
ONLINE DO 23°°
Chladenie a mrazenie Vstavané chladničky Vstavané chladničky s mrazničkou Chladnička s mrazničkou dole AEG NSC8M192DS






![]()
![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 681.00 €cena práve teraz1 429.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99382, Výrobca: AEG | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
![]() | TwinTech® No Frost - potraviny zostávajú hydratované a šťavnatéUž žiadne ručné odmrazovanie vďaka technológii TwinTech® No Frost. Dvojitý chladiaci systém navyše udržiava potraviny o 60 % hydratovanejšie ako systém s jedným výparníkom.* Tým, že chladnička nečerpá suchý vzduch z mrazničky, udržiava ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
NSC8M192DS
PNC 925 954 063
Vestavná chladnička s mrazákem 8000 NoFrost GreenZone+ CustomFlex
Detaily produktu
Chladnička s mrazničkou 8000 No Frost GreenZone+ poskytuje vysoce kvalitní uchování potravin. Zásuvka s regulací vlhkosti chrání ovoce a zeleninu, zatímco technologie No Frost zabraňuje tvorbě námrazy, takže nemusíte odmrazovat.
Klíčové specifikace
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C) 38
Celkový objem (lit.) 269
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C) -18
Třída energetické účinnosti D
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW 34
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h) 11.5
Klimatická třída SN-N-ST
Instalace Vestavná se spřaženými dveřmi
Kompletní specifikace
Specifikace
Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi
Čistá kapacita mrazáku : 62 (l)
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky - TwinTech NoFrost
Automatické odmrazování
Mraznička s funkcí Frostmatic - rychlé zmrazení
Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka
Osvětlení chladničky: Luna – 1 top and 2 sides
Umístění dveřních zámků: Vpravo, zaměnitelné doleva
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1884 x 546 x 549
Vestavné rozměry (mm): 1894 x 560 x 550
Výkon
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 38
Celkový objem (lit.): 269
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 34
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 11.5
Technologie zchlazování: NoFrost
Odmrazování mrazničky: Automatické
Odmrazování chladničky: Automatické
Instalace
Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi
Rozměry (mm): 1884x546x549
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 1894x560x550
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 220-240
Příkon (W): 120
Energie
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): -18
Třída energetické účinnosti: D
Klimatická třída: SN-N-ST
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: B
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 172
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 5
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 925 954 063
Ovládání: Dotykové ovládání
Osvětlení chladničky: Luna – 1 top and 2 sides
Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 207/62
Počet termostatů: 1
EAN kód produktu: 7333394133546



![]() | TwinTech® No Frost - potraviny zostávajú hydratované a šťavnatéUž žiadne ručné odmrazovanie vďaka technológii TwinTech® No Frost. Dvojitý chladiaci systém navyše udržiava potraviny o 60 % hydratovanejšie ako systém s jedným výparníkom.* Tým, že chladnička nečerpá suchý vzduch z mrazničky, udržiava ideálnu vlhkosť a zabraňuje vysychaniu potravín. |
| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | NSC8M192DS |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Objem mrazničky | 62,0 l |
| Objem | 269,0 l |
| Inštalácia | Vestavná se spřaženými dveřmi |
| Odmrazovanie chladničky | Automatické |
| Odmrazovanie mrazničky | Automatické |
| Maximálna teplota okolia, pre ktorú je spotrebič vhodný | 38 °C |
| Akumulačná doba - doba po ktorú sa pri výpadku prevádzky udrží dostatočne nízka teplota aby nedošlo k topeniu | 11,5 h |
| Technológia schladzovania | NoFrost |
| Ovládanie | Dotykové ovládání |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | Luna – 1 top and 2 sides |
| Automatické odmrazovanie | áno |
| Twintech | áno |
| Frostmatic | áno |
| Energetická trieda | D |
| Klimatická trieda | SN-N-ST |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Odporúčané nastavenie teploty pre optimalizované uchovávanie potravín | -18 °C |
| Príkon | 120,0 W |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 2,4 m |
| Určené na plnú vstavbu so spriahnutými dverami | áno |
| Počet termostatov | 1 |
| Zvukové a vizuálne upozornenie na otvorené dvierka | áno |
| Umiestnenie dverných zámkov | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| EAN | 7333394133546 |
| Produktové číslo (PNC) | 925 954 063 |
| Šírka | 546 mm |
| Výška | 1 884 mm |
| Hĺbka | 549 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 1894x560x550 mm |
| Čistý objem chladničky/mrazničky | 207/62 l |



Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.