
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Odsávače pár - digestory Výsuvné digestory Výsuvné digestory 60cm Elica ELITE 14 LUX BLGB/A/60





![]()
![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz218.10 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99561, Výrobca: Elica | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
ELICA ELITE 14 LUX BLGB/A/60
Popis produktu
ELICA ELITE 14 LUX je výsuvný odsavač par (digestoř), je vyroben z černého lakovaného kovu. Odsavač par s výkonem 125-304 m3/h, s hlučností 46-62 db (A).
Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED s výkonem 2x3W a teplotou 2700K.
Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.
Technické parametry
EAN: 8020283061361
Šíře v cm: 60
Barva: Černá
Verze: Odtah i recirkulace
Ovládání: 3S Mechanická tlačítka
Konektivita: Ne
Maximální výkon: 304
Výkon dle IEC: 125/188/304 m3/h
Výkon: do 550 m3/h
Hlučnost: 46/57/62 db(A)
Roční spotřeba: 121 W
Osvětlení: LED 2 x 3W
Průměr odtahu v mm: 125
Min. vzdálenost od elektrické varné desky: 50
Min. vzdálenost od plynové varné desky: 65
Uhlíkový filtr: Součástí balení
Tukový filtr: Alu
Zpětná klapka v balení: Součástí balení
Energetická třída: D


| Výrobca | Elica |
| Modelové označenie | ELITE 14 LUX BLGB/A/60 |
| Sortiment | digestory / odsávača pár |
| Druh | výsuvné odsávače pár |
| Hlučnosť min | 46 dB |
| Hlučnosť max | 62 dB |
| Výkon | 125,0 m3/hod |
| Intenzívny výkon | 550,0 m3/hod |
| Spätná klapka | súčasťou balenia |
| Horný odťah | áno |
| Farba | černá |
| Osvetlenie | LED diódy |
| Recirkulácia | áno |
| Energetická trieda | D |
| Šírka | 600 mm |


Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.