
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Odsávače pár - digestory Vstavané, výsuvné digestory 52 cm Elica HIDDEN 2.0 BL MAT/A/52





![]()
![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz659.10 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99564, Výrobca: Elica | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
ELICA HIDDEN 2.0 BL MAT/A/52
Popis produktu
ELICA HIDDEN je vestavný odsavač par (digestoř), je vyroben z černě lakovaného matného kovu. Odsavač par s výkonem 300-600 m3/h a v intenzivním výkonu až 700 m3/h, s hlučností 51-70 db (A). Systém PERIMETRICKÉHO sání umožňuje zvýšit rychlost, s jakou jsou zachyceny výpary z vaření, což zvyšuje účinnost odsavače. Užitečnou funkcí je TEMPORIZACE. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním.
Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 1 x 7W teplotou 3500K.
Odsavač par (digestoř) je vybaven tukovým filtrem ALU.
Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr REVOLUTION FILTR Uhlíkový filtr nejmodernější technologie, s velmi vysokou úrovní účinnosti >82%. Schopný regenerace s životností až 3 roky, oproti standardním filtrům, které vydrží 3 až 6 týdnů. S cílem zachovat tyto vlastnosti je nutné umývat každé 3 měsíce filtr teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, nebo v myčce nádobí při teplotě 65 °C. Je nutné z filtru odstranit přebytečnou vodu a filtr může být dosušen v troubě, 10 minut při 100 stupních Celsia.
Pro recirkulaci je možno také použít uhlíkový filtr LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.
Technické parametry
EAN: 8020283058927
Šíře v cm: 52
Barva: Černá
Úprava: Černý lakovaný kov
Verze: Odtah i recirkulace
Ovládání: 3S+B dotykové
Konektivita: Ne
Maximální výkon: 700
Výkon dle IEC: 300/420/600//700 m3/h
Výkon: 650 m3/hod. a více
Hlučnost: 51/60/67//70 db(A)
Roční spotřeba: 277 W
Osvětlení: STRIP LED 1 x 7W
Průměr odtahu v mm: 150
Min. vzdálenost od elektrické varné desky: 50
Min. vzdálenost od plynové varné desky: 65
Uhlíkový filtr: Není součástí balení
Tukový filtr: Alu
Zpětná klapka v balení: Součástí balení
Energetická třída: A


| Výrobca | Elica |
| Modelové označenie | HIDDEN 2.0 BL MAT/A/52 |
| Sortiment | digestory / odsávača pár |
| Druh | vstavané odsávače pár |
| Hlučnosť min | 51 dB |
| Hlučnosť max | 70 dB |
| Výkon | 300,0 m3/hod |
| Intenzívny výkon | 700,0 m3/hod |
| Spätná klapka | súčasťou balenia |
| Prepojenie s varnou doskou | nie |
| Horný odťah | áno |
| Farba | černá |
| Osvetlenie | LED diódy |
| Recirkulácia | áno |
| Energetická trieda | A |
| Šírka | 520 mm |


Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.