Parametre Electrolux KOEBP39Z + cashback 80 EUR
BarvaČerná
Třída energetické účinnostiA++
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)590x560x550
Funkce troubyGratinovaná jídla, Spodní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Mrazené pokrmy, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril
Wi-Fi připojeníNe
Max. příkon (W)3500
Parní funkceNe
ČasovačPUX
Electrolux KOEBP39Z + cashback 80 EUR
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Electrolux KOEBP39Z
Vestavná trouba SenseCook
Topné kruhové těleso, podporující multifunkci trouby
Možnost pečení na 3 úrovních najednou
Funkce rychlého zahřátí trouby
Automatická nabídka teplot
Automatické váhové programy
Teplotní sonda
Pyrolytické čistění trouby
Připomínka čištění
Dětská bezpečnostní pojistka
Funkce automatického bezpečnostního vypnutí
Indikace zbytkového tepla
Elektronická regulace teploty
Možnost elektronického nastavení trouby:
Halogenové osvětlení
Automatické osvětlení na otevření dveří
Zastavení horkovzdušného větráku při otevření dveří
Chladící ventilátor
1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt
1 bežný rošt chromovaný
Vestavné rozměry (mm): 590 x 560 x 550
Paměťové funkce pro často používaná nastavení
Typ výrobku Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy Ventilátor + kruhové topné těleso
Materiál vnitřku trouby Pyrolýza
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 590x560x550
Vnitřní objem (l) 71
Max. příkon (W) 3500
Požad. jištění (A) 16
Přívodní kabel 1.5 m se zakončením
Napájecí napětí (V) 230
Barva Černá
Třída energetické účinnosti A++
Funkce trouby
Gratinovaná jídla, Spodní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Mrazené pokrmy, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy,
Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril
EAN kód produktu: 7332543842049
PNC 944 032 074
Parametre Electrolux KOEBP39Z + cashback 80 EUR
BarvaČerná
Třída energetické účinnostiA++
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)590x560x550
Funkce troubyGratinovaná jídla, Spodní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Mrazené pokrmy, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril
Wi-Fi připojeníNe
Max. příkon (W)3500
Parní funkceNe
ČasovačPUX
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | KOEBP39Z |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Druh | pyrolytická vstavaná rúra |
| Hlučnosť max | 47 dB |
| Display | áno |
| Objem rúry | 71,0 l |
| Objem | 71,0 l |
| Teplotný rozsah | 30°C - 300°C |
| 1 pár teleskopických výsuvov | áno |
| Dodávané príslušenstvo | TR1LV |
| Výsuvný systém | Chromed;Grid Runners Easy Entry |
Konektivita| Múdra domácnosť | áno |
| Wi-Fi pripojenie | nie |
| Konektivita | nie |
Dizajn| Farba | Černá |
| Dotykový displej | áno |
| Materiál vnútorného priestoru | Šedý smalt |
Špecifikácie| Vykurovacie kruhové teleso, podporujúce multifunkciu rúry | áno |
| Možnosť pečenia na 3 úrovniach naraz | áno |
| Vstavaná rúra | áno |
Výkon| Funkcie rúry | Gratinovaná jídla, Spodní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Mrazené pokrmy, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril |
| Systém tepelnej úpravy | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Počet dutín | 1 |
| Max výkon grilu | 2 300 W |
| Max výkon rúry | 3 500 W |
Komfort| Funkcia rýchleho zahriatia rúry | áno |
| Automatická ponuka teplôt | áno |
| Automatické váhové programy | áno |
| Pamäťové funkcie pre často používané nastavenia | áno |
| Typ ovládania rúry | Dotek |
HygienaAsistent varenia| Funkcia rúry | Gratinovaná jídla, Spodní ohřev, Pečení chleba, Tradiční pečení, Rozmrazování, Kynutí těsta, Mrazené pokrmy, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Ohřev talířů, Zavařování, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril |
Osvetlenie| Výkon žiarovky osvetlenia | 65,00 W |
| Osvetlenie rúry | 2, Boční halogen, Horní halogen |
Funkcie| Gril | áno |
| Samočistenie | áno |
| Pyrolytické samočistenie | áno |
| Pyrolýza | áno |
| Teplotná sonda | áno |
| My Electrolux Kitchen | áno |
| Assist | áno |
| Čistenie rúry | Pyrolytické |
| Ochlazovací systém | áno |
| Popis teplotnej sondy | Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozo |
Rôzne| Plechy dodávané s rúrou | 1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt |
| Rošty dodávané s rúrou | 1 běžný rošt chromovaný |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | Vestavná pečící trouba |
Spotreba| Energetická trieda | A++ |
| Spotreba rúry | Elektrická |
Pripojenie| Príkon | 3 500,0 W |
| Istenie | 16 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| Zakončenie | Schuko |
Technické špecifikácie| EAN | 7332543842049 |
| Produktové číslo (PNC) | 944 032 074 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 595 mm |
| Výška | 594 mm |
| Hĺbka | 567 mm |
| Hmotnosť | 34,5 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 35,5 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 590x560x550 mm |
Bezpečnosť| Detská poistka | áno |
| Detská bezpečnostná poistka | Dětská pojistka chrání před náhodným sepnutím spotřebiče. |
100%



Hodnotilo 13 užívateľov Zverejnené recenzie sú zbierané od skutočných zákazníkov, ktorí výrobok zakúpili alebo použili. Pre väčšiu dôveryhodnosť sú recenzie overované.
JardaDrda
Overená recenzia Pridané 14.1.2026S troubou Electrolux série 800 SenseCook AssistedCooking jsem maximálně spokojen. Peče rovnoměrně, rychle se nahřívá a díky chytrým funkcím, jako je AssistedCooking a teplotní sonda, je příprava jídel opravdu jednoduchá. Oceňuji také pyrolytické čištění, které ušetří spoustu času. Celkově skvělý spotřebič, který splnil moje očekávání.
Andris
Overená recenzia Pridané 28.10.2025Super trouba se skvělými funkcemi. Moc hezký design.
Petr
Overená recenzia Pridané 27.10.2025Trouba vyhovuje , pěkný desing , dotykový displej , vše funguje jak má, jako výhoda přídavný teploměr. poměr cena/kvalita nám naprosto stačí.
Michaela
Overená recenzia Pridané 18.10.2025Trouba je luxusní ma vše co ma trouba mit jsem nadšena vse je krásně upečené křupavé a lahodné , neni maso vysušené prostě super
Adela
Overená recenzia Pridané 17.10.2025Zatím jsme spokojeni, pečení je super. Nabídka programů je dostatečná
Zobraziť viac