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ varné desky: Sklokeramický
Levá přední varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1800W/180mm
Levá zadní varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm
Pravá přední varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm
Pravá zadní varná zóna: Hilight s rychlým zahříváním, 1800W/180mm
Typ trouby: Elektrická
Funkce trouby: Spodní ohřev, Gril, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor, Top + Fan (ECO)
Ovládání pro 4 zóny
Čištění trouby: Černý smalt
Jednoduše čistitelné dveře
Odvod par v zadní části sporáku
Nastavitelná výška
Zásuvka pro skladování plechů
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 858 x 500 x 600
Výkon
Systém tepelné úpravy: Multifunkční
Typ ohřevu desky: Sklokeramický
Čištění trouby: Černý smalt
Plocha největšího plechu (cm2): 1164
Vnitřní objem (l): 57
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1200W/140mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1800W/180mm
Levá přední zóna - výkon/průměr: 1800W/180mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1200W/140mm
Instalace
Max. příkon (W): 7845
Barva: Bílá
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 2x40, 3X32, 3x20, 4x16
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.75
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 943 005 706
Rozměry (mm): 858x500x600
Instalace: Volně stojící
Funkce trouby: Spodní ohřev, Gril, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor, Top + Fan (ECO)
Gril: elektrický pevně ukotvený
Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný plech na pečení koláčů, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty
Výbava trouby - rošty: 1 chromovaný otočný rošt
Výsuvy ve výbavě: Kolejnice pro rošt
EAN kód produktu: 7333394045313



| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | LKR520066W |
| Sortiment | sporáky |
| Objem | 57,0 l |
| Inštalácia | Volně stojící |
| Druhy ohrevu | Sklokeramický |
| Výsuvný systém | Kolejnice pro rošt |
| Typ dosky | Sklokeramický |
| Typ rúry | Elektrická |
| Farba | Bílá |
| Ľavá predná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním, 1800W/180mm |
| Ľavá zadná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm |
| Pravá predná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/140mm |
| Pravá zadná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním, 1800W/180mm |
| Funkcie rúry | Spodní ohřev, Gril, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor, Top + Fan (ECO) |
| Systém tepelnej úpravy | Multifunkční |
| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 1800W/180mm |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | No |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 1200W/140mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1200W/140mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 1800W/180mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | No |
| Zásuvka na skladovanie plechov | áno |
| Ovládanie pre 4 zóny | áno |
| Ľahko umývateľné dvere | áno |
| Funkcia rúry | Spodní ohřev, Gril, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor, Top + Fan (ECO) |
| Odvod pár v zadnej časti sporáka | áno |
| Plechy dodávané s rúrou | 1 smaltovaný plech na pečení koláčů, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty |
| Rošty dodávané s rúrou | 1 chromovaný otočný rošt |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Energetická trieda | A |
| Príkon | 7 845,0 W |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| EAN | 7333394045313 |
| Produktové číslo (PNC) | 943 005 706 |
| Nastaviteľná výška | áno |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 858 mm |
| Hĺbka | 600 mm |



Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 2 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Rychlost doručovací služby, spotřebič s ohledem na cenu skvělý
Výměna starého sporáku za nový. Zatím naprostá spokojenost, časová úspora proti předcházejícímu.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.