Parametre Electrolux EOF3H00BX
BarvaNerez ocel s úpravou proti otiskům
Třída energetické účinnostiA
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)590x560x550
Funkce troubySpodní ohřev, Turbo gril, Pravé horkovzdušné pečení, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Horkovzdušné pečení, Rozmrazování, Tradiční pečení
Wi-Fi připojeníNe
Max. příkon (W)2090
Parní funkceNe
ČasovačSET
Electrolux EOF3H00BX
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
EOF3H00BX
Vestavná trouba série 600 FLEX Surround Cook
Detaily produktu
S horkovzdučnou troubou 600 SurroundCook® bude vše rovnoměrně propečeno, od kuřecí pečínky s křupavou kůrkou po nadýchané pusinky. Konstantní teplotu uvnitř celé trouby zajišťuje ventilátor, který rozhání teplý vzduch do všech koutů. Proto už nemusíte otáčet plechy během pečení.
Klíčové specifikace
Typ výrobku
Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy
Ventilátor + kruhové topné těleso
Čištění trouby
Hladký smalt pro snadné čištění
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
593x560x550
Vnitřní objem (l)
65
Max. příkon (W)
2090
Požad. jištění (A)
13
Napájecí napětí (V)
220-240
Kompletní specifikace
Specifikace
Vestavná trouba
Topné kruhové těleso, podporující multifunkci trouby
Funkce trouby: Spodní ohřev, Ventilátor, Gril, Gril + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor
Barva: nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů
Možnost pečení na 2 úrovních najednou
Možnost elektronického nastavení trouby: : Možnost elektronického nastavení trouby:
Čištění: hladký smalt pro snadné čištění
Snadno omyvatelné dveře
Chladící ventilátor: Chladící ventilátor se spouští automaticky když je spuštěna trouba. Ochlazuje elektronické komponenty a tím je chrání.
1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty
1 bežný rošt chromovaný
Vestavné rozměry (mm): 593 x 560 x 550
Výkon
Čištění trouby: Hladký smalt pro snadné čištění
Vnitřní objem (l): 65
Hlučnost (dB): 49
Plocha největšího plechu (cm2): 1130
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 593x560x550
Požad. jištění (A): 13
Barva: Nerezová ocel s protiotiskovou úpravou
Hmotnost (kg): 28.1
Energie
Max. příkon (W): 2090
Napájecí napětí (V): 220-240
Třída energetické účinnosti: A
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 944 068 235
Typ výrobku: Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Funkce trouby: Spodní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Horkovzdušné pečení, Gril, Světlo, Vlhké horkovzdušné pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril
Elektronické funkce: akustický signál, trvání, minutka, čas
Přívodní kabel: 1.1 m se zakončením
Výbava trouby - rošty: 1 bežný rošt chromovaný
Výbava trouby - plechy: 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty
EAN kód produktu: 7332543819881
Parametre Electrolux EOF3H00BX
BarvaNerez ocel s úpravou proti otiskům
Třída energetické účinnostiA
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)590x560x550
Funkce troubySpodní ohřev, Turbo gril, Pravé horkovzdušné pečení, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Horkovzdušné pečení, Rozmrazování, Tradiční pečení
Wi-Fi připojeníNe
Max. příkon (W)2090
Parní funkceNe
ČasovačSET
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EOF3H00BX |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Druh | teplovzdušná vstavaná rúra |
| Hlučnosť max | 49 dB |
| Display | áno |
| Objem rúry | 65,0 l |
| Objem | 65,0 l |
| Teplotný rozsah | 50°C - 250°C |
| Výsuvný systém | Kolejnice pro rošt |
Konektivita| Wi-Fi pripojenie | nie |
| Konektivita | nie |
Dizajn| Farba | Nerez ocel s úpravou proti otiskům |
| Materiál vnútorného priestoru | Černý smaltovaný |
Špecifikácie| Vykurovacie kruhové teleso, podporujúce multifunkciu rúry | áno |
| Vstavaná rúra | áno |
| Chladiaci ventilátor | Chladící ventilátor se spouští automaticky, když je spuštěna trouba. Ochlazuje elektronické komponenty a tím je chrání. |
Výkon| Funkcie rúry | Spodní ohřev, Turbo gril, Pravé horkovzdušné pečení, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Horkovzdušné pečení, Rozmrazování, Tradiční pečení |
| Systém tepelnej úpravy | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Počet dutín | 1 |
| Max výkon grilu | 2 090 W |
| Max výkon rúry | 2 090 W |
Komfort| Možnosť pečenia na 2 úrovniach naraz | áno |
| Typ ovládania rúry | Standardní ovladač |
Hygiena| Ľahko umývateľné dvere | áno |
Asistent varenia| Funkcia rúry | Spodní ohřev, Turbo gril, Pravé horkovzdušné pečení, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Horkovzdušné pečení, Rozmrazování, Tradiční pečení |
Osvetlenie| Halogénové osvetlenie | áno |
| Výkon žiarovky osvetlenia | 25,00 W |
| Osvetlenie rúry | 1, Zadní halogen / halogen vzadu |
Funkcie| Gril | áno |
| Čistenie | hladký smalt pro snadné čištění |
| Časovač | áno |
| Viacúrovňové pečenie | áno |
| AquaClean | áno |
| Elektronické funkcie | akustický signál, trvání, minutka, čas |
Rôzne| Plechy dodávané s rúrou | 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty |
| Rošty dodávané s rúrou | 1 běžný rošt chromovaný |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | Vestavná pečící trouba |
Spotreba| Energetická trieda | A |
| Spotreba rúry | Elektrická |
Pripojenie| Príkon | 2 090,0 W |
| Istenie | 13 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| Zakončenie | Schuko |
Technické špecifikácie| EAN | 7332543819881 |
| Produktové číslo (PNC) | 944 068 235 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 594 mm |
| Výška | 590 mm |
| Hĺbka | 560 mm |
| Hmotnosť | 28,1 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 29,3 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 590x560x550 mm |
97%



Hodnotilo 13 užívateľov Zverejnené recenzie sú zbierané od skutočných zákazníkov, ktorí výrobok zakúpili alebo použili. Pre väčšiu dôveryhodnosť sú recenzie overované.
Tom
Overená recenzia Pridané 29.10.2025Elegantní a nepřeplácaný design se základními funkcemi, které jsme od výrobku očekávali. První zkoušky dopadly na výbornou.
DaNDulin
Overená recenzia Pridané 11.10.2025Vše co od trouby očekáváte, pokud nehledáte žádné nadstandartní funkce a jednoduché mechanické ovládání, žádný dotykový displej. I když tato trouba na stránkách udává menší vnitřní objem než ostatní modely, není to dle mého názoru vůbec znát. Dobře se čistí, skvěle vypadá, žlutě svítící digitální hodiny jsou dobře vidět. Svou práci plní na 100 %. Teleskopické výsuvy jsou perfektní bonus.
Marta
Overená recenzia Pridané 29.9.2025Zatím naprostá spokojenost. Pouze mi vadí jiná velikost plechů ( jsou menší)
Dana
Overená recenzia Pridané 6.6.2025Začátky "soužití" s troubou byly trochu rozpačité. Trouba se při pečení moučníků rosila zevnitř (okénko ve dvířkách) a to docela dost, ale postupem času a větším používáním se to jakž takž srovnalo, ale ještě pořád se sem tam při otevření dvířek vyhrne oblak páry....tak doufám, že to časem zmizí. Jinak jsem s pečením např masa spokojená.
Bára
Overená recenzia Pridané 11.2.2025Nadchl mne především moderní a elegantní design, skvěle se hodí do naší kuchyně. Snadné obsluha, ovládání , uživatelská přívětivost Poměr ceny a výkonu-Trouba Electrolux mě mile překvapila nejen svým výkonem, ale i cenou. Neměnila bych a doporučuji výrobek !!!
Zobraziť viac