
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s predným plnením Parné Electrolux EW7F4485CQ






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
5 rokov záruka doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 811.00 €cena práve teraz515.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 5 rokov, Kód: 2T73411, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EW7F4485CQ
Pračka předem plněná 700 SteamCare UniversalDose
Detaily produktu
Pračka SteamCare rychle osvěží i jemné prádlo, které nepotřebuje ještě vyprat. Pára navíc pomáhá redukovat pomačkání* a eliminuje pachy.**
*Na základě interního testu porovnávajícího množství pomačkání na 100% bavlněné látce před a po cyklu SteamRefresh. **Na základě externího testu porovnávajícího zápach cigaretového kouře ve 100% bavlněné tkanině před a po cyklu SteamRefresh.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
A
Délka cyklu, program Eco 40-60
3:35
Třída účinnosti odstředění
B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
72
Rozměry (mm)
847x597x576
Barva
Bílá
Kompletní specifikace
Specifikace
Náplň prádla: 8 kg
Rychlost odstřeďování: ot./min.
Program pro hedvábí
Prací programy: Quickcare 69Min, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna/hedvábí, rychlý 20 minut, pára - osvěžení , odstřeď./vypouštění, máchání , Sportwear, přikrývka, outdoor, Hygiena, Eco 40-60
Protipěnový systém
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:35
Objem bubnu (l): 60
Instalace
Rozměry (mm): 847x597x576
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.62
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1400
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 495 201
Prací programy: Quickcare 69Min, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna/hedvábí, rychlý 20 minut, pára - osvěžení , odstřeď./vypouštění, máchání , Sportwear, přikrývka, outdoor, Hygiena, Eco 40-60
Funkce: zap./vyp., Temp, Spin, předpírka, Stain, ExtraRinse, tichý, SteamEasyIron, Pods, DelayRemote, TimeManager, start/pauza
Woolmark: Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
Barva předních dvířek: E Dark Grey White Ring
EAN kód produktu: 7333394040905
Jazyk ovládacího panelu: čeština











| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW7F4485CQ |
| Sortiment | práčky |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 8 kg |
| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | E Dark Grey White Ring |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Programy | bavlna , jemné prádlo, přikrývka, Eco 40-60, Hygiena, outdoor, QuickCare 69 min., rychlý 20 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, Sportwear, pára - osvěžení , syntetika, vlna/hedvábí |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
| Detský zámok | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Funkcie | DelayRemote, ExtraRinse, zap./vyp., Pods, předpírka, tichý, Spin, STAIN, start/pauza, SteamEasyIron, Temp, TimeManager |
| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394040905 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 495 201 |
| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 576 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 450 mm |
| Objem bubna | 60 l |











Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 44 x | ||
| 4 | 1 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Doma jsem již používala sušičku Electrolux, se kterou jsem byla moc spokojená, takže i pračka Electrolux byla jasná volba.Nejvíce oceňuji možnost nastavení délky pracího cyklu.Pračka krásně vypadá, šuplík na prací prostředek je praktický, pere tiše.Jediné, co mi chybí, je program na smíšené prádlo. Peru jej ale na bavlnu a je to v pořádku.
Překvapila mě velice její jednoduchost a rychlost. Pračka disponuje řadou programů, které jsou skvělé a vybere si každý. Program na samočistění je též skvělý. Propojeni s aplikaci oceňuji velice, jelikož oznámení po skončení programu nebo zapnutí na dálku, aby bylo vypráno, až dorazíte domů, to je za mě opravdu top.
Pracka nam fungovala dva tydny a pote prestala zdimat pradlo. Jinak funguje dobre
Hezký výrobek, který splňuje mé požadavky. Spolu se susičkou super.
Zakoupili jsme si pračku před 14 dní a od té doby s ní denně pereme. Moc jsme s ní spokojeni.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.