Bosch WTH83256BY - Z VÝSTAVKY
Serie 4 Sušička prádla s tepelným čerpadlem 8 kg
- EasyClean filtr: efektivní sušení s jednodušší údržbou.
- Auto Dry: Automaticky suší přesně na požadovaný stupeň suchosti.
- Sušička šetrná k životnímu prostředí s nejekologičtějším chladivem (R290).
- Rychlé usušení během 40 minut, vhodné pro malé množství syntetického oblečení a tenkých tkanin.
Parametre Bosch WTH83256BY - Z VÝSTAVKY
Maximální kapacita v kg (EU 2017/1369)8.0 kg
Rozměry spotřebiče842x598x613 mm
Samočisticí kondenzátorNe.
Emise hluku šířeného vzduchem63 dB(A) re 1pW
Jemné sušení díky AutoDryAno.
Rychlý 40minutový programAno.
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Příslušenství pro vypouštění vody do odpaduNe.
Bosch WTH83256BY - Z VÝSTAVKY
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
SPOTŘEBIČ BYL VYSTAVEN NA NAŠEM STUDIU, NIKDY NEBYL V PROVOZU
Serie 4, Sušička prádla s tepelným čerpadlem, 8 kg
WTH83256BY
Výkon a spotřeba
Typ spotřebiče Kondenzace
Tepelné čerpadlo Ano.
Maximální kapacita v kg (EU 2017/1369) 8.0 kg
Barva spotřebiče bílá
Struktura bubnu ano
Závěs dvířek Pravý
Druh ovládacích a signalizačních prvků tlačítko, LCD
Další možnosti ovládání halenky/košile, jemné prádlo, ručníky, mix, rychlý 40, sportovní oblečení, vlna závěr, časový program studený, časový program teplý
Emise hluku šířeného vzduchem 63 dB(A) re 1pW
Třída emisí hluku šířeného vzduchem B
Třída energetické účinnosti E
Třída účinnosti kondenzace (EU 2017/1369) C
Účinnost kondenzace (EU 2017/1369) 83 %
Vodovodní odpadní hadice Ne.
Příslušenství pro vypouštění vody do odpadu Ne.
Programy
standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
speciální programy: košile/halenky, jemné, ručníky, mix, rychlý 40, sport/fitness, vlna závěr, časový program studený, časový program teplý
Speciální funkce a nastavení
TouchControl tlačítka: šetrný, snadné žehlení, délka programu, jemné nastavení stupně sušení, 24 hod. odložení konce programu
Komfort a bezpečnost
EasyClean filtr pro jednoduchou údržbu
technologie Auto Dry
komfortní nastavení sušicích časových, senzorových a speciálních programů plně elektronickým otočným voličem
LED displej s ukazatelem zbývajícího času a nastavení konce programu až za 24 hod., ukazatel průběhu programu a speciálních funkcí
systém šetrného sušení SensitiveDrying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
AntiVibration Design: zaručuje vyšší stabilitu a tišší chod
indikace plné kondenzační nádržky
indikace pro vyčištění filtru
dětský zámek ovládání
cyklus načechrávání prádla po ukončení programu
signál na konci programu
skleněné dveře s plastovým krytím v barvě bílo–černošedá
komfortní zavírání
závěs dvířek: vpravo
kovový háček zavírání dvířek
Technické informace
možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
rozměry (V x Š): 84.2 cm x 59.8 cm
hloubka spotřebiče: 61.3 cm
hloubka spotřebiče vč. dvířek: 64.8 cm
hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 109.6 cm
technologie tepelného čerpadla s chladivem R290 šetrným k životnímu prostředí
Parametre Bosch WTH83256BY - Z VÝSTAVKY
Maximální kapacita v kg (EU 2017/1369)8.0 kg
Rozměry spotřebiče842x598x613 mm
Samočisticí kondenzátorNe.
Emise hluku šířeného vzduchem63 dB(A) re 1pW
Jemné sušení díky AutoDryAno.
Rychlý 40minutový programAno.
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Příslušenství pro vypouštění vody do odpaduNe.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | WTH83256BY - Z VÝSTAVKY |
| Sortiment | sušičky |
| Hlučnosť max | 63 dB |
| Tepelné čerpadlo | áno |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Ďalšie možnosti ovládania | košile/halenky, jemné prádlo, ručníky, mix, rychlý 40', sportovní oblečení, vlna závěr, časový program studený, časový program teplý |
| Možnosť umiestniť na práčku | áno |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
Dizajn| Farba | bílá |
| Záves dverí | Pravý |
Komfort| Odložený štart | áno |
| Samočistiaci kondenzátor SelfCleaning | nie |
| Reload | áno |
| autoDry | áno |
| Reverzná funkcia bubna | nie |
| Ukazovateľ upchatého filtra | áno |
| Ukazovateľ plnej nádržky kondenzátu | áno |
| 15minútový program | nie |
| Rýchly 40minútový program | áno |
| Voliteľná teplota sušenia | áno |
| Antivibračná bočnice | áno |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Otočný ovladač, TouchControl |
| Veľmi tichý spotrebič | nie |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | LED displej |
| Menej pokrčenie vďaka pare | nie |
Programy| Program blúzky / košele | áno |
| Kôš na topánky/vlnu | nie |
| Program pre športové oblečenie | áno |
| Outdoorové oblečenie | áno |
| Šetrné sušenie | šetrně |
| Program pre uteráky | áno |
| Program pre perie | nie |
| Program Alergia Plus | nie |
Funkcie| Vnútorné osvetlenie | nie |
| Smart Dry | nie |
| Iron Assist | nie |
Spotreba| Energetická trieda | E |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 145,0 m |
Technické špecifikácie| Príslušenstvo odpadovej hadice | nie |
| Vodovodná odpadová hadice | nie |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 598 mm |
| Výška | 842 mm |
| Hĺbka | 613 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 635 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 885 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 685 mm |
| Hmotnosť | 46,8 kg |
| Odvetrávacia hadica | nie |
| Max. výškové nastavenie nožičiek | 15 mm |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 096 mm |