
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Vstavané umývačky riadu s panelom Vstavané umývačky riadu s panelom 60cm AEG FES5368XZM






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 893.00 €cena práve teraz529.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T69848, Výrobca: AEG | |||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
![]() | Spustite vašu umývačku riadu, keď to vyhovuje vášmu rozvrhuZískajte späť kontrolu nad svojím časom. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
Odstráňte BAKTERY POMOCI EXTRAHYGIENEFunkčnosť v oblasti hygieny Vám poskytne maximálnu čistotu a bezpečnosť. Silná oplachovacia fáza, ktorá zahrieva vodu na teplotu 69 ° C, zaručuje takmer úplnú likvidáciu baktérií v umývačke. Ideálne nielen pre domácnosti s malými deťmi alebo alergikami. | ![]() |
![]() | KOŠ QUICKLIFT nastaví svoju výšku tak, ako je to pre Vás pohodlnéHorný koš je vybavený funkciou QuickLift. Vďaka tejto funkcii môžete ľahko upraviť výšku horného koša podľa vašich potrieb, a to aj pri plnom zaťažení. |
Automatické otváranie dverí AIRDRYTechnológia AirDry vďaka cirkulácii vzduchu zabezpečuje efektívnejšie sušenie a zároveň minimalizuje spotrebu energie. Dvere umývačky sa pred ukončením cyklu sušenia otvoria o 10 centimetrov, aby sa vzduch, ktorý sa dosuší, dostal dovnútra. Už žiadne zaschnuté kvapky. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
FES5368XZM
VESTAVNÁ MYČKA NÁDOBÍ 60 CM AIRDRY
DETAILY PRODUKTU
Pět sprchovacích rovin a satelitní rameno s dvojí rotací zabezpečují nejdůkladnější umytí veškerého nádobí. Voda se dostane v přeplněné myčce do každého koutu i mezi nádobí uložené těsně vedle sebe a důkladně ho umyje.
Klíčové specifikace
Typ konstrukce
Vestavná
Instalace
Vestavná, viditelný ovládací panel
Třída energetické účinnosti
D
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
42
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh)
84
Jmenovitá kapacita (sad nádobí)
13
Spotřeba vody na cyklus (lit.)
9.9
Kompletní specifikace
Specifikace
Instalace: Vestavná, viditelný ovládací panel
Myčka pro instalaci ve výšce
Kapacita mytí: 13: Podle normy IEC pro sadu nádobí. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička.
8 programů, 4 teplot(y)
Mycí programy: 160 minut, 60 minut, 90 minut, Auto, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání
Systém sušení: AirDry
Panel s textem a symboly
Funkce odloženého startu 1-24 hodin
Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody
Indikátor doplnění soli
Indikace funkcí: zpožděný start 1-24h, fáze sušení, extra hygienický, GlassCare, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, fáze mytí, XtraPower - extra silný
Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení
Horní košík má skládací poličky na šálky, plastové barevné madlo
Dolní košík má 4 foldable plate racks, Plastic coloured handle
Výkon
Systém sušení: AirDry
Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let
Instalace
Rozměry (mm): 818x596x575
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 150
Požad. jištění (A): 10
Typ napouštěcí hadice: Aqua control
Čistá hmotnost (kg): 38.1
Kolečka a nožičky: 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm)
Energie
Třída energetické účinnosti: D
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 42
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 84
Jmenovitá kapacita (sad nádobí): 13
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 9.9
Trvání programu (h:min): 4:00
Pohotovostní režim (W): 0.5
Index energetické účinnosti: 49.9
Příkon (W): 1950
Napájecí napětí (V): 220-240
Frekvence (Hz): 50
Účinnost mytí: 1.121
Účinnost sušení: 1.061
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 911 524 120
Typ konstrukce: Vestavná
Instalace: Vestavná, viditelný ovládací panel
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 820-900x600x550
Délka přívodního kabelu (m): 1.5
Programy: 160 minut, 60 minut, 90 minut, Auto, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání
Počet programů: 8
Počet teplot: 4
Zařízení proti zaplavení: spínací plovák
Vodní senzor: Ano
Displej zobrazuje: zpožděný start, zbývající čas, servisní kód
Vlastnosti dolního koše: 4 foldable plate racks, Plastic coloured handle
Vlastnosti horního koše: skládací poličky na šálky, plastové barevné madlo
EAN kód produktu: 7332543809929







![]() | Spustite vašu umývačku riadu, keď to vyhovuje vášmu rozvrhuZískajte späť kontrolu nad svojím časom. Táto umývačka riadu sa spustí, keď to chcete vy. Pomocou funkcie odloženého štartu ju môžete naplniť, kedy chcete, a naprogramovať čas jej spustenia podľa vášho rozvrhu. Spustenie môžete odložiť až o 24 hodín. |
Odstráňte BAKTERY POMOCI EXTRAHYGIENEFunkčnosť v oblasti hygieny Vám poskytne maximálnu čistotu a bezpečnosť. Silná oplachovacia fáza, ktorá zahrieva vodu na teplotu 69 ° C, zaručuje takmer úplnú likvidáciu baktérií v umývačke. Ideálne nielen pre domácnosti s malými deťmi alebo alergikami. | ![]() |
![]() | KOŠ QUICKLIFT nastaví svoju výšku tak, ako je to pre Vás pohodlnéHorný koš je vybavený funkciou QuickLift. Vďaka tejto funkcii môžete ľahko upraviť výšku horného koša podľa vašich potrieb, a to aj pri plnom zaťažení. |
Automatické otváranie dverí AIRDRYTechnológia AirDry vďaka cirkulácii vzduchu zabezpečuje efektívnejšie sušenie a zároveň minimalizuje spotrebu energie. Dvere umývačky sa pred ukončením cyklu sušenia otvoria o 10 centimetrov, aby sa vzduch, ktorý sa dosuší, dostal dovnútra. Už žiadne zaschnuté kvapky. | ![]() |
| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | FES5368XZM |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu s panelom |
| Hlučnosť max | 42 dB |
| Počet sád riadu | 13 |
| Počet teplôt | 4 |
| Spôsob sušenia | AirDry |
| Inštalácia | Vestavná, viditelný ovládací panel |
| Vodný senzor | áno |
| Zariadenia proti zaplaveniu | spínací plovák |
| Typ napúšťací hadice | Aqua control |
| Systém motora | Inverter BLDC |
| Nastaviteľné koše | áno |
| Príborový kôš | áno |
| Typ konštrukcie | Vestavná |
| Farba | nerez |
| 8 programov, 4 teplôt(y) | áno |
| Počet programov | 8 |
| Odložený štart | áno |
| Panel s textom a symbolmi | áno |
| Vodný senzor detekuje úroveň zašpinenia vody a upravuje spotrebu vody | áno |
| Indikácia funkcií | zpožděný start 1-24h, fáze sušení, extra hygienický, GlassCare, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, fáze mytí, XtraPower - extra silný |
| Výškovo nastaviteľný horný košík, dokonca aj pri plnom naložení | áno |
| Displej zobrazuje | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| Vlastnosti horného koša | skládací poličky na šálky, plastové madlo |
| Vlastnosti dolného koša | 2 foldable tines, plastové madlo |
| Programy | 160 minut, 60 minut, 90 minut, Auto, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání |
| Extra Hygiene | áno |
| Umývacie programy | 160 minut, 60 minut, 90 minut, Auto, ECO, MachineCare, rychlý 30minutový program, Opláchnutí a čekání |
| Ukazovateľ nedostatku soli | áno |
| AirDry | áno |
| Automatické otváranie dverí | áno |
| Kôš QuickLift | áno |
| Energetická trieda | D |
| Spotreba vody | 9,9 l |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Index energetickej účinnosti | 49,9 |
| Účinnosť umývania | 1,121 |
| Účinnosť sušenia | 1,061 |
| Príkon | 1 950,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 15,0 m |
| Kolieska a nožičky | 2 adj feet + 1 front adj rear foot (adj 0 to 8cm) |
| EAN | 7332543809929 |
| Produktové číslo (PNC) | 911 524 120 |
| Pohotovostný režim | 0,5 W |
| Umývačka pre inštaláciu vo výške | áno |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Hĺbka | 575 mm |
| Hmotnosť | 38,0 kg |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 500 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 820-900x600x550 mm |







Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.

| 5 | 12 x | ||
| 4 | 4 x | ||
| 3 | 2 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 1 x |
Hezká myčka s jednoduchým ovládáním. Vše potřebné k instalaci je součástí balení.
Vitem rozlouzeni kosu jako 20 stara mycka, tj 2.kose, super automaticke otevreni dveri po konci myti, ticha
Velká spokojenost, jednoduchá obsluha, kvalitní mytí i při kratších cyklech.
80% VýbornéPlus- košík na příbory, vcelku tichý provoz, široký výběr mycích programůMinus - krátká přívodní hadice vody Aqua stop

60% DobréObměňovala jsem AEG za AEG a protože jsem trvala na košíčku na příbory (ne šuplíčku), byl výběr dost omezený. Vybrala jsem co nejvíc podobnou té předchozí, avšak výbava (chybějící světlo, ale s tím jsem dle popisu počítala) i kvalita materiálu mě zklamaly. Plastové skopné drážky na malé hrnečky vypadají z nekvalitního plastu, to samé košíček na příbory (když postavím nový a ten předchozí vedle sebe, je to opravdu jiná kvalita). Ani po 2 měsících jsme si nezvykli na změnu a nenaučili se nádobí jednoduše do myčky naskládat. Skleničky kloužou, neustále padají, v podstatě je nelze skládat na tu horní plastovou poličku, takže nová myčka pojme najednou daleko méně nádobí, než jsem byla zvyklá. Mělké talíře se vejdou jen na jednu stranu. Na druhou je dávat nemohu, protože řada je užší a talíř by vyčníval a šuplík nešel zavřít. Což chápu, že do druhé řady patří hluboké talíře, které mají menší průměr, ale proč se to do té staré vešlo? Nevím, jestli si časem zvyknu...
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.