
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 80cm Miele KM 8575 FL





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz2 549.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99473, Výrobca: Miele | |||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Miele KM 8575 FL
916 mm | panoramatický design | varné oblasti PowerFlex | M Sense
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Indukční varná deska
GOLD
KM 8575 FL
916 mm | panoramatický design | varné oblasti PowerFlex | M Sense
4 varné zóny včetně 2 výkonné varné oblastiPowerFlex
Přesné nastavení pomocí 6 posuvníků MultiSlide včetně inteligentního zapojení do sítě
Připraveno na vaření a smažení s varným nádobím M Sense –připraveno pro M Sense
V šířce 916mm pro instalaci nad pracovní deskou nebo pro zapuštění
Nejkratší doby rozehřívání díky intenzivnímu stupni
Všeobecné údaje
Označení modelu KM 8575 FL
Číslo materiálu výrobce 12911510
Číslo EAN 4002516951926
Marketingová třída Gold
Druh ohřevu
Druh ohřevu indukce
Provedení
Nezávisle na sporáku
Design
Elegantní sklokeramický povrch
Barva sklokeramiky černá
Instalace se zapuštěním do pracovní desky
Instalace bez rámu na pracovní desku
Vybavení varných zón
Počet varných zón 4
Počet varných ploch 2
Maximální počet kusů varného nádobí 4
Varné zóny PowerFlex
Počet 4
Druh Varná zóna PowerFlex
Velikost v mm O 120 – 230
Maximální výkon ve W 2100
Maximální výkon boosteru ve W 3650
1. varná zóna/varná oblast
Umístění Vlevo
Druh Můstek PowerFlex
Velikost v mm 230x390
Maximální výkon ve W 4200
Maximální výkon boosteru ve W 7360
2. varná zóna/varná oblast
Umístění Uprostřed
Druh Můstek PowerFlex
Velikost v mm 230x390
Maximální výkon ve W 4200
Maximální výkon boosteru ve W 7360
Komfort při obsluze
Propojení s Miele@home
Con@ctivity
Připraveno pro M Sense
Ovládání senzorovými tlačítky MultiSlide
Barva zobrazení Žlutá
Inteligentní rozpoznání hrnce
Rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce
Režim Profi
Funkce Stop&Go
Ochrana při utírání
Funkce Recall
Kuchyňský budík
Automatické vypínání
Automatika předvaření
Udržování teploty
Individuální možnosti nastavení (např. signální tóny)
Asistenční programy
Účinnost
Příkon ve vypnutém stavu ve W 0.3
Příkon v pohotovostním režimu ve W 0.8
Příkon v síťovém pohotovostním režimu ve W 2
Čas do automatického zapnutí z vypnutého stavu v min 10
Čas do automatického zapnutí z pohotovostního režimu v min 10
Čas do automatického zapnutí ze síťového pohotovostního režimu v min 10
Komfort při údržbě
Snadná údržba sklokeramiky
Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Blokovací funkce
Zablokování zprovoznění
Integrovaný ochlazovací ventilátor
Ochrana proti přehřátí
Ukazatel zbytkového tepla
Technické údaje
Rozměry (v × š × h) v mm 51 x 916 x 408
Rozměry v mm (šířka) 916
Rozměry v mm (výška) 51
Rozměry v mm (hloubka) 408
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci bez rámečku na pracovní desku v mm 886 mm - 896 mm x 386 mm - 388 mm
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky v mm 896/920 x 388/412
Vestavná výška se svorkovnicí v mm 51
Rozměry výřezu v mm (šířka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 886 mm - 896 mm
Rozměry výřezu v mm (hloubka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 386 mm - 388 mm
Vnitřní rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 896
Vnitřní rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 388
Vnější rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 920
Vnější rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 412
Hmotnost v kg 12
Celkový příkon v kW 7360
Napětí ve V 230
Frekvence v Hz 50-60
Délka elektrického přívodního kabelu v m 1.6
Dodávané příslušenství
Připojovací kabel





| Výrobca | Miele |
| Modelové označenie | KM 8575 FL |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | indukčná varná doska |
| Typ ovládania | dotykové posuvné |
| Druh ohrevu | Indukce |
| Nezávisle na sporáku | áno |
| Prepojenie s Miele@home | áno |
| Farba | Černá |
| Elegantný sklokeramický povrch | áno |
| Inštalácia bez rámu na pracovnú dosku | áno |
| Zápustná montáž, inštalácia do roviny pracovnej dosky | áno |
| Počet platničiek / horákov | 4 |
| Počet varných zón | 4 |
| Počet varných plôch | 2 |
| Maximálny počet kusov varného riadu | 4 |
| Udržiavanie tepla | áno |
| Ovládanie senzorovými tlačidlami | MultiSlide |
| Farba zobrazenia | Žlutá |
| PowerBoost | áno |
| Príkon | 7 360,0 W |
| EAN | 4002516951926 |
| Šírka | 916 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 408 mm |
| Hmotnosť | 12,0 kg |
| Detská poistka | áno |





Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.