
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Sušičky Akčné modely Electrolux Electrolux EW8D394MC






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 964.00 €cena práve teraz647.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73424, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW8D394MC
Sušička 800 UltraCare
Detaily produktu
Sušička s tepelným čerpadlem 800 UltraCare využívá technologii 3DSense pro zjištění vlhkosti do hloubky pro důkladné usušení každého oblečení. Perfektně suší i silnější textilie, jako jsou přikrývky nebo péřové bundy, které zůstávají nadýchané a nepřichází o svou izolační funkci.
Klíčové specifikace
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) 106
Účinnost kondenzace (%) 91
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 65
Třída emisí hluku šířeného vzduchem C
Jmenovitá kapacita sušení (v kg) 9.0
Délka ECO programu (hod:min) 3:19
Délka ECO programu - částečná náplň (hod:min) 1:50
Spotřeba energie v kWh na cyklus, na základě programu eco 40-60. 1.06
Kompletní specifikace
Specifikace
Maximální náplň: 9 kg
Technologie tepelného čerpadla dosahuje vynikající energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc
Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 1.460 (1.680) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.
Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání
Typ displeje: Bílý LED
Indikátory fáze sušení pro: suché do skříně, automatické ochlazování po ukončení programu, suché k žehlení, suché do skříně, extra suché, funkce proti pomačkání - konec
Další indikátory: zanesený filtr, plná kondenzační nádržka, kondenzace
Vnitřní osvětlení pro optimální viditelnost v sušičce.
Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.56 l,V levé části panelu
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Výkon
Způsob sušení: s tepelným čerpadlem
Kapacita sušičky (kg): 9
Objem bubnu (l): 118
Reverzní otáčení bubnu: Ano
Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let
Instalace
Délka přívodního kabelu (m): 1.45
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 5
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 106
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 65
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: C
Jmenovitá kapacita sušení (v kg): 9.0
Spotřeba energie v kWh na cyklus, na základě programu eco 40-60.: 1.06
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 916 099 884
Rozměry (mm): 850x596x662
Ovládání: Bílý LED
Materiál bubnu: Nerezová ocel Protex
Standardní příslušenství: Hřeben na čištění kondenzátoru
Uložení kondenzační nádrže: V levé části panelu
Počet funkcí ovládacího tlačítka: 9
Materiál těla: Ocel
Kapacita nádrže: 5.56
Pozice filtru: přední část
Woolmark: Woolmark Blue
EAN kód produktu: 7333394055206










| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW8D394MC |
| Sortiment | sušičky |
| Druh | sušička s tepelným čerpadlom |
| Spôsob sušenia | s tepelným čerpadlem |
| Typ displeja | Bílý LED |
| Kapacita sušenia | 9 kg |
| Systém motora | Invertorový motor se zárukou 10 let |
| Vnútorné osvetlenie bubna | áno |
| Materiál bubna | Nerezová ocel Protex |
| Farba panelu | Bílá |
| Technológia tepelného čerpadla dosahuje vynikajúcu energetickú účinnosť - až o 40% úspory energie navyše | áno |
| Spätný chod bubna uvoľní šaty a zabraňuje zamotaniu a pokrčeniu | áno |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Indikátory fázy sušenia pre | funkce proti pomačkání - konec, automatické ochlazování po ukončení programu, suché do skříně, suché do skříně, extra suché, suché k žehlení |
| Ďalšie indikátory | kondenzace, zanesený filtr, plná kondenzační nádržka |
| Uloženie kondenzačnej nádrže | V levé části panelu |
| Kapacita nádrže | 5,56 l |
| Kapacita a uloženie kondenzačnej nádrže | 5.56 l,V levé části panelu |
| Ovládanie | Bílý LED |
| Reverzná funkcia bubna | áno |
| Štandardné príslušenstvo | Hřeben na čištění kondenzátoru |
| Počet funkcií ovládacieho tlačidla | 9 |
| Pozícia filtra | přední část |
| Energetická trieda | A+++ |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
| Spotreba energie (program sušenia bavlny na uloženie) | jen 1.460 (1.680) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min. |
| Istenie | 5 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| Umiestnenie dverných zámkov | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| EAN | 7333394055206 |
| Produktové číslo (PNC) | 916 099 884 |
| Materiál tela | Ocel |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 662 mm |
| Objem bubna | 118 l |










Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 12 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Kvalitní spotřebič který splňuje všechny mé požadavky.
Dobrý den,mysleli jsme že se nám takový spotřebič nevejde do bytu, ale nakonec jsme místo našli a jsme nadšení.Vlhkost a překážející sušák na prádlo jsou minulost. Prach a kočičí chlupy jsou vždy ve filtru nikoliv na oblečení. Teplé a suché prádlo skládáme rovnou do skříně.DěkujemeMarek
Se sušičkou Elektrolux jsem velmi spokojená. Prádlo není pomačkané.
Nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Nechápu, jak jsme bez sušičky vůbec mohli fungovat. Doporučuji každému!
Značka byla po zkušenostech jasná volba a 10 let záruka na motor to ještě umocnila. Jednoduché ovládání a skvělá péče o prádlo. Do jiné značky bych ani nešel.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.