
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Vstavané rúry Samostatné rúry Rúry a teplovzdušnej rúry Electrolux EOD6P77WX






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 811.00 €cena práve teraz444.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T67214, Výrobca: Electrolux | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
![]() | Teplotná sonda na presné pečenieVďaka našej teplotnej sonde vždy dosiahnete skvelé výsledky. Umožňuje sledovať teplotu v strede jedla a akonáhle teplota dosiahne požadovaný stupeň, rúra ukončí jeho prípravu. |
Gril pre ďalšie možnostiMáte radi toasty s taveným syrom alebo dozlatista opečené kuracie mäso? Vďaka našej mikrovlnnej rúre s integrovaným grilom je príprava vašich obľúbených jedál rýchla a jednoduchá. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Vestavná trouba s parní funkcí SteamBake
Technologie SteamBake přidá na začátku pečení k horkému vzduchu páru, která na pokrmech vytvoří křupavou kůrku, ale uvnitř zůstanou vláčné. Těsto vlivem páry krásně dokyne, a bude ještě nadýchanější.
Klíčová specifikace
Typ výrobku: Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Čištění trouby: Pyrolýza
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 600x560x550
Vnitřní objem (l): 72
Max. příkon (W): 3480
Požad. jištění (A): 16
Specifikace
Vestavná trouba
Přívodní kabel: 1.6 m se zakončením
Topné kruhové těleso, podporující multifunkci trouby
Funkce trouby: Spodní ohřev, Ventilátor + světlo, Gril, Gril + spodní ohřev + ventilátor, Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, Kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev
Možnost pečení na 3 úrovních najednou
Funkce rychlého zahřátí trouby
Automatická nabídka teplot
Vložené recepty
Automatické váhové programy
Teplotní sonda: Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozorněni.
Pyrolytické čistění trouby
Připomínka čištění
Výkon
Čištění trouby: Pyrolýza
Vnitřní objem (l): 72
Hlučnost (dB): 45
Plocha největšího plechu (cm2): 1424
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 600x560x550
Požad. jištění (A): 16
Barva: Nerezová ocel
Hmotnost (kg): 34
Energie
Max. příkon (W): 3480
Třída energetické účinnosti: A+
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 498 433
Typ výrobku: Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Napájecí napětí (V): 220-240
Funkce trouby: Spodní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Gril, Uchovat teplé, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Pomalé pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril
Elektronické funkce: 3 pyrolytické cykly, 9 receptů/ automatických programů (3 váhové recepty), akustický signál, dětský zámek, čas vaření během programu, demo program, indikace zámku dveří, dveřní spínač pro světlo, trvání, elektronická regulace teploty, elektronický zámek dveří, konec, rychlé předehřátí, oblíbené pečící programy, minutka, osvětlení trouby zapnout / vypnout, pyrolýza se zpožděním, připomínka pro pyrolýzu, ukazatel teploty, Odečítání času, indikace zbytkového tepla, použití zbytkového tepla, ukazuje běžící čas, bezpečnostní vypnutí, servisní kódy, Vypnutí denního času při vypnuté troubě, doporučená teplota, denní čas, odečítací a přičítací časovač
Přívodní kabel: 1.6 m se zakončením
Výbava trouby - rošty: 1 bežný rošt chromovaný vysoký
Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt
EAN kód produktu: 7332543663187







![]() | Teplotná sonda na presné pečenieVďaka našej teplotnej sonde vždy dosiahnete skvelé výsledky. Umožňuje sledovať teplotu v strede jedla a akonáhle teplota dosiahne požadovaný stupeň, rúra ukončí jeho prípravu. |
Gril pre ďalšie možnostiMáte radi toasty s taveným syrom alebo dozlatista opečené kuracie mäso? Vďaka našej mikrovlnnej rúre s integrovaným grilom je príprava vašich obľúbených jedál rýchla a jednoduchá. | ![]() |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EOD6P77WX |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Druh | pyrolytická vstavaná rúra |
| Hlučnosť max | 45 dB |
| Display | áno |
| Objem rúry | 72,0 l |
| Objem | 72,0 l |
| Teplotný rozsah | 30°C - 300°C |
| Dodávané príslušenstvo | TR1LV |
| Výsuvný systém | kolejnice pro rošt Easy Entry |
| Wi-Fi pripojenie | áno |
| Konektivita | áno |
| Farba | Nerez |
| Materiál vnútorného priestoru | Šedý smalt |
| Vykurovacie kruhové teleso, podporujúce multifunkciu rúry | áno |
| Možnosť pečenia na 3 úrovniach naraz | áno |
| Vstavaná rúra | áno |
| Funkcie rúry | Spodní ohřev, Tradiční pečení, Mrazené pokrmy, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Parní pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril |
| Systém tepelnej úpravy | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Počet dutín | 1 |
| Max výkon grilu | 2 300 W |
| Max výkon rúry | 3 490 W |
| Funkcia rýchleho zahriatia rúry | áno |
| Automatická ponuka teplôt | áno |
| Typ ovládania rúry | Zasunovací ovladače lesklými kryty |
| Pripomienka čistenia | áno |
| Funkcia rúry | Spodní ohřev, Tradiční pečení, Mrazené pokrmy, Gril, Vlhké horkovzdušné pečení, Pečení pizzy, Parní pečení, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril |
| Výkon žiarovky osvetlenia | 40,00 W |
| Osvetlenie rúry | 1, Zadní / boční halogen |
| Gril | áno |
| Samočistenie | áno |
| Ukazovateľ zvyškového tepla | áno |
| Pyrolýza | áno |
| Časovač | áno |
| Teplotná sonda | áno |
| Bezpečnostné vypnutie | áno |
| Čistenie rúry | Pyrolytické |
| Elektronické funkcie | Function lock (in running mode), Key tones menu with deactivation, Menu connected, minutka, osvětlení trouby zapnout / vypnout (menu + samostatné tlačitko), ukazatel teploty (°C), indikace zbytkového tepla, info k servisu, doporučená teplota, denní čas, 3 |
| Parné funkcie | Pravá pára |
| Popis teplotnej sondy | Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozo |
| Plechy dodávané s rúrou | 1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt |
| Rošty dodávané s rúrou | 1 běžný rošt chromovaný vysoký |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | Vestavná pečící trouba |
| Energetická trieda | A+ |
| Spotreba rúry | Elektrická |
| Príkon | 3 490,0 W |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,6 m |
| Zakončenie | Schuko |
| EAN | 7333394024219 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 499 865 |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 594 mm |
| Hĺbka | 569 mm |
| Hmotnosť | 31,9 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 32,9 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 590x560x550 mm |
| Detská poistka | áno |
| Detská bezpečnostná poistka | Dětská pojistka chrání před náhodným sepnutím spotřebiče. |







Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 116 x | ||
| 4 | 19 x | ||
| 3 | 1 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Perfektní trouba, maximální spokojenost. Velmi rychlé zahřátí na požadovanou teplotu. Grafické znázornění náběhu teploty i chladnutí. Šikovná aplikace.
Skvělý design, možnost ovládání přes mobil. Super rychlý ohřev a sposta skvělých funkcí. Zatím maximální spokojenost. Doporučuji.
Design, kvalita, funkce,... jsme rádi, že jsme koupili tuto troubu.
80% VýbornéTato trouba nabízí vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Je to technologicky vyspělý spotřebič, který reálně usnadňuje každodenní vaření.
80% VýbornéTrouba péče dobře celkem snadno se nastavuje ale u kusu který máme nejde wifi ale je to v řešení zaručního servisu.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.