
ONLINE DO 23°°
Malé domáce spotrebiče Vysávače Bosch Brand Store vysávače Vreckové vysávače Bosch BGL41HYG0L





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo cena práve teraz209.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99319, Výrobca: Bosch | |||
|
Bosch BGL41HYG0L
Serie 4 Sáčkový vysavač ProHygienic bílá
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Sáčkový vysavač, ProHygienic, bílá
BGL41HYG0L
Výkon
10 let záruky motor *: konstantní vysoký výkon s motory Bosch vyrobenými v Německu.
Systém PowerProtect zajišťuje vysoký výkon i při plnění sáčku. Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů.
PowerProtect System: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní.
Hlučnost: 69 dB(A)
Hygiena
UltraAllergy filter: vynikající pro alergiky. Omyvatelný.
Prachový sáček AirFresh: efektivní odstraňování zápachu pro čistý vyfukovaný vzduch - ideální pro majitele domácích zvířat.
Označení výměnného sáčku: G ALL
Komfort
Přepínatelná hubice s LED osvětlením
Hubice na tvrdé podlahy s měkkými kartáči. Vhodné pro jemné čištění citlivých podlah jako jsou parkety.
Integrovaná přihrádka na příslušenství: praktické uložení drobného příslušenství, které máte vždy po ruce
Extra dlouhá hubice na spáry
Hubice na matrace
Ergonomické madlo
Teleskopická trubka
4 otočná kolečka
Elektronická regulace sací síly otočným regulátorem
Ukazatel výměny filtračního sáčku
Automatické navíjení kabelu
Akční rádius: 11 m
Odkládací a parkovací poloha
Hmotnost 4.5 kg (bez příslušenství)



















| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | BGL41HYG0L |
| Sortiment | vysávače |
| Hlučnosť max | 69 dB |
| Záruka 10 rokov na motor | áno |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x hubice na spáry, 1 x universální hubice, 1 x turbo hubice, 1 x XXL hubice na čalounění, 1 x hubice pro vrtání, 1 x hubice na tvrdé podlahy Parquet duoSoft |
| Špeciálny účel | Obzvlášť vhodný pro alergiky |
| Hmotnosť spotrebiča bez príslušenstva k vysávaču okrem tela spotrebiča | 4,5 kg |
| Farba | bílá |
| Druh nastavenia výkonu | Elektronický - otočný |
| Ukazovateľ naplnenia filtra | Mechanický |
| Exhaust filter system | omyvatelné |
| Kefa na koberec | Mechanický |
| Akčný rádius | 11,0 m |
| Navíjanie kábla | Automatický |
| Teleskopická rúrka | áno |
| Parkovací systém sacej rúrky | áno |
| Systém uloženia sacej rúrky | áno |
| Materiál sacej rúrky | Kov |
| Objem prachu, vrecko/bez vrecka | 4,0 l |
| Materiál hadice | Plast |
| Umiestnenie príslušenstva | Integrováno ve spotřebiči |
| Počet kôl | 4 |
| Príkon | 700,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 800,0 m |
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 410 mm |



















Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.