Parametre AEG TO64RA07CB
Typ ohřevuSklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)42x560x490
InstalaceVestavná
Typ rámečkuBez rámečku
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Kontrolní funkce3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času
Levá přední zónaHilight s rychlým zahříváním, trojokruhová
AEG TO64RA07CB
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
TO64RA07CB
PNC 949 493 059
Varná deska sklokeramická série 3000
Detaily produktu
Větší plocha této varné desky poskytuje spoustu místa pro vaření na profesionální úrovni, obzvlášť když potřebujete používat větší, specializované pánve.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu Sklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 42x560x490
Instalace Vestavná
Typ rámečku Bez rámečku
Typ výrobku elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu Sklo
Kontrolní funkce 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času
Levá přední zóna Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová
Kompletní specifikace
Specifikace
Direct Control
Pozice ovládání: vpředu vpravo
Podsvícené ukazatele
Levá přední: Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová, 800/1600/2300W/120/175/210mm
Levá zadní: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Střední přední: ,
Pravá přední: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Pravá zadní: dvojokruhová oválná, Hilight s rychlým zahříváním, 1500/2400W/170x265mm
Automatické rychlé zahřátí
Dětská pojistka
Zabezpečení desky:
Zvukový signál
Přičítací časoměr CountUp
Časovač Eco: Funkce Eco časovač vypíná zahřívání před vypršením času vaření. Zbytkové teplo se postará o dokončení pokrmu nejúčinějším způsobem.
Časové funkce
Indikace zbytkového tepla OptiHeat: 3-stupňová kontrola zbytkové teploty
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
ProBox™: ProBox™ je jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění varné desky do kuchyňské desky. Zajistí dobré a jednoduché upevnění s dodržením bezpečnostních vzdáleností.
Barva a provedení: Černá
Výkon
Typ ohřevu: Sklokeramický
Kontrolní funkce: 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času
Levá přední zóna - výkon/průměr: 800/1600/2300W/120/175/210mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1200W/145mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1200W/145mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1500/2400W/170x265mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 42x560x490
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Hloubka výřezu (mm): 490
Šířka výřezu (mm): 560
Radius výřezu (mm): 5/10 integrovaný
Čistá hmotnost (kg): 7.8
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 493 059
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Bez rámečku
Typ výrobku: elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu: Sklo
Levá přední zóna: Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová
Levá zadní zóna: Hilight s rychlým zahříváním
Pravá přední zóna: Hilight s rychlým zahříváním
Pravá zadní zóna: dvojokruhová oválná, Hilight s rychlým zahříváním
Levá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Levá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Napájecí napětí (V): 220-240V/400V2N
EAN kód produktu: 7333394136660
Parametre AEG TO64RA07CB
Typ ohřevuSklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)42x560x490
InstalaceVestavná
Typ rámečkuBez rámečku
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího paneluSklo
Kontrolní funkce3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času
Levá přední zónaHilight s rychlým zahříváním, trojokruhová
Všeobecné| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | TO64RA07CB |
| Sortiment | varné dosky |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Sklokeramický |
Dizajn| Farba | Černá |
| Materiál ovládacieho panelu | Sklo |
| Typ rámčeka | Bez rámečku |
Špecifikácie| Indikácia zvyškového tepla OptiHeat | 3-stupňová kontrola zbytkové teploty |
| Jednoduchá inštalácia pomocou príchytiek | áno |
| Časovač Eco | Funkce Eco časovač vypíná zahřívání před vypršením času vaření. Zbytkové teplo se postará o dokončení pokrmu nejúčinějším způsobem. |
| Časové funkcie | áno |
Flexibilita varných zón| Ľavá predná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním, trojokruhová |
| Ľavá zadná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá predná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá zadná varná zóna | dvojokruhová oválná, Hilight s rychlým zahříváním |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
Výkon| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 1200W/145mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1200W/145mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 1500/2400W/170x265mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | , |
Komfort| Pozícia ovládania | vpředu vpravo |
| Podsvietené ukazovatele | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Kontrolné funkcie | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, přičítací časovač, Eco časovač (využití zbytkového tepla), zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, vypnutí zvuku, ukazatel času |
Funkcie| Direct Control | áno |
| Pričítací časomer CountUp | áno |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | elektrická varná deska |
Technické špecifikácie| EAN | 7333394136660 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 493 059 |
| Radius výrezu | 5/10 integrovaný mm |
Rozmery a hmotnosť| Hmotnosť | 7,8 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 42x560x490 mm |
| Hĺbka výrezu | 490 mm |
| Šírka výrezu | 560 mm |
Bezpečnosť