
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 80cm Miele KM 8885 FL Diamond&MSense





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz4 099.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99462, Výrobca: Miele | |||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Miele KM 8885 FL Diamond&MSense
800 mm | celá plocha | voucher na var. nádobí M Sense | DiamondFinish | Light line
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Indukční varná deska
DIAMOND
KM 8885 FL Diamond&MSense
800 mm | celá plocha | voucher na var. nádobí M Sense | DiamondFinish | Light line
Nic nepřeteče, nic se nepřipálí –varné nádobí M Sense (voucher na startovní sadu)
Celoplošná indukce s emocionální světelnou linkou až pro 6 kusů varného nádobí
Odolná povrchová úprava –DiamondFinish
Přesné nastavení pomocí 6 posuvníků MultiSlide včetně inteligentního zapojení do sítě
V šířce 800 mm pro instalaci nad pracovní deskou nebo pro zapuštění
Nejkratší doby rozehřívání díky intenzivnímu stupni
Všeobecné údaje
Označení modelu KM 8885 FL Diamond&MSense
Číslo materiálu výrobce 12911710
Číslo EAN 4002516951865
Marketingová třída Diamond
Druh ohřevu
Druh ohřevu indukce
Provedení
Nezávisle na sporáku
Design
Povrch odolný proti poškrábání DiamondFinish
Elegantní sklokeramický povrch
Barva sklokeramiky Grafitově černá
Instalace se zapuštěním do pracovní desky
Instalace bez rámu na pracovní desku
Light line
Vybavení varných zón
Počet varných zón 1
Počet varných ploch 1
Maximální počet kusů varného nádobí 6
1. varná zóna/varná oblast
Umístění Lze libovolně zvolit
Druh Celá plocha
Velikost v mm 740x380
Maximální výkon ve W 2600
Maximální výkon boosteru ve W 3650
Komfort při obsluze
Propojení s Miele@home
Con@ctivity
Připraveno pro M Sense
Ovládání senzorovými tlačítky MultiSlide
Barva zobrazení Bílá
Inteligentní rozpoznání hrnce
Rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce
Režim Profi
Funkce Stop&Go
Ochrana při utírání
Funkce Recall
Kuchyňský budík
Automatické vypínání
Automatika předvaření
Udržování teploty
Individuální možnosti nastavení (např. signální tóny)
Asistenční programy
Účinnost
Příkon ve vypnutém stavu ve W 0.3
Příkon v pohotovostním režimu ve W 0.8
Příkon v síťovém pohotovostním režimu ve W 2
Čas do automatického zapnutí z vypnutého stavu v min 10
Čas do automatického zapnutí z pohotovostního režimu v min 10
Čas do automatického zapnutí ze síťového pohotovostního režimu v min 10
Komfort při údržbě
Snadná údržba sklokeramiky
Bezpečnost
Bezpečnostní vypínání
Blokovací funkce
Zablokování zprovoznění
Integrovaný ochlazovací ventilátor
Ochrana proti přehřátí
Ukazatel zbytkového tepla
Technické údaje
Rozměry (v × š × h) v mm 66 x 800 x 520
Rozměry v mm (šířka) 800
Rozměry v mm (výška) 66
Rozměry v mm (hloubka) 520
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci bez rámečku na pracovní desku v mm 780 mm x 500 mm
Rozměry výřezu (š x h) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky v mm 780/804x 500/524
Vestavná výška se svorkovnicí v mm 66
Rozměry výřezu v mm (šířka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 780 mm
Rozměry výřezu v mm (hloubka) při instalaci bez rámu na pracovní desku 500 mm
Vnitřní rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 780
Vnitřní rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 500
Vnější rozměr výřezu v mm (šířka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 804
Vnější rozměr výřezu v mm (hloubka) při instalaci se zapuštěním do pracovní desky 524
Hmotnost v kg 24
Celkový příkon v kW 11
Napětí ve V 230
Frekvence v Hz 50-60
Délka elektrického přívodního kabelu v m 1.5
Dodávané příslušenství
Připojovací kabel
Voucher na startovací sadu M Sense








| Výrobca | Miele |
| Modelové označenie | KM 8885 FL Diamond&MSense |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | indukčná varná doska |
| Typ ovládania | dotykové posuvné |
| Druh ohrevu | Indukce |
| Nezávisle na sporáku | áno |
| Prepojenie s Miele@home | áno |
| Farba | Grafitově černá |
| Elegantný sklokeramický povrch | áno |
| Inštalácia bez rámu na pracovnú dosku | áno |
| Zápustná montáž, inštalácia do roviny pracovnej dosky | áno |
| Počet platničiek / horákov | 6 |
| Počet varných zón | 1 |
| Počet varných plôch | 1 |
| Maximálny počet kusov varného riadu | 6 |
| Ovládanie senzorovými tlačidlami | MultiSlide |
| Farba zobrazenia | Bílá |
| PowerBoost | áno |
| Príkon | 11 000,0 W |
| EAN | 4002516951865 |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Hmotnosť | 24,0 kg |
| Detská poistka | áno |








Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.