
ONLINE DO 23°°
Malé domáce spotrebiče Vysávače Bosch Brand Store vysávače Vreckové vysávače Bosch BGL8SIL6





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz419.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99390, Výrobca: Bosch | |||
|
Bosch BGL8SIL6
Serie 8 Sáčkový vysavač ProSilence bílá
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 8, Sáčkový vysavač, ProSilence, bílá
BGL8SIL6
Výkon
10 let záruky motor *: konstantní vysoký výkon s motory Bosch vyrobenými v Německu.
PowerProtect System: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní.
Systém PowerProtect zajišťuje vysoký výkon i při plnění sáčku. Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů.
K dosažení až o 60%*** většího sacího výkonu a nejlepších výsledků vysávání doporučujeme použít sáčky na prach PowerProtect. Typ G ALL (BBZ41FGALL)
SilenceSound System ™: inovativní izolační materiály, odpružení motoru, optimalizované proudění vzduchu a příslušenství se sníženou hlučností vedou k tichému provozu 66 dB (A).
Hygiena
Omyvatelný HEPA hygienický filtr: vhodný pro alergiky - žádné další náklady.
Označení výměnného sáčku: G ALL
Komfort
Obzvlášť tichá přepínatelná hubice SilentClean Premium s klipovým přepínáním pro extra důkladné čištění.
Hubice na tvrdé podlahy s měkkými kartáči. Vhodné pro jemné čištění citlivých podlah jako jsou parkety.
3 dílné kombinované příslušenství: hubice na spáry a polstrování s odjímatelným štětečkem na nábytek - připevněný na trubici
Extra dlouhá hubice na spáry
robustní barevná textilní sací hadice
Teleskopická trubka s posuvnou manžetou a klip-zámkem
Ergo Premium - ergonomická rukojeť pro snadnější úchop při vysávání
Sáček na prach o objemu: 2X
Akční rádius: 15 m
Automatické navíjení kabelu
Elektronická regulace sací síly otočným regulátorem
elektronický ukazatel výměny filtru
4 kolečka pro pohodlnou manipulaci, z měkkého materiálu pro ochranu tvrdých podlah
Odkládací a parkovací poloha
Hmotnost 5.5 kg (bez příslušenství)
*Podmínky záruky najdete na https://www.bosch-home.com/motor-warranty/
*** sací síla s částečně naplněným prachovým sáčkem (400g) ve srovnání s typem prachového sáčku G Bosch bez technologie PowerProtect, testováno na vysavači řady BSGL5
Měření a kalkulace hodnot odpovídá směrnici(EU) č. 666/2013. Měření a kalkulace hodnot, které nejsou detailně popsány v této směrnici, jsou provedeny podle EN 60312-1:2017







| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | BGL8SIL6 |
| Sortiment | vysávače |
| Hlučnosť max | 66 dB |
| Záruka 10 rokov na motor | áno |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x hubice na spáry, 1 x hubice na čalounění, 1 x universální hubice, 1 x turbo hubice, 1 x XXL hubice na čalounění, 1 x hubice pro vrtání |
| Špeciálny účel | ProSilence/velmi tichá hladina hluku |
| Hmotnosť spotrebiča bez príslušenstva k vysávaču okrem tela spotrebiča | 5,5 kg |
| Farba | bílá |
| Druh nastavenia výkonu | Elektronický - otočný |
| Ukazovateľ naplnenia filtra | Elektronický |
| Exhaust filter system | omyvatelné |
| Kefa na koberec | Mechanický |
| Akčný rádius | 15,0 m |
| Navíjanie kábla | Automatický |
| Teleskopická rúrka | áno |
| Parkovací systém sacej rúrky | áno |
| Systém uloženia sacej rúrky | áno |
| Objem prachu, vrecko/bez vrecka | 5,0 l |
| Materiál hadice | Textil |
| Umiestnenie príslušenstva | Integrováno ve spotřebiči |
| Počet kôl | 4 |
| Príkon | 800,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 1 200,0 m |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 480 mm |







Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.