
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 60cm Electrolux EIS62453IZ






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 881.00 €cena práve teraz519.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T72694, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EIS62453IZ
Varná deska indukční série 700 SenseBoil SaphirMatt
Detaily produktu
Indukční varná deska 700 SenseBoil® hlídá vaši vřící vodu. Automaticky upraví nastavení teploty detekcí vody blížící se k bodu varu a sníží stoupající bubliny na stabilní perlení. Můžete se tak soustředit na přípravu chutných jídel namísto sledování varu vody.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu desky
Plně indukční
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
44x560x490
Barva
Matně černá
Instalace
Vestavná
Typ rámečku
Bez rámečku
Ovládání
Dotykové posuvné ovládání DirectTouch
Typ výrobku
elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu
Sklo
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ desky: indukční
Ovládání: dotykové
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Detekce hrnců a pánví
Levá přední: Indukční, 2300/3200W/210mm
Levá zadní: indukční, 2300/3200W/210mm
Střední přední: ,
Střední zadní: ,
Pravá přední: indukční, 1400/2500W/145mm
Výkon
Typ ohřevu desky: Plně indukční
Kontrolní funkce: 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, Eco časovač (využití zbytkového tepla), flexibilní Power Management, Heat memory, propojen s odsavačem Hob2Hood, Samostatné ovládací zóny, zajištění/odjištění ovládacího panelu, Levý Bridge, minutka, pauza, SenseCook Boil, vypnutí zvuku
Levá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1400/2500W/145mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1800/2800W/180mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 44x560x490
Délka přívodního kabelu (m): 1.5
Požad. jištění (A): 2x16
Hloubka výřezu (mm): 490
Šířka výřezu (mm): 560
Radius výřezu (mm): 5/10 integrovaný
Hmotnost (kg): 10.9
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 599 335
Barva: Matně černá
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Bez rámečku
Ovládání: Dotykové posuvné ovládání DirectTouch
Typ výrobku: elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu: Sklo
Levá přední zóna: Indukční
Levá zadní zóna: indukční
Pravá přední zóna: indukční
Pravá zadní zóna: Indukční
Levá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Levá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Napájecí napětí (V): 220-240/400V2N nebo připojení na 1 fázi - 230 V/jistič 16 A
EAN kód produktu: 7333394049441

























| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EIS62453IZ |
| Sortiment | varné dosky |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Plně indukční |
| Typ dosky | indukční |
| Farba | Matně černá |
| Materiál ovládacieho panelu | Sklo |
| Typ rámčeka | Bez rámečku |
| Ľavá predná varná zóna | Indukční |
| Ľavá zadná varná zóna | indukční |
| Pravá predná varná zóna | indukční |
| Pravá zadná varná zóna | Indukční |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu | áno |
| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | , |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1400/2500W/145mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 1800/2800W/180mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | , |
| Ovládanie | Dotykové posuvné ovládání DirectTouch |
| Podsvietené ukazovatele | áno |
| Detekcia hrncov a panvíc | áno |
| Kontrolné funkcie | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, Eco časovač (využití zbytkového tepla), flexibilní Power Management, Heat memory, propojen s odsavačem Hob2Hood, Samostatné ovládací zóny, zajištěn |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | elektrická varná deska |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| EAN | 7333394049441 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 599 335 |
| Radius výrezu | 5/10 integrovaný mm |
| Hmotnosť | 10,9 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 44x560x490 mm |
| Hĺbka výrezu | 490 mm |
| Šírka výrezu | 560 mm |

























Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 52 x | ||
| 4 | 2 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Deska vypadá perfektně, ovládání je pohodlné, časovač na každou zónu. Osvědčil se i BOIL Sense, takže jsme spokojeni.
Vyměnil jsem původní plynovou desku za tuto indukční. Byla to trefa do černého. Oproti plynu velmi rychlý start vaření. Regulace výkonu jednotlivých varných zón je plynulá. Ovládání intuitivní, příjemné. Funkce SenseBoil dokonce funguje. Je ovšem nutno dodržet doporučení výrobce na způsob použití. To, že voda jde do varu očividně registruje senzor otřesů. A tak např. kávovar umístěný vedle desky může tuto funkci negativně ovlivnit. Pokud se použije jak má, voda skutečně nevzkypí a nepřeteče. Samostatnou kapitolou je matný povrch desky. Elegantní, dobře se čistí. Na rozdíl od hladkých desek na ní nejsou vidět čmouhy, otisky prstů či prach. Velmi hodnotím zvýšenou bezpečnost danou matným (hrubším) povrchem. Na rozdíl od hladkých desek zde hrnce po povrchu nekloužou. Nestane se tak, že by při míchání pokrmu v hrnci došlo k nebezpečí jeho sklouznutí z desky.
Varná deska s povrchem SaphirMat je naprosto skvělá nejen po designové stránce, kdy se vám nic na pracovní desce neleskne, ale i po praktické stránce, kdy se deska perfektně udržuje, není na ní v zásadě nic vidět, jako na lesklém povrchu, kde po pár vaření byly neodstranitelné výpaly při kontaktu s nádobím a drobné škrábance po pohybu a přemisťování nádobí po desce. Varná deska má skvělou citlivost, funkce sense boil krásně pohlídá, aby voda nepřetekla, jen je potřeba si nastudovat, jak dát poklici, aby funkce měla účinnost. Celkově jsme s intuitivním ovládáním varné desky spokojení a přechod na indukci nám dost zrychlil vaření, někdy si říkáme zda vůbec potřebujeme varnou konev, protože na indukci je to prostě fofr. Varnou desku máme doplněnou o odsavač par s funkcí Hob2hood, takže nemusíme řešit zapínání odsavače, ale varná deska nepřímo komunikuje s ním a upravuje intenzitu odsávání dle intenzity vaření. Za nás dokonalá kombinace, která usnadní a zpříjemní vaření.
Konečně krásná designová varná deska, na které není vidět každé smítko nebo kapka.
Indukční desku jsme si pořizovali do nové kuchyně, má krásný matný vzhled, dobře se udržuje, lze propojit dvě varné zóny, což velmi oceňuji, přikoupili jsme i odsavač par Electrolux k bezdrátovému propojení.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.