Parametre Siemens HS658GXS1 - Z VÝSTAVKY
Rozměry spotřebiče595x594x548 mm
Uživatelské rozhraníTFT textový displej s otočným voličem
Integrovaný čisticí systémecoClean Plus - přídavný čisticí program při silnějším znečištění, hydrolytické čištění
Parní technologiefullSteam - pro šetrné vaření zeleniny, ryb a mnoha dalších pokrmů v páře
Druh sensorubakingSensor, roastingSensor Plus
Výsuvný systém3násobný teleskopický výsuv
Typ zástrčkyzalitá zástrčka s uzemněním
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe
Siemens HS658GXS1 - Z VÝSTAVKY
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
SPOTŘEBIČ BYL VYSTAVENÝ NA STUDIU, NEBYL POUŽÍVANÝ
iQ700 Vestavná kombinovaná parní trouba 60 cm nerez HS658GXS1
Technická specifikace
Typ trouby / druh ohřevu
Parní trouba s 15 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní/spodní ohřev, horní/spodní ohřev eco, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň pro pizzu, coolStart (hluboce zmrazené jídlo), spodní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla
další způsoby vaření s párou: pára 100%, regenerační ohřev (ohřívání pokrmů nebo rozpečení pečiva z předešlého dne), kynutí těsta, rozmrazování
elektronická regulace teploty 30 °C - 250 °C
vnitřní objem: 71 l
Design
otočný volič
antracitový smalt
Čištění
EcoClean: zadní stěna, strop, boční stěny
program ecoClean
celoskleněná vnitřní strana dvířek
designové madlo z nerezové oceli
Komfort
5,7" barevný grafický TFT dispej vč. češtiny, s dotykovým ovládáním
automatický návrh teploty
ukazatel aktuální teploty
ukazatel předehřevu
program sabat
další funkce:
program na odvápnění
automatické vyrovnání bodu varu dle nadm.výšky
sušení
cookControl Plus
roastingSensor Plus teplotní sonda
bakingSensor
elektronické hodiny
rychloohřev
LED osvětlení, víceúrovňové LED osvětlení, osvětlení trouby se separátním vypínáním
zásobník na vodu o objemu 1 l
ukazatel vyprázdnění zásobníku na vodu
umístění parního generátoru mimo varný prostor
chladicí ventilátor
nerezový ventilátor
tlačítko info
softMove: snadné otevírání a zavírání dvířek trouby
Výsuvný systém
závěsné rošty,3násobný teleskopický výsuv, plně výsuvný, se stop funkcí
Příslušenství
1 x smaltovaný plech, 1 x děrovaná parní nádoba (velikost S), 1 x děrovaná parní nádoba (velikost XL), 1 x neděrovaná parní nádoba (velikost S), 1 x rošt, 1 x univerzální pánev
Bezpečnost a energetická náročnost
teplota skla dvířek max. 40°C (měřeno uprostřed skla při nastavení trouby na horní/spodní ohřev 180 °C po hodině provozu)
energetická třída: A+
dětská pojistka
bezpečnostní vypínání trouby
ukazatel zbytkového tepla
tlačítko start
spínač kontaktu dveří
Technické informace
energetická třída: A+ (na stupnici třídy energetické účinnosti od A+++ do D)
spotřeba el.energie při konvenčním ohřevu: 0.87 kWh
spotřeba el.energie při cirkulaci/horkém vzduchu: 0.69 kWh
elektrická trouba
objem trouby: 71 l
délka síťového kabelu: 120 cm
celkový příkon elektro: 3.6 kW
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 595 mm x 594 mm x 548 mm
rozměry niky (V x Š x H): 585 mm - 595 mm x 560 mm - 568 mm x 550 mm
„potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
Přehled všech technických informací
Obecné
Šírka (mm) 594 mm
Výška 595 mm
Usable volume (of cavity) - NEW (2010/30/EC) 71 l
Druhy ohřevu Cirkulační gril, Dolní ohřev, Horký vzduch eco, Horní/dolní ohřev, Intenzivní ohřev, Jemné vaření, Kynutí, Maloplošný gril, Pára 100%, Předehřívání, Regenerace, Rozmrazování, Stupeň na pizzu, Sušení, Udržování tepla, Velkoplošný gril
TFT dotykový displej Plus
TFT Touchdisplay
TFT-Display
Přednosti Dětská pojistka, ecoClean, Funkce rychlého prředehřátí
Třída energetické účinnosti A+
Spotřeba energie při provozu s horkým vzduchem (kWh) 0,69 kWh
Nastavitelná teplota (°C) 30 - 100 °C
Otevírání dvířek Výklopná dvířka
Parametre Siemens HS658GXS1 - Z VÝSTAVKY
Rozměry spotřebiče595x594x548 mm
Uživatelské rozhraníTFT textový displej s otočným voličem
Integrovaný čisticí systémecoClean Plus - přídavný čisticí program při silnějším znečištění, hydrolytické čištění
Parní technologiefullSteam - pro šetrné vaření zeleniny, ryb a mnoha dalších pokrmů v páře
Druh sensorubakingSensor, roastingSensor Plus
Výsuvný systém3násobný teleskopický výsuv
Typ zástrčkyzalitá zástrčka s uzemněním
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe
Všeobecné| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | HS658GXS1 - Z VÝSTAVKY |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Otváranie dvierok | Výklopná dvířka |
| Vyrobeno v Nemecku | áno |
| Počet druhov ohrevov | 19 |
| Prívod vody | nádržka na vodu |
| Objem zásobníka na vodu | 1,0 l |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x smaltovaný plech, 1 x rošt, 1 x univerzální pánev, 1 x Zásobník páry, děrovaný, velikost S, 1 x Zásobník páry, děrovaný, velikost XL, 1 x Zásobník páry, neděrovaný, velikost S |
| Druhy ohrevu | rozmrazování, pára 100%, kynutí, ohřívání pokrmů, 4D horký vzduch, sušení, velkoplošný gril, horký vzduch eco, intenzivní ohřev, maloplošný gril, standardní ohřev, horní/dolní ohřev ECO, pizza ohřev, vaření při nízké teplotě, coolStart (hluboce zmrazené j |
| Parná technológia | fullSteam - pro šetrné vaření zeleniny, ryb a mnoha dalších pokrmů v páře |
| Výsuvný systém | 3násobný teleskopický výsuv |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
DizajnŠpecifikácieKomfort| Crisp | nie |
| Pizza stupeň | áno |
| Air Fry | nie |
| Automatické otváranie dverí pomocou hlasového ovládania | nie |
| Druh senzora | bakingSensor, roastingSensor Plus |
| Podporné systémy | Nádobí |
| Užívateľské rozhranie | TFT textový displej s otočným voličem |
Asistent varenia| Počet druhov ohrevov a kombinácií | 19 |
| Rýchly predohrev | áno |
Funkcie| Integrovaný čistiaci systém | ecoClean Plus - přídavný čisticí program při silnějším znečištění, hydrolytické čištění |
| coolStart | áno |
Pripojenie| Príkon | 3 600,0 W |
| Istenie | 16 A |
| Typ zástrčky | |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 120,0 m |
Technické špecifikácie| Priložené užívateľské príručky | [PL] |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 594 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hĺbka | 548 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 675 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 690 mm |
| Hmotnosť | 46,3 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 585 mm |
| Maximálna výška výklenku | 595 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 560 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 568 mm |
Bezpečnosť| Bezpečnostné zariadenia | dětská pojistka, ukazatel zbytkového tepla, bezpečnostní vypnutí pečicí trouby, tlačítko start, spínač kontaktu dveří |