Bosch SPV6ZMX17E - 2. JAKOST
Serie 6 Plně vestavná myčka nádobí 45 cm
- PerfectDry: dokonale suché nádobí, i plastové.
- Silence Plus: pozoruhodně tichá myčka nádobí s hlučností 42 dB.
- TimeLight: stav programu a zbývající čas je promítán na podlahu ve vysokém rozlišení.
- Emotion Light: jasně osvětluje vaše nádobí.
- Koše Slimline VarioFlex Pro a příborová zásuvka VarioDrawer Pro: více možností nastavení při nakládání myčky.
Parametre Bosch SPV6ZMX17E - 2. JAKOST
Rozměry spotřebiče815x448x550 mm
Třída energetické účinnostiC
Spotřeba vody eco programu v litrech na cyklus8.9 l
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Způsob sušenísušení Zeolith, výměník tepla
Systém košůmaximální flexibilita vkládání s košem Vario Flex Pro
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno.
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopAno.
Bosch SPV6ZMX17E - 2. JAKOST
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
JEDNÁ SE O SPOTŘEBIČ Z 2. JAKOSTI
POŠKOZENÍ: MÍRNÉ ODŘENINY, NEMÁ VLIV NA FUNKCI SPOTŘEBIČE
FOTOGRAFIE NA VYŽÁDÁNÍ
Serie 6, Plně vestavná myčka nádobí, 45 cm
SPV6ZMX17E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti1: C
energie2 / voda3: 59 kWh / 8.9 l
kapacita: 10 sad nádobí
doba trvání programu4: 3:15 h:min
hladina hluku: 42 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 40 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand
Technologie mytí a senzory
systém sušení Zeolith®
výměník tepla
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
ostřikovací rameno DuoPower v horním koši
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
systém košů VarioFlex Pro s červeně označenými uchopovacími částmi
příborová zásuvka VarioDrawer Pro
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
3 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
výklopný etažér na šálky v horním koši
výklopný etažér na šálky ve spodním koši
speciální držák na skleničky ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
dotykové ovládání (metalické)
tlačítka ovládání nahoře
popisky na panelu: anglický text
Emotion Light
TimeLight
ukazatel zbytkového času v minutách
akustický signál ukončení programu
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. držáku láhve
vč. násypky na sůl
vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 44.8 x 55 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky
Parametre Bosch SPV6ZMX17E - 2. JAKOST
Rozměry spotřebiče815x448x550 mm
Třída energetické účinnostiC
Spotřeba vody eco programu v litrech na cyklus8.9 l
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Způsob sušenísušení Zeolith, výměník tepla
Systém košůmaximální flexibilita vkládání s košem Vario Flex Pro
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno.
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopAno.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SPV6ZMX17E - 2. JAKOST |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Hlučnosť max | 42 dB |
| Počet sád riadu | 10 |
| Spôsob sušenia | sušení Zeolith, výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | áno |
| Spôsob montáže | plně vestavný |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Výškovo nastaviteľný sokel | Horizontálně a vertikálně |
| Trvanie programu | 3:15 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, Extra sušení, IntensiveZone, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, krátký, tichý, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | vestavný |
Konektivita| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
Dizajn| Farba | N/A |
| Materiál vnútorného priestoru | Nerez |
Špecifikácie| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | nie |
Komfort| Systém košov | maximální flexibilita vkládání s košem Vario Flex Pro |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka VarioDrawer Pro |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | akustický signál |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
Technológie umývania a senzory| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
Funkcie| OpenAssist | nie |
| RackMatic | áno |
Spotreba| Energetická trieda | C |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 448 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 510 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 880 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 670 mm |
| Hmotnosť | 38,4 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 815 mm |
| Maximálna výška výklenku | 875 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 450 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 458 mm |
| Hmotnosť nábytku vpredu (min - max) | 2.5 - 7.5 |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 150 mm |
Bezpečnosť| AquaStop | áno |
| Detská poistka | nie |