
ONLINE DO 23°°
Vstavané spotrebiče Vstavané vinotéky Výška 59 - 82 cm AEG AWCD280B6B






![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 528.00 €cena práve teraz1 299.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99499, Výrobca: AEG | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
AWCD280B6B
PNC 923 421 549
Vestavná vinotéka
Detaily produktu
Vinotéka 8000 Perfect Shelving vytváří podmínky vinného sklípku, které chrání chuť, aroma a charakter vína. Elegantně prezentuje vaši sbírku vín tak, aby každá láhev byla krásně vystavena a podávána.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti F
Number of zones 2
Number Of Bottles WINE STORAGE Compartment 26
Minimální teplota okolí (ve °C), pro kterou je chladicí spotřebič vhodný 16
Osvětlení chladničky Internal. LED;Side
Poličky chladničky - počet 3 plná šířka
Celkový objem (l) 81
Emisní třída hluku šířeného vzduchem C
Kompletní specifikace
Výkon
Number Of Bottles WINE STORAGE Compartment: 26
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 38
Celkový objem (lit.): 81
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 38
Instalace
Příkon (W): 120
Napájecí napětí (V): 230
Délka přívodního kabelu (m): 2.5
Čistá hmotnost (kg): 40
Hmotnost včetně obalu (kg): 47
Installation Type: Bi Wide Door
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva, Soft closing
Zakončení: Euro lisované
Výška (mm): 589
Šířka (mm): 556
Hloubka (mm): 565
Energie
Třída energetické účinnosti: F
Minimální teplota okolí (ve °C), pro kterou je chladicí spotřebič vhodný: 16
Celkový objem (l): 81
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: C
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 103
Klimatická třída: N-ST
Storage Volume WINE STORAGE Compartment: 81
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 923 421 549
Number of zones: 2
Osvětlení chladničky: Internal. LED;Side
Poličky chladničky - počet: 3 plná šířka
Instalace: Vestavná
Produktové číslo pro partnery: All Open
Control position: Cabinet Top, Internal












| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | AWCD280B6B |
| Sortiment | vinotéky |
| Druh | dvojzónová |
| Hlučnosť max | 38 dB |
| Objem | 81,0 l |
| Kapacita fliaš | 26 |
| Počet políc | 3 |
| Inštalácia | Vestavná |
| Farba | čenrá |
| Prevedenie dverí | presklenné |
| Materiál polic | dřevo |
| Maximálna teplota okolia, pre ktorú je spotrebič vhodný | 38 °C |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | Internal. LED;Side |
| Energetická trieda | F |
| Klimatická trieda | N-ST |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
| Príkon | 120,0 W |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 2,5 m |
| Zakončenie | Euro lisované |
| Umiestnenie dverných zámkov | Vpravo, zaměnitelné doleva, Soft closing |
| Produktové číslo (PNC) | 923 421 549 |
| Šírka | 556 mm |
| Výška | 589 mm |
| Hĺbka | 565 mm |
| Hmotnosť | 40,0 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 47,0 kg |












Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.