Bosch KSV33VLEP - 2. JAKOST
Serie 4 Volně stojící chladnička 176 x 60 cm kovový vzhled
- VitaFresh: ovoce a zelenina si uchovají vitamíny a zůstanou déle čerstvé
- LED osvětlení: pro dokonalý přehled o vašich potravinách.
- Easy Access Shelf: výsuvná skleněná police vám umožní lepší přístup k obsahu chladničky.
- Funkce super chlazení: rychlé zchlazení nových potravin ochrání již uložené potraviny.
- Police z odolného skla: díky obzvláště pevným policím, můžete své potraviny skladovat bezpečně.
Parametre Bosch KSV33VLEP - 2. JAKOST
Rozměry spotřebiče1760x600x650 mm
Třída energetické účinnostiE
Součet objemu chladicích oddílů324 l
Emise hluku šířeného vzduchem39 dB(A) re 1pW
Freshness systémVitaFresh
Integrovaný mrazicí oddílNe.
Hmotnost netto58.3 kg
Bosch KSV33VLEP - 2. JAKOST
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
JEDNÁ SE O SPOTŘEBIČ Z 2. JAKOSTI
POŠKOZENÍ: DROBNÉ ODĚRKY , NEMÁ VLIV NA FUNKCI SPOTŘEBIČE
FOTOGRAFIE NA VYŽÁDÁNÍ
Serie | 4 Volně stojící chladnička176 x 60 cm Nerezový vzhled
KSV33VLEP
Technická specifikace
Provedení a spotřeba
Třída spotřeby energie: E
Čistý celkový objem : 324 l
Roční spotřeba energie: 113 kwh
Klimatická třída: SN-T
Hučnost: 39 dB
Design
barva dveří: nerezový vzhled, barva bočních stran: nerezový vzhled
vertikální madlo
LED osvětlení v chladící částí
Komfort a bezpečnost
elektronické ovládání - LED ukazatele
automatické odtávání v chladicí části
funkce SuperChlazení
Chladicí prostor
Objem netto chladicí části: 324 l
dynamické chlazení díky vnitřnímu ventilátoru
počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 7, z toho výškově nastavitelných: 5, EasyAccess: 6, výsuvné
speciální držák na láhve
5 x přihrádka ve dveřích
Freshness System
1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů
Technické informace
závěs dveří vlevo, volitelný
výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
Plný přístup ke všem přihrádkám, i když je bok spotřebiče přiražen přímo k boční stěně.
klimatická třída: SN-T
napětí: 220 - 240 V
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 176.0 cm x 60.0 cm x 65.0 cm
Příslušenství
3 x zásobník na vejce 1 x miska na led s víkem
Specifika
Objem brutto 326 l
Objem brutto - chladící prostor 326 l
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Deklarované spotřeby energie se dosáhne, pokud jsou použity vymezovací úchytky. Spotřebič bez těchto úchytek je plně funkční, ale má o něco vyšší spotřebu elektrické energie. Hloubka spotřebiče s úchytkami je větší asi o 3,5 cm.
Technická specifikace
Obecné
Šírka (mm) 600
Výška (mm) 1 760
Barva spotřebiče Nerezový vzhled
Ukazat. teploty chlad.prostoru LED
Závěs dveří Vlevo, volitelný
Materiál odkládacích ploch Dřevo, Nosná mřížka, Sklo, Umělá hmota
Přihrádky na lahve ano
Délka přívodního kabelu (cm) 230
Včetně příslušenství 3 x Přihrádka na vejce
Konstrukční typ
Konstrukční typ Volně stojící
Barva / materiál spotřebiče Chrom Inox-metalíza
Počet kompresorů 1
Řízení Elektrický
Počet nezávislých chladicích okruhů 1
Door In Door ne
Závěs dveří Vlevo, volitelný
Dekorační rám / deska Dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství
Automatické odtávání Žádný
Ukazatel otevřených dveří mrazák ne
Způsob montáže N/A
Technika chlazení 1 kompresor/1 chladicí okruh
Materiál odkládacích ploch Dřevo, Nosná mřížka, Sklo, Umělá hmota
Rozměry a váha
Hloubka (mm) 650 mm
Výška (mm) 1 760 mm
Hmotnost netto (kg) 66,550 kg
Šírka (mm) 600 mm
Parametre Bosch KSV33VLEP - 2. JAKOST
Rozměry spotřebiče1760x600x650 mm
Třída energetické účinnostiE
Součet objemu chladicích oddílů324 l
Emise hluku šířeného vzduchem39 dB(A) re 1pW
Freshness systémVitaFresh
Integrovaný mrazicí oddílNe.
Hmotnost netto58.3 kg
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | KSV33VLEP - 2. JAKOST |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnosť max | 39 dB |
| Objem chladničky | 324,0 l |
| Typ displeja | LED signalizace |
| Madlo dvierok podľa typu | vertikální madlo |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Kompatibilný s Matter | nie |
Dizajn| Farba | kovový vzhled |
| Záves dverí | Levý reverzibilní |
Komfort| Freshness systém | VitaFresh |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko |
| Veľmi tichý spotrebič | nie |
Chladenie| Počet priehradok vo dverách - chladnička | 4 |
| Počet odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 7 |
| Počet výškovo nastaviteľných odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 5 |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | LED |
FunkcieSpotreba| Energetická trieda | E |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 230,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1 760 mm |
| Hĺbka | 650 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 1 830 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 770 mm |
| Hmotnosť | 58,3 kg |