
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Odsávače pár - digestory Ostrovčekové digestory Ostrovčekové digestory 90cm Elica ADELE IS @ IXBL/A/90 X 60





![]()
![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz1 219.70 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99552, Výrobca: Elica | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
ELICA ADELE IS @ IXBL/A/90 X 60
Popis produktu
ELICA ADELE @ je ostrůvkový odsavač par (digestoř) z nerezové oceli, doplněný o černé sklo. Odsavač par s výkonem 325-630 m3/h a v intenzivním výkonu dokonce 770 m3/h, mile překvapí hlučností pouze 55-74 db(A) a dotykovým ovládáním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových filtrů.
Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením STRIP LED s výkonem 2x7W a teplotou 3000K.
Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU.
ELICA ADELE @ je vybaven Wi-Fi konektivitou, která vám umožní digestoř zapnout, upravit její nastavení nebo vypnout na dálku prostřednictvím aplikace Elica nebo hlasového asistenta. Dále je vybavena technologií Bluetooth pro synchronizaci s indukční varnou deskou Elica, díky které se automaticky přizpůsobí právě používaným varným zónám.
Multi Connection - Odsavač a varná deska ve stálé souhře. Bluetooth připojení mezi odsavačem a indukční varnou deskou automaticky upravuje výkon odsávání podle zvoleného stupně vaření. Výkon a spotřeba jsou nyní optimalizovány.
Connectivity - Wi-Fi a aplikace: ovládání na dálku. Naše digestoře lze ovládat hlasovým asistentem i chytrým telefonem. Prostřednictvím aplikace Elica je můžete zapnout či vypnout, regulovat jejich výkon i nastavit barevný tón a intenzitu osvětlení. Díky této aplikaci máte také možnost rychle kontaktovat zákaznickou podporu Elica, sledovat stav filtrů pomocí pravidelných upozornění a zjistit, kdy je třeba je vyčistit nebo vyměnit. V ČR dostupné pouze pro iOS
Dim Light - Osvětlení: přesně podle vašich představ. Díky této funkci si můžete nastavit osvětlení digestoře podle svých potřeb – jasné světlo pro maximální viditelnost nebo tlumené pro příjemnou atmosféru.
Pro recirkulaci je možno odsavač par (digestoř) doplnit o uhlíkový filtr LONG LIFE. Tento uhlíkový filtr je velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních Celsia) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.
Váha odsavače je 27,4kg
Technické parametry
EAN: 8020283061651
Šíře v cm: 90
Barva: Nerez
Úprava: Nerezová ocel + černé sklo
Verze: Odtah i recirkulace
Ovládání: 3S+B dotykové
Konektivita: Ano
Maximální výkon: 770
Výkon dle IEC: 325/435/630//770 M3/H
Výkon: 719 m3/hod. a více
Hlučnost: 55/61/69//74 db (A)
Roční spotřeba: 277 W
Osvětlení: STRIP LED 2 X 7W
Průměr odtahu v mm: 150
Min. vzdálenost od elektrické varné desky: 50
Min. vzdálenost od plynové varné desky: 65
Uhlíkový filtr: Není součástí balení
Tukový filtr: Alu
Zpětná klapka v balení: Součástí balení
Energetická třída: A


| Výrobca | Elica |
| Modelové označenie | ADELE IS @ IXBL/A/90 X 60 |
| Sortiment | digestory / odsávača pár |
| Druh | ostrovčekové odsávače pár |
| Hlučnosť min | 55 dB |
| Hlučnosť max | 74 dB |
| Výkon | 325,0 m3/hod |
| Intenzívny výkon | 770,0 m3/hod |
| Prepojenie s varnou doskou | áno |
| Horný odťah | áno |
| Farba | nerez |
| Osvetlenie | LED diódy |
| Recirkulácia | áno |
| Energetická trieda | A |
| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť | 27,0 kg |


Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.