
ONLINE DO 23°°
Siemens Online Brand Store Chladenie a mrazenie Americké kombinácie side by side Siemens KF96DPXEA





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
5 rokov záruka doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 3 009.00 €cena práve teraz2 377.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 5 rokov, Kód: 2T72674, Výrobca: Siemens | |||||||||||||
|
Siemens KF96DPXEA
French door chladnička s mrazákem dole 183 x 90.5 cm Černý nerez
![]() | noFrostVďaka systému noFrost sa chladný vzduch rozvádza ventilátorom do každého kúta mraziaceho priestoru. Zároveň sa odvádza vlhkosť a voda z topiacej námrazy sa vyparuje mimo spotrebiča. Zbavte sa raz a navždy namáhavého odmrazovania. |
BigBoxJahňacie stehno, pizza veža alebo vysoká zamrazovacia dóza na čerstvé čučoriedky - pre obzvlášť veľké a neskladné potraviny potrebujete extra veľký mraziaci priestor. A priehradka bigBox Vám ponúka veľa miesta pre optimálne skladovanie a uskladnenie. | ![]() |
![]() | SupermrazenieAby nedošlo pri vkladaní nových čerstvých potravín k nežiaducemu zvýšeniu teploty, mali by ste aspoň 24 hodín pred ich vložením do mrazničky stlačiť tlačidlo supermrazenia. Tým sa automaticky zníži teplota vo vnútri mrazničky až na -30 ° C a zabráni sa oteplenie už zmrazených potravín. |
SuperchladenieKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu superchladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | Home ConnectSvet technologických inovácií sa neustále vyvíja. Krok za krokom je stále viac spotrebičov viac inteligentných a prepojených. S domácimi spotrebičmi Siemens podporujúcimi Wi-Fi a technológiu Home Connect si tento vývoj konečne našiel cestu do vášho domova. Spolupráca cez Wi-Fi pripojiteľných spotrebičov, chytrého programového vybavenia a intuitívna aplikácia ponúka širokú škálu možností. Zatiaľ čo niektoré uľahčí prácu, iné otvárajú úplne nové spôsoby, a všetky dohromady činí každodenný život tak efektívny a pohodlný ako nikdy predtým. A vy môžete tráviť viac času vecami, ktoré máte radi. Pre život menej obyčajný. |
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
iQ700, Americká chladnička s mrazničkou dole, 183 x 90.5 cm, BlackSteel, Total noFrost
noFrost
Standardní dveře, barva dveří: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů, barva boků: antracitová ocel
dveře: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: E
užitný objem celkem: 574 l
spotřeba energie: 327 kwh/rok
hlučnost: 39 dB; třída hlučnosti: C
Design
barva dveří: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů, barva bočních stran: antracitová ocel
plně osvětlená prosklená zadní stěna
vnitřní prostor dekorován kovovými prvky
horizontální a vertikální integrované madlo
LED osvětlení
Komfort a bezpečnost
výdejník vody: přímé připojení na vodu
Total noFrost - už žádné odmrazování mrazničky ani kapky vody na zadní stěně chladničky
Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání, vzdálená diagnostika
7 segmentové elektronické ovládání
oddělená regulace teploty pro chladicí a mrazicí část
možnost nastavení funkce Holiday
uzamykatelné ovládání
dětská pojistka, režim šabat, možnost nastavení Eco modu, možnost nastavení funkce Holiday
akustický varovný signál pro chladničku i mrazničku, optický varovný signál při otevřených dveřích
funkce superCooling: automatická deaktivace
funkce superFreezing
Výdejník ledu a pitné vody
produkce ledu: 5 kg / 24 h.
osvětlený výdejník kostek ledu, ledové tříště a pitné vody
automatický výrobník ledu
vodní filtr
výdej pitné vody
ledová tříšť
výrobník ledu
Chladicí prostor
čistý objem chladící části : 375 l
LED osvětlení v chladící částí
multiAirflow systém
počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 5, z toho 4 x výškově nastavitelná, 1 x dělitelná s možností umístit do parkovací polohy
flexShelf - variabilní police pro skladování lahví či drobných potravin
1 x velká přihrádka a 3 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
přihrádka na máslo/sýry
Freshness System
1 přihrádka hyperFresh <0°C> - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti na kolečkách - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou
Mrazicí prostor
čistý objem mrazicí části : 199 l
mrazicí kapacita 24h : 16 kg
osvětlení mrazničky
LED osvětlení v mrazící části
6 x transparentní mrazicí zásuvka
funkce superFreezing
Technické informace
4 kola pro snadnější přepravu, 3 z nich výškově nastavitelné
klimatická třída: SN-T
napětí: 220 - 240 V
délka přívodní hadice na vodu: 200 cm
délka přívodního kabelu: 240 cm
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 183.0 cm x 90.5 cm x 73.1 cm




































Siemens KF96DPXEA
French door chladnička s mrazákem dole 183 x 90.5 cm Černý nerez
![]() | noFrostVďaka systému noFrost sa chladný vzduch rozvádza ventilátorom do každého kúta mraziaceho priestoru. Zároveň sa odvádza vlhkosť a voda z topiacej námrazy sa vyparuje mimo spotrebiča. Zbavte sa raz a navždy namáhavého odmrazovania. |
BigBoxJahňacie stehno, pizza veža alebo vysoká zamrazovacia dóza na čerstvé čučoriedky - pre obzvlášť veľké a neskladné potraviny potrebujete extra veľký mraziaci priestor. A priehradka bigBox Vám ponúka veľa miesta pre optimálne skladovanie a uskladnenie. | ![]() |
![]() | SupermrazenieAby nedošlo pri vkladaní nových čerstvých potravín k nežiaducemu zvýšeniu teploty, mali by ste aspoň 24 hodín pred ich vložením do mrazničky stlačiť tlačidlo supermrazenia. Tým sa automaticky zníži teplota vo vnútri mrazničky až na -30 ° C a zabráni sa oteplenie už zmrazených potravín. |
SuperchladenieKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu superchladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
![]() | Home ConnectSvet technologických inovácií sa neustále vyvíja. Krok za krokom je stále viac spotrebičov viac inteligentných a prepojených. S domácimi spotrebičmi Siemens podporujúcimi Wi-Fi a technológiu Home Connect si tento vývoj konečne našiel cestu do vášho domova. Spolupráca cez Wi-Fi pripojiteľných spotrebičov, chytrého programového vybavenia a intuitívna aplikácia ponúka širokú škálu možností. Zatiaľ čo niektoré uľahčí prácu, iné otvárajú úplne nové spôsoby, a všetky dohromady činí každodenný život tak efektívny a pohodlný ako nikdy predtým. A vy môžete tráviť viac času vecami, ktoré máte radi. Pre život menej obyčajný. |
| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | KF96DPXEA |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnosť max | 39 dB |
| Objem chladničky | 375,0 l |
| Objem mrazničky | 199,0 l |
| Typ displeja | 7 segmentů |
| LED osvetlenie | áno |
| Prívod vody | Přímé připojení na vodu |
| Dodávané príslušenstvo | 3 x Přihrádka na vejce |
| Dekoračný rám / doska | dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| Typ pántu | ploché panty |
| Madlo dvierok podľa typu | integrované horizontální a vertikální madlo |
| Súčet objemu mraziacich oddielov | 199 |
| Home Connect | áno |
| Funkcie Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování a ovládání |
| Kamera | nie |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Kompatibilný s Matter | nie |
| Farba | tmavý nerez |
| Záves dverí | Levý a pravý |
| Madlo dvierok | integrované horizontální a vertikální madlo |
| Ovládanie | Úspor.nastav./nastav.:dovolená, Spínač supermrazení, Spínač supermrazení, Spínač supechlazení, Spínač supechlazení, ukazat. teploty mraz. prostoru, ukazat. teploty chlad. prostoru, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmr |
| Basic touch control | áno |
| Variabilná polička | nie |
| Menšia tvorba námrazy | nie |
| Polička s ľahkým prístupom | nie |
| Freshness systém | hyperFresh |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko, Tlačítko, Přes app |
| Veľmi tichý spotrebič | nie |
| Dotykové ovládanie | áno |
| Počet priehradiek na vajcia | 3 |
| Počet priehradok vo dverách - chladnička | 4 |
| Osvetlenie chladničky s nízkym príkonom | LED-kontrolky |
| Počet odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 5 |
| Počet výškovo nastaviteľných odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 4 |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | LED |
| Doba skladovania pri poruche | 11 |
| Hviezdičkové hodnotenie mrazničky | 4 |
| Počet mraziacich priehradok (ks) | 6 |
| Počet zásuvek v mrazničce (ks) | 6 |
| Príkon osvetlenia - mraznička | LED |
| Tichý program | nie |
| NoFrost | áno |
| Superchladenie | áno |
| Supermrazenie | áno |
| Eco | áno |
| LowFrost | nie |
| BigBox | áno |
| VarioShelf | nie |
| EasyAccess shelf | nie |
| VarioZone | nie |
| Automatické odmrazování | Total noFrost |
| Energetická trieda | E |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Spotreba energie | 327 kWh/rok |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
| Dĺžka prívodného kábla | 240,0 m |
| Šírka | 905 mm |
| Výška | 1 830 mm |
| Hĺbka | 731 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 998 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 1 905 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 768 mm |
| Hmotnosť | 141,2 kg |




































Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 9 x | ||
| 4 | 5 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Táto chladnička ma veľmi dobre riešeny chladiaci priestor, Ledkove osvetlenie veľmi pekne presvieti priestor. Nemám čo vytknúť
Výborný spotrebič. Veľmi priestranná.
Luxusna chladnicka s vyrobnikom ladu ktora aj super vyzera
80% VýbornéSkvělý design. Jednoduché ovládací prvky. Velký úložný prostor, který si lze uspořádat dle vlastní potřeby. Dostatečně výkonný dávkovač ledu. Trochu hlučnější. Jedním slovem skvělá.
80% VýbornéLednice splnila očekávání. Je trochu hlučnější než jsem čekal. Velmi prostorná. Výdejník ledu lednici obohatí a jeho výkon je dostatečný.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.