Bosch PVS81AB16E + exkluzívna 5 ročná záruka
Serie 4 Indukční varná deska s odsáváním 80 cm černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
- Matt Design: 5x méně viditelných škrábanců díky matnému povrchu.
- Ventilační modul integrovaný ve varné desce: odsává páru a pachy z vaření přímo u zdroje.
- Ovládání TouchSelect: zvolte varnou zónu a snadno nastavíte požadovanou úroveň výkonu.
- CombiZone umožňuje více flexibility při vaření spojením dvou varných zón.
- PowerBoost: až o 35 % rychlejší ohřev ve srovnání s nejvyšším výkonem.
Parametre Bosch PVS81AB16E + exkluzívna 5 ročná záruka
Rozměry spotřebiče223x802x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska s integrovaným odsáváním
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
Max. výkon odvětrání500 m³/h
Akustický výkon při maximálních otáčkách (2010/30/EC)69 dB
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Bosch PVS81AB16E + exkluzívna 5 ročná záruka
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4 Indukční varná deska s odsáváním 80 cm černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
PVS81AB16E
Obecné
Barva spotřebiče černá, matná
Šířka 80 cm
Počet varných zón, které mohou být použity současně 4
Rozměry varných zón 2 x (19,0 x 21,0 cm), 1 x (18,0 cm O), 1 x (21,0 cm O)
Výkon varných zón 1 x 1.8 (3.1), 3 x 2.2 (3.7) kW
Typ rámečku design bez rámečku, instalace na pracovní desku
Počet sálavých varných zón 0
Počet indukčních varných zón 4
Funkce Boost všechny varné zóny
Max. výkon odvětrání 500 m3/h
Výkon při intenzivním stupni - provoz odvětrávání 622 m3/h
Max. výkon recirkulace vzduchu 441 m3/h
Výkon ventilátoru při intenzivním stupni - recirkulace 595.0 m3/h
Akustický výkon při maximálních otáčkách (2010/30/EC) 69 dB
Zvýšení akustického výkonu (2010/30/ES) 74 dB
Hlučnost 69 dB(A) re 1pW
Dodávané příslušenství 1 x Clean Air Plus pach filtr
Rozměry a váha
Rozměry spotřebiče 223x802x522 mm
Rozměry zabaleného spotřebice (v x š x h) 430x940x665 mm
Minimální výška niky 490 mm
Maximální výška niky 490 mm
Minimální šířka niky 750 mm
Maximální šířka niky 750 mm
Hloubka niky 223 mm
Technické specifikace
Příkon 7400 W
Napětí 220-240/380-415 V
Délka přívodního kabelu 110 cm
Typ zástrčky bez zástrčky (elektrické připojení elektrikářem)
Přednosti varné desky
Typ ovládání senzorové ovládání TouchSelect
Počet stupňů výkonu 17 stupňů výkonu
Flexibilita varných zón kombinovatelná varná zóna
PowerBoost Ano.
Ochrana skla Ne.
activeLight Plus Ne.
PerfectFry Ne.
PerfectCook senzor Ne.
PerfectCook ready (senzor prodáván samostatně) Ne.
MoveMode Ne.
Automatický přenos nastavení Ne.
Quick Start Ano.
Funkce udržování tepla Ne.
Elektronické hodiny Ano
Časovač Vypínač, časovač odpočítávání (na spotřebiči)
Přednosti odsavače par
Extrémně tichý motor - Eco Silence Drive Ano.
Intenzivní stupeň Ano.
Možnost odloženého vypnutí Ano.
Připomenutí vyčištění filtru Ano
Regulace výkonových stupňů 3 stupně + intenzivní
Konektivita
Připojené spotřebiče s Home Connect Ne.
Bezpečnost
Bezpečnostní zařízení Dětská pojistka, Vypnutí doby nečinnosti, Vypnutí rozpoznání pánve/hrnce, Vypnutí rozpoznání rozlití
Ukazatel zbytkového tepla Samostatný
1 Čas od času poskytujeme aktualizace pro zachování funkcí vašeho připojeného domácího spotřebiče (zejména aktualizace zabezpečení). Takové aktualizace znáte ze svého smartphonu. Chcete-li být informováni, až bude taková aktualizace pro vaše zařízení podporující Home Connect připravena, postupujte následovně: Stáhněte si aplikaci Home Connect. Zaregistrujte a připojte spotřebič v aplikaci. Další informace pak budou k dispozici v aplikaci Home Connect.
2 Některé ze zobrazených funkcí jsou přístupné pouze v případě, že je zařízení připojeno k účtu Home Connect a účtu SingleKey ID prostřednictvím internetu. Home Connect je služba společnosti Home Connect GmbH. Další informace o službě Home Connect naleznete na adrese www.home-connect.com.
UPOZORNENIE PRE ZÁKAZNÍKOV:Súčasťou balenia tohto výrobku nie je uhlíkový filter.
Uhlíkový filter nutné zakúpiť samostatne.Parametre Bosch PVS81AB16E + exkluzívna 5 ročná záruka
Rozměry spotřebiče223x802x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska s integrovaným odsáváním
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
Max. výkon odvětrání500 m³/h
Akustický výkon při maximálních otáčkách (2010/30/EC)69 dB
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | PVS81AB16E |
| Sortiment | varné dosky |
| Hlučnosť max | 69 dB |
| Výkon | 500,0 W |
| Počet varných zón, ktoré môžu byť použité súčasne | 4 |
| Počet indukčných varných zón | 4 |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x Clean Air Plus pach filtr |
| Regulácia výkonových stupňov | 3 stupně + intenzivní |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
Dizajn| Farba | černá, matná |
| Typ rámčeka | design bez rámečku, instalace na pracovní desku |
| Ochrana skla | nie |
Flexibilita varných zón| Flexibilita varných zón | kombinovatelná varná zóna |
| Rozmery varných zón | 2 x (19,0 x 21,0 cm), 1 x (18,0 cm Ø), 1 x (21,0 cm Ø) |
| Výkon varných zón | 1 x 1.8 (3.1), 3 x 2.2 (3.7) |
Výkon| Zvýšenie akustického výkonu (2010/30/ES) | 74 dB |
| Počet výkonových stupňov | 17 stupňů výkonu |
Komfort| Udržiavanie tepla | nie |
| Intenzívny stupeň | áno |
| Elektronické hodiny | áno |
| Automatický prenos nastavenia | nie |
Technológie umývania a senzoryAsistent varenia| PerfectCook | nie |
| activeLight Plus | nie |
Úspora času a efektivita| Funkcia Boost | všechny varné zóny |
Funkcie| Quick Start | áno |
| PowerBoost | áno |
| PerfectFry | nie |
| MoveMode | nie |
Pripojenie| Príkon | 7 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 110,0 m |
Technické špecifikácie| Priložené užívateľské príručky | [DE, FR, HU, IT] |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 802 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 940 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 430 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 665 mm |
| Hĺbka výklenku | 223 |
| Minimálna výška výklenku | 490 mm |
| Maximálna výška výklenku | 490 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 750 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 750 mm |
Bezpečnosť| Bezpečnostné zariadenia | Dětská pojistka, Vypnutí doby nečinnosti, Vypnutí rozpoznání pánve/hrnce, Vypnutí rozpoznání rozlití |