Parametre Electrolux LIT30230C
Typ ohřevu deskyPlně indukční
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)44x270x490
BarvaČerná
InstalaceVestavná
Typ rámečkuBez rámečku
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Kontrolní funkceakustický signál, 3 krokové využití zbytkového tepla, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, ukazatel času, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, dětský zámek
Electrolux LIT30230C
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Varná deska indukční Domino 29 cm
Kombinujte tuto modulární varnou desku s ostatními varnými deskami od Electroluxu a sestavte si vlastní kombinaci způsobů přípravy jídel – zvolte plynový, indukční či sálavý ohřev.
Klíčová specifikace
Typ ohřevu: Indukční
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 44x270x490
Barva: Černá
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Bez rámečku
Ovládání: Falcon 9-Steps
Typ výrobku: elektrická varná deska
Specifikace
Typ desky: indukční
Provedení: se zkosenou hranou
Ovládání: dotykové
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Detekce hrnců a pánví
Levá přední: ,
Levá zadní: ,
Střední přední: indukční, 2300/3400W/210mm
Střední zadní: Indukční, 1400/2500W/145mm
Výkon
Typ ohřevu: Indukční
Střední zóna vpředu - výkon/průměr: 2300/3400W/210mm
Střední zóna vzadu - výkon/průměr: 1400/2500W/145mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 44x270x490
Barva: Černá
Hloubka výřezu (mm): 490
Šířka výřezu (mm): 270
Radius výřezu (mm): 5
Hmotnost (kg): 5.7
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 738 762
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Bez rámečku
Ovládání: Falcon 9-Steps
Typ výrobku: elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu: Sklo
Kontrolní funkce: 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, Zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času
Prostřední přední plotýnka: indukční
Prostřední zadní plotýnka: Indukční
Střední zóna vpředu - ovládání: dotykovým ovládáním
Střední zóna vzadu - ovládání: Dotykovým senzorem Touch Control
Délka přívodního kabelu (m): 1.1
Napájecí napětí (V): 220-240
EAN kód produktu: 7332543739349
Parametre Electrolux LIT30230C
Typ ohřevu deskyPlně indukční
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)44x270x490
BarvaČerná
InstalaceVestavná
Typ rámečkuBez rámečku
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Kontrolní funkceakustický signál, 3 krokové využití zbytkového tepla, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, ukazatel času, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, dětský zámek
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | LIT30230C |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | indukčná varná doska |
| Typ ovládania | dotykové |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Plně indukční |
| Typ dosky | indukční |
Dizajn| Farba | Černá |
| Materiál ovládacieho panelu | Sklo |
| Typ rámčeka | Bez rámečku |
Flexibilita varných zón| Počet platničiek / horákov | 2 |
| Prostredná zadná platnička | Indukční |
| Stredná zóna vzadu - ovládanie | dotykový senzor - Touch Control |
Výkon| Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu | áno |
| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | , |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | 1400/2500W/145mm |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | , |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | , |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | 2300/3600W/210mm |
Komfort| Ovládanie | dotykové |
| Podsvietené ukazovatele | áno |
| Detekcia hrncov a panvíc | áno |
| Kontrolné funkcie | akustický signál, 3 krokové využití zbytkového tepla, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, ukazatel času, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, dětský zámek |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | elektrická varná deska |
Pripojenie| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,1 m |
Technické špecifikácie| EAN | 7332543848287 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 492 551 |
| Radius výrezu | 5 mm |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 270 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Hmotnosť | 5,4 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 44x270x490 mm |
| Hĺbka výrezu | 490 mm |
| Šírka výrezu | 270 mm |
| Radius výrezu | 5 mm |