Parametre AEG ORN64A02XB
Typ ohřevuSklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)38x560x490
InstalaceVestavná
Typ rámečkuSuper Flat XL Frame
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího panelunení k dispozici
Materiál rámečkuNerez
Kontrolní funkceakustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, ukazatel času, minutka, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO, zajištění/odjištění ovládacího panelu
AEG ORN64A02XB
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
ORN64A02XB
PNC 949 493 078
Varná deska sklokeramická série 3000
Detaily produktu
Větší plocha této varné desky poskytuje spoustu místa pro vaření na profesionální úrovni, obzvlášť když potřebujete používat větší, specializované pánve.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu Sklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 38x560x490
Instalace Vestavná
Typ rámečku Super Flat XL Frame
Typ výrobku elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu není k dispozici
Materiál rámečku Nerez
Kontrolní funkce dětský zámek, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO, ukazatel času, akustický signál, automatické zahřátí
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ rámečku: Super Flat XL Frame, Nerez
Ovládání: dotykové
Pozice ovládání: vpředu vpravo
Podsvícené ukazatele
Levá přední: dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním, 750/2200W/120/210mm
Levá zadní: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Střední přední: ,
Pravá přední: Hilight s rychlým zahříváním, 1200W/145mm
Pravá zadní: dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním, 700/1700W/120/180mm
Automatické rychlé zahřátí
Funkce Stop+Go
Dětská pojistka
Zabezpečení desky:
Zvukový signál
Časové funkce
Indikátory zbytkového tepla: segmentů
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
ProBox™: ProBox™ je jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění varné desky do kuchyňské desky. Zajistí dobré a jednoduché upevnění s dodržením bezpečnostních vzdáleností.
Barva a provedení: Černá
Výkon
Typ ohřevu: Sklokeramický
Kontrolní funkce: dětský zámek, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO, ukazatel času, akustický signál, automatické zahřátí
Levá přední zóna - výkon/průměr: 750/2200W/120/210mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1200W/145mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1200W/145mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 700/1700W/120/180mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 38x560x490
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Hloubka výřezu (mm): 490
Šířka výřezu (mm): 560
Radius výřezu (mm): 5
Čistá hmotnost (kg): 7.4
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 493 078
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Super Flat XL Frame
Typ výrobku: elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu: není k dispozici
Materiál rámečku: Nerez
Levá přední zóna: dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním
Levá zadní zóna: Hilight s rychlým zahříváním
Pravá přední zóna: Hilight s rychlým zahříváním
Pravá zadní zóna: dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním
Levá přední zóna - ovládání: dotykový senzor - Touch Control
Levá zadní zóna - ovládání: dotykový senzor - Touch Control
Pravá přední zóna - ovládání: dotykový senzor - Touch Control
Pravá zadní zóna - ovládání: dotykový senzor - Touch Control
Napájecí napětí (V): 220-240V/400V2N
EAN kód produktu: 7333394152257
Parametre AEG ORN64A02XB
Typ ohřevuSklokeramický
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)38x560x490
InstalaceVestavná
Typ rámečkuSuper Flat XL Frame
Typ výrobkuelektrická varná deska
Materiál ovládacího panelunení k dispozici
Materiál rámečkuNerez
Kontrolní funkceakustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, ukazatel času, minutka, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO, zajištění/odjištění ovládacího panelu
Všeobecné| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | ORN64A02XB |
| Sortiment | varné dosky |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Sklokeramický |
Dizajn| Farba | Černá |
| Materiál ovládacieho panelu | není k dispozici |
| Typ rámčeka | Super Flat XL Frame |
Špecifikácie| Jednoduchá inštalácia pomocou príchytiek | áno |
| Časové funkcie | áno |
Flexibilita varných zón| Ľavá predná varná zóna | dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním |
| Ľavá zadná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá predná varná zóna | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá zadná varná zóna | dvojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | dotykový senzor - Touch Control |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | dotykový senzor - Touch Control |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | dotykový senzor - Touch Control |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | dotykový senzor - Touch Control |
Výkon| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 750/2200W/120/210mm |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 1200W/145mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 1200W/145mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 700/1700W/120/180mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | , |
Komfort| Ovládanie | dotykové |
| Pozícia ovládania | vpředu vpravo |
| Podsvietené ukazovatele | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Kontrolné funkcie | akustický signál, automatické zahřátí, dětský zámek, ukazatel času, minutka, indikátory zbytkového tepla, Funkce STOP+GO, zajištění/odjištění ovládacího panelu |
Funkcie| Indikátory zvyškového tepla | segmentů |
Rôzne| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | elektrická varná deska |
Technické špecifikácie| EAN | 7333394152257 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 493 078 |
| Radius výrezu | 5 mm |
Rozmery a hmotnosť| Hmotnosť | 7,4 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 38x560x490 mm |
| Hĺbka výrezu | 490 mm |
| Šírka výrezu | 560 mm |
| Radius výrezu | 5 mm |
Bezpečnosť