
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 60cm Miele KM 8463 FX





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz1 519.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99478, Výrobca: Miele | ||||||||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Miele KM 8463 FX
592 mm | individuální varné zóny a varná oblast PowerFlex
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Indukční varná deska
Gold
KM 8463 FX
592 mm | individuální varné zóny a varná oblast PowerFlex
4 varné zóny včetně 1 výkonné varné oblasti PowerFlex
Přesná nastavení díky centrálnímu posuvnému regulátoru SingleSlide včetně zapojení do sítě
V šířce 592 mm pro zapuštění do pracovní desky
Nejkratší doby rozehřívání díky intenzivnímu stupni
Všeobecné údaje
Označení modelu KM 8463 FX
Číslo materiálu výrobce 12911390
Číslo EAN 4002516951117
Marketingová třída Gold
Druh ohřevu
Druh ohřevu indukce
Provedení
Nezávisle na sporáku
Design
Elegantní sklokeramický povrch
Barva sklokeramiky Černá
Instalace se zapuštěním do pracovní desky
Vybavení varných zón
Počet varných zón 4
Počet varných ploch 1
Maximální počet kusů varného nádobí 4
Varné zóny PowerFlex
Počet 2
Druh Varná zóna PowerFlex
Velikost v mm O 120 – 230
Maximální výkon ve W 2100
Maximální výkon boosteru ve W 3650
1. varná zóna/varná oblast
Umístění Vlevo vpředu
Druh Dvouokruhový kroužek
Velikost v mm 100-160
Maximální výkon ve W 1400
Maximální výkon boosteru ve W 2200
2. varná zóna/varná oblast
Umístění vlevo vzadu
Druh Dvouokruhový kroužek
Velikost v mm 120 - 190
Maximální výkon ve W 1850
Maximální výkon boosteru ve W 3000
3. varná zóna/varná oblast
Umístění vpravo
Druh Můstek PowerFlex
Velikost v mm 230x390
Maximální výkon ve W 4200
Maximální výkon boosteru ve W 7360
Komfort při obsluze
Propojení s Miele@home
Con@ctivity
Ovládání senzorovými tlačítky SingleSlide
Barva zobrazení Žlutá
Inteligentní rozpoznání hrnce
Rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce
Režim Profi
Funkce Stop&Go
Ochrana při utírání
Funkce Recall
Kuchyňský budík
Automatické vypínání
Automatika předvaření
Udržování teploty
Individuální možnosti nastavení (např. signální tóny)
Asistenční programy
Účinnost
Příkon ve vypnutém stavu ve W 0.3
Příkon v pohotovostním režimu ve W 0.8
Příkon v síťovém pohotovostním režimu ve W 2
Čas do automatického zapnutí z vypnutého stavu v min 10
Čas do automatického zapnutí z pohotovostního režimu v min 10
Čas do automatického zapnutí ze síťového pohotovostního režimu v min 10
Komfort při údržbě
Snadná údržba sklokeramiky
Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Blokovací funkce
Zablokování zprovoznění
Integrovaný ochlazovací ventilátor
Ochrana proti přehřátí
Ukazatel zbytkového tepla
Technické údaje
Rozměry (v × š × h) v mm 51 x 592 x 492
Rozměry v mm (šířka) 592
Rozměry v mm (výška) 51
Rozměry v mm (hloubka) 492
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci bez rámečku na pracovní desku v mm 570 mm - 570 mm x 470 mm - 470 mm
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky v mm 570/596 x 470/496
Vestavná výška se svorkovnicí v mm 51
Rozměry výřezu v mm (šířka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 570 mm - 570 mm
Rozměry výřezu v mm (hloubka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 470 mm - 470 mm
Vnitřní rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 570
Vnitřní rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 470
Vnější rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 596
Vnější rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 496
Hmotnost v kg 10
Celkový příkon v kW 7.360
Napětí ve V 230
Frekvence v Hz 50-60
Délka elektrického přívodního kabelu v m 1.6
Dodávané příslušenství
Připojovací kabel





| Výrobca | Miele |
| Modelové označenie | KM 8463 FX |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | indukčná varná doska |
| Typ ovládania | dotykové posuvné |
| Druh ohrevu | Indukce |
| Nezávisle na sporáku | áno |
| Prepojenie s Miele@home | áno |
| Farba | Černá |
| Elegantný sklokeramický povrch | áno |
| Zápustná montáž, inštalácia do roviny pracovnej dosky | áno |
| Počet platničiek / horákov | 4 |
| Počet varných zón | 4 |
| Počet varných plôch | 1 |
| Maximálny počet kusov varného riadu | 4 |
| Udržiavanie tepla | áno |
| Ovládanie senzorovými tlačidlami | SingleSlide |
| Farba zobrazenia | Žlutá |
| PowerBoost | áno |
| Príkon | 7 360,0 W |
| EAN | 4002516951117 |
| Šírka | 592 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 492 mm |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
| Detská poistka | áno |





Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.