
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Plne integrované zabudovateľné umývačky Plne integrované zabudovateľné umývačky 60cm Electrolux EES47400L






![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 752.00 €cena práve teraz427.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73417, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EES47400L
Vestavná myčka nádobí série 600 SatelliteClean
Detaily produktu
Myčka nádobí 600 SatelliteClean® je vybavena inovativním ostřikovacím ramenem, které ve srovnání se standardním systémem zajišťuje 3krát lepší pokrytí prostoru myčky. Zaručuje mytí od rohu k rohu, takže i těsně naskládané nádobí je důkladně umyté.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce
Vestavná
Instalace
Vestavná, plně integrovaná
Rozměry (mm)
818x596x550
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
820-900x600x550
Programy
160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Délka přívodního kabelu (m)
1.5
Délka napouštěcí hadice (cm)
150
Délka vypouštěcí hadice (cm)
150
Kompletní specifikace
Specifikace
8 programů, 3 teplot(y)
Mycí programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Kapacita mytí: 13: Podle normy IEC pro sadu nádobí. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička.
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikace funkcí: indikátor pro leštidlo, sůl, budík, fáze sušení, vybraný program, světelný bod na podlaze, dvoubarevný, zpožděný start 1-24h, XtraPower - extra silný, GlassCare, Machine Care
Výškově nastavitelný horní košík
Horní košík má skládací poličky na šálky, Plastové držadlo
Dolní košík má 2 foldable tines,Plastic handle
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Inverter BLDC
Paprsek na podlaze: červený a zelený
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 13
Trvání programu (h:min): 4:00
Instalace
Rozměry (mm): 818x596x550
Délka přívodního kabelu (m): 1.5
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 150
Příkon (W): 1950
Napájecí napětí (V): 220-240
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Hmotnost (kg): 34
Kolečka a nožičky: 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm)
Energie
Frekvence (Hz): 50
Třída energetické účinnosti: C
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 74
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 9.9
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 44
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 43.9
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 536 607
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, plně integrovaná
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x550
Programy: 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání
Počet programů: 8
Počet teplot: 3
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zbývající čas, zpožděný start, servisní kód
Vlastnosti dolního koše: 2 foldable tines,Plastic handle
Vlastnosti horního koše: skládací poličky na šálky, Plastové držadlo
EAN kód produktu: 7333394053639

![]() | Odložený štart 1-24hod.Spustite vašu umývačku riadu, kedykoľvek vám to vyhovuje. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EES47400L |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Počet sád riadu | 13 |
| Počet teplôt | 3 |
| Spôsob sušenia | AirDry |
| Inštalácia | Vestavná, plně integrovaná |
| Vodný senzor | áno |
| Zariadenia proti zaplaveniu | spínací plovák |
| Typ napúšťací hadice | Aqua control |
| Systém motora | Inverter BLDC |
| Typ konštrukcie | Vestavná |
| 8 programov, 3 teplôt(y) | áno |
| Počet programov | 8 |
| Odložený štart | áno |
| Panel s textom a symbolmi | áno |
| Vodný senzor detekuje úroveň zašpinenia vody a upravuje spotrebu vody | áno |
| Indikácia funkcií | světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, fáze sušení, GlassCare, Machine Care, vybraný program, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný |
| Lúč na podlahe | červený a zelený |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horného koša | skládací poličky na šálky, Plastové držadlo |
| Vlastnosti dolného koša | 2 foldable tines, Plastové držátko |
| Programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Umývacie programy | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový, Opláchnutí a čekání |
| Energetická trieda | C |
| Spotreba vody | 9,9 l |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Index energetickej účinnosti | 43,9 |
| Príkon | 1 950,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 15,0 m |
| Kolieska a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7333394053639 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 536 607 |
| Pohotovostný režim | 0,5 W |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 34,0 kg |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 500 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 820-900x600x550 mm |

Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 3 x | ||
| 4 | 1 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Umývačka je kvalitne spracovaná. Tichý chod, intuitívne ovládanie a kvalitne umytý riad. Automatické otvorenie dvierok je veľmi praktické, ale trochu hlučné.
80% Výbornémám ji krátce, plní funkci jak má, takže zatím spokojenost.
Výborný poměr výkonu a ceny, který opravdu potěší.
Super Myčka za rozumné peníze. Myje nádherné, nádobí je čisté. První zkušenost s Electrolux a jsem velmi spokojen.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.