Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku
infolinkainfolinkainfolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa želania
zadajte dopyt
odpovieme ihneď
infolinka
infolinka
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50
Zavoláme Vám späť
Zašlite svoj telefón a my Vám
čo najrýchlejšie zavoláme späť. Sme tu pre Vás
+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Domov Blanco

Blanco


O značke Blanco

Funkčné. Univerzálny. Atraktívne. Vysoko kvalitné riešenie pre vašu kuchyňu.BLANCO je synonymom pre vysokú úroveň kvality a je jedným z popredných svetových dodávateľov. Takmer kompletný sortiment drezov, mís, batérií, triedenie odpadov, systémov organizácie a príslušenstvo, poskytuje široký výber výrobkov vo všetkých segmentoch a vytvorí dokonale zladený systém riešenia, ktoré spĺňajú všetky požiadavky. Hlavnou prioritou je poskytovať tú najlepšiu kvalitu v súlade s filozofiou kvality BLANCO pri použití najkvalitnejších materiálov a spracovania. Kvalita, funkčnosť, estetika a profesionalita sú základné motta pre spoločnosť BLANCO, ktorá prispela zásadnou mierou k úspechu spoločnosti. Nie bez dôvodu bola BLANCO schopná stať sa najsilnejšou značkou batérií na nemeckom trhu. BLANCO preto prikladá veľký význam výskumu a vývoju. Početný tím vyškolených pracovníkov pracuje neustále na nových inovatívnych produktoch.

Blanco je tradičný výrobca drezov a batérií. Poskytujeme poradenstvo pri výbere Blanco drezov a batérií. Jedine správnou kombináciou môžete dosiahnuť očakávaný efekt skvelého dizajnu, kvality a vhodné pracovné plochy vo vašej kuchyni.

Blanco drezy a batérie sme ako jedni z mála predajcov schopní dodať už do 3 dní od objednania. Navyše našim zákazníkom teraz ponúkame Blanco lacno. V prípade objednania Blanco setu, teda Blanco drez + batéria najlacnejšie.Blanco je popredným výrobcom drezov, spolu s výrobcami ako Franke alebo Teka predovšetkým z dôvodu, že dbá na dizajn aj u lacnejších modelov. Ako sa sami môžete presvedčiť v kompletnej ponuke Blanco drezov a batérií, dizajn je naozaj jedinečný. V ponuke Blanco nájdete drezy, batérie, sortery. Môžete sa spojiť s naším odborníkom, ktorý Vám pomôže vhodne vybrať zo širokej ponuky Blanco produktov a Blanco akcií.

Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trhOdměny za věrnost

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.


Copyright © 2007-2019 2Traders CZ s.r.o.

Krásny deň, aj dnes sme tu pre Vás až do 23 hod !!! Poraďte sa s nami, prezvoní alebo napíšte sms: +420 603 330 448